Toto za 2400 eciek...


Za ty prachy výborná volba, tohle kolo se mi líbí i přes ten pidizdvih :-)
05.11.2008 - 11:10:24
00
Niektore modely (especially Lux MR) ma ten Canyon fakt premakane a aj osadenie volia velmi rozumne (vidno, ze osadenie nerobi clovek od stola ale taky, co na tom jazdi), ale MUSIA vyrazne popracovat na komunikacii s potencialnymi zakaznikmi cez e-mail. Pisal som im 27.10. a doteraz som nedostal odpoved. To sa serioznej firme stavat nemoze...
05.11.2008 - 16:00:56
00
Niektore modely (especially Lux MR) ma ten Canyon fakt premakane a aj osadenie volia velmi rozumne (vidno, ze osadenie nerobi clovek od stola ale taky, co na tom jazdi), ale MUSIA vyrazne popracovat na komunikacii s potencialnymi zakaznikmi cez e-mail. Pisal som im 27.10. a doteraz som nedostal odpoved. To sa serioznej firme stavat nemoze...


A kto ti tvrdil ze Canyon je seriozna firma ?..... :roll:
05.11.2008 - 16:09:32
00
Niektore modely (especially Lux MR) ma ten Canyon fakt premakane a aj osadenie volia velmi rozumne (vidno, ze osadenie nerobi clovek od stola ale taky, co na tom jazdi), ale MUSIA vyrazne popracovat na komunikacii s potencialnymi zakaznikmi cez e-mail. Pisal som im 27.10. a doteraz som nedostal odpoved. To sa serioznej firme stavat nemoze...


Komunikace přes mail je jejich dlouhodobá slabina. Do Canyon je lepší vždy volat.
05.11.2008 - 16:17:38
00
A kto ti tvrdil ze Canyon je seriozna firma ?..... :roll:

Kazda firma, s ktorou nemam skusenosti a produkuje nieco o co mam zaujem, je pre mna seriozna. Keby som neveril v kvalitu produktu (a teda sprostredkovane v serioznost firmy), tak o tom produkte ani nebudem uvazovat. A podla mna aj ak firma promptne nereaguje na maily, ale inak odvadza kvalitnu pracu (telefonicky kontakt, kvalita produktu, servis, nahradne diely), tak sa da povazovat za serioznu, len sa da hovorit o dalsich moznostiach zlepsenia zakaznickeho servisu. Ale vsak napis svoje konkretne skusenosti s firmou Canyon a jej neserioznostou, rad si dotvorim obraz. Som fakt zvedavy, ci mas objektivne pravo takto hodnotit (ale prosim fakty, nie reci typu "kamarat vravel..." alebo "niekde som cital..."). Dik.
05.11.2008 - 16:24:50
00
Jezus nechcem riešiť s Tebou základné veci a to veľkosť rámu, ale to si fakt taký dlhý a nohatý že chceš 22"? Keď na Teba kuknem tak by mi hneď z huby vyletelo 20".
05.11.2008 - 16:29:13
00
Neboj, do 22" by som nesiel, aj ked podla Canyon Perfect Position System by som mal. Tych 22" bolo urcenych durymu. Pre mna je ideal 20" a ten ram ma vo velkosti 20" fakt premakanu geometriu vo vsetkych smeroch...
05.11.2008 - 16:38:18
00
Kazda firma, s ktorou nemam skusenosti a produkuje nieco o co mam zaujem, je pre mna seriozna. Keby som neveril v kvalitu produktu (a teda sprostredkovane v serioznost firmy), tak o tom produkte ani nebudem uvazovat. A podla mna aj ak firma promptne nereaguje na maily, ale inak odvadza kvalitnu pracu (telefonicky kontakt, kvalita produktu, servis, nahradne diely), tak sa da povazovat za serioznu, len sa da hovorit o dalsich moznostiach zlepsenia zakaznickeho servisu. Ale vsak napis svoje konkretne skusenosti s firmou Canyon a jej neserioznostou, rad si dotvorim obraz. Som fakt zvedavy, ci mas objektivne pravo takto hodnotit (ale prosim fakty, nie reci typu "kamarat vravel..." alebo "niekde som cital..."). Dik.



Fuuu....Roman! Nejeduj sa!

To bol len foooorik :-)
Dufam ze ti coskoro poslu Luxik.
Ziadnu skusenost s Canyonom nemam - ale ty si urcite pozistil od foristov co su zac - viem ze vela ludi tu ma biky z Canyonu...

PS:
Kazda firma, s ktorou nemam skusenosti a produkuje nieco o co mam zaujem, je pre mna seriozna.

Hmm....tak tvoju doveru v cestnost ludi by mali mat vsetci ludia :-)
05.11.2008 - 16:41:17
00
Foriky, ktore bezdovodne utocia na niekoho/nieco resp. ociernuju bez toho, aby mala moznost druha strana reagovat nemam rad, tot vse.

Tu vetu dole si trochu vytrhol z kontextu, ale vo vseobecnosti to plati pre kazdeho z nas. Staci ak si zoberieme taky priklad, ze si ides kupit do obchodu pecivo. Tym, ze do toho obchodu ides vlastne potvrdzujes, ze mu doverujes (ze v tom obchode nehadzu pecivo pred vylozenim do regalov po zemi, ze tam dodrzuju hygienicke normy, ze beru pecivo od seriozneho dodavatela...), lebo inak by si pecivo kupil v inom. Takze tak nejak som to myslel v tej vete...
05.11.2008 - 16:50:13
00
For ako for....

Ale napr., ak daky zuj-muj-chuj z Hong Kongu predava nadherne veci co sa mi velmi pacia za 10% ich ceny v SK, tak tohoto asi nebudem AUTOMATICKY povazovat za seriozneho obchodnika a minimalne by som ziadal platbu cez PayPal....

S tymy rozkami mas ale pravdu. Ono ked sa raz seknes pri rozkoch nic sa nedeje - vyhodis a nabuduce kupis inde. Ale veci za 2,5k euro sa nekupuju kazdy den (aspon ja nie...)

tot vse....
05.11.2008 - 17:02:27
00
O tych rozkoch by som pomlcal... a na to mam svoje dovody :roll: by si neveril ako sa "dodrzuje" hygiena u niektorych predajcov... mam konkretnu skusenost, ale cez forum to nejak nejde :lol:
05.11.2008 - 17:04:41
00
ja mam skusenost s komunikaciou s Canyonom, a bola to taka polovicna nocna mora
05.11.2008 - 17:09:27
00
ja mam skusenost s komunikaciou s Canyonom, a bola to taka polovicna nocna mora


To bola ta tvoja prekladatelska anabaza pre Romana ? :mrgreen:
05.11.2008 - 17:18:12
00
prekladatelska, mailova aj telefonicka, tolko zabavy som od vtedy nezazil :-)
nastastie ma taketo vybavovacky celkom bavia 8)
05.11.2008 - 17:24:39
00
Nechcem dalej spamovat tuto temu zbytocnymi prispevkami, takze posledny post z mojej strany:

O tom, ze maily su slabou strankou Canyonu sa asi vseobecne vie, ja som napriek tomu dufal, ze budem svetla vynimka. Smola, radim sa k tym, ktori musia skonstatovat, ze v mailovej komunikacii maju este velke rezervy (rovnako ako plno inych firiem vratane slovenskych).

Co sa tyka portovych "vtipnych" narazok na serioznost, tak to bol fakt zly pokus o vtip a nepatri to do tejto temy rovnako ako diskusia o pecive. Canyon je znama a seriozna firma ktora existuje a normalne funguje a asi nikto to nema v plane spochybnit. Ked im zaplatis, tak dostanes tovar alebo Ti vratia peniaze a o tom je prave serioznost. Je to to iste, akoby som si objednal Skodu Fabia z internetovej stranky vyrobcu Skoda, tak sem preboha netahajme cinana, ktory sa snazi odrbkat par ludi na ebayi kym mu zablokuju konto (velmi nestastna snaha o obhajenie velmi nestastneho pokusu o vtip).

Asi nemam tak rozvinuty zmysel pre pre humor a cele toto mi nepride vtipne ale len ako strata casu. Stale zastavam nazor, ze ak v serioznej teme nemate co napisat, tak radsej len citajte a vsetci budeme mat o par minut zivota viac...
05.11.2008 - 17:31:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up