to kubad:
vsak prave preto nema vyznam to hnat do extremu :lol: na kazdom maratone je prva desiatka v urcitom case, potom niekde od 15-teho miesta je tam uz velky casovy rozdiel a ten giganticky narasta. Takze ak clovek nepatri k spicke, tak naco to hnat do extremu?? Nie je lepsie ist na istotu a zbytocne neriskovat? Aky je rozdiel v case 2:32 a 2:38, ked prvy mal 1:50 ??? Radsej o 5 minut viac ako skoncit v nemocnici ;)
25.07.2010 - 19:18:03
00
No a možno ten chalan, čo sa okolo teba prehnal 60 km/h na istotu šiel. Len slovo ísť na istotu je relatívne.
25.07.2010 - 19:28:47
00
Nechcem s tebou o tom polemizovat hoci na vsetko co si napisal by sa nasli protiargumenty. Ja len k tomu tvojmu ospevovaniu 29-tky. Co myslis preco vyrobcovia uz davno nepreniesli hlavny vyrobny program na vyrobu 29 tok ked maju take bombasticke vyhody ktore spominas ? Vsetci predsa chceme jazdit rychlejsie, komfortnejsie bez vecsej namahy. Preco 29 niesu rozsirene ani medzi "Elit"ou. Nuz asi len z jedneho jedineho dovodu. Vyhoda 29" bikov oproti 26" je viac ako diskutabilna. Ak by to nebola pravda na trhu by uz davno vladli 29" biky. Takze to ospevovanie beriem iba ako tvoj subjektivne ojedinely pokus ako si kupu 29tky obhajit :lol:


Omyl ... Gary Fisher presiel kompletne na 29" .. bohuzial tento rok skoncil :D .. zas postavme si otazku inak .. preco nemame 25" ... ved na tom by sa dali postavit bajky este lahsie :lol: .. neporovnavaj ale jazdcov profi s normalnymi ludmi. Oni musia jazdit to, co im predpisu, moc si tam nenavyberaju .. ved neverim, ze by jazdci timu Merida jazdili dobrovolne na Meride :fubar:
25.07.2010 - 19:28:57
00
Clovece, nezatracuj ostatnych :!:

Sranda, presne toto robíš ty.....
25.07.2010 - 19:29:36
00
Co sa tyka maratonov:
- je jedno aky mas bajk, tam je to o tom, kolko mas v nohach
- vaha jazdca....70kilova spageta bude vzdy rychlejsia ako 95 kilovy maco.
- pud sebazachovy . teoreticky v zjazde budes na 29 rychlejsi, no ak ta strach nepusti, tak ta obehne 26-ka s jazdcom, ktory ma posunuty pud sebazachovy. Osobne som to zazil na jednom maratone....strkovy zjazd, uplne to klzalo a vozilo (siel som dole asi 35) a preletel okola mna blbecek asi v 65-ke.


- nie je jedno aky mas bajk .. to mi ver .. napokon ukazal nam to aj Cancellara :lol:
- ani toto nie je vzdy pravda ..
- ako kde .. napokon aj na zjazdakoch sa pouzivali vzadu 24" kolesa :) .. inak .. niekedy ist pomaly znamena koledovat si o problemy v zjazde :!:
25.07.2010 - 19:32:38
00
Kto ti povedal ze Danica je vyradena a ako vies ze ten chalan na Salzke nebol profik

Staci si pozriet zoznam prihlasenych na maratonoch. A staci citat platky aj v inych jazykoch ;)
A na zvysok nereagujem, do teba niekto rypal, ze si musel dojst do tejto temy rypat ty?
25.07.2010 - 19:34:50
00
Sranda, presne toto robíš ty.....


Ukaz kde. Ja som do tejto temy prisiel od nejakej 6-tej strany. Si pozri datumy v temach, kde mnohi rypu do 29-tok. Alebo mas dojem, ze vam tu niekto zatracuje 26-ky??
25.07.2010 - 19:39:25
00
Presne tu:
a preletel okola mna blbecek asi v 65-ke.
25.07.2010 - 19:46:39
00
Prečo som založil túto tému? :lol: A mimochodom to vôbec nieje pravda že 29 sú pre veľkých ľudí. V cestnej cyklistike sú tiež kolesá ako 29 (+/-) ale nezdá sa mi že by Contador bol nejako moc vysoký |( . A zatiaľ si tu najagresívnejší ty. A každému vyhovuje niečo iné a ty že sa hádaš v čom je 29 lepšia je to isté ako že sa 26-tkár snaží presvedčiť človeka takého ako ty že 26 je lepšia. Takže sa mi nezdá že by si bol iný ako tý zaritý 26-tkáry.

PS: A výrobcovia sami napísali v čom je 29 lepšia a pár veci čo si napísal ty tam bolo ako mínus pre 29. Aspoň vidíš v akej miere platí že KAŽDÉMU VYHOVUJE NIEČO INÉ!
25.07.2010 - 19:56:31
00
Staci si pozriet zoznam prihlasenych na maratonoch. A staci citat platky aj v inych jazykoch ;)
A na zvysok nereagujem, do teba niekto rypal, ze si musel dojst do tejto temy rypat ty?


Co to znamena ze si staci pozriet zoznam prihlasenych. To akoze sa uz neda prihlasit na ziadny maraton alebo co? Nehraj machra ze mas prekladac stranok :lol: Ja som sem prisiel tak ako aj ty a rypes tu jedine ty. Mi strasne niekoho pripominas.
25.07.2010 - 20:07:05
01
to root:
si vztahovacny nejaky ;) ako by si ten dotycny bol ty.
Pre mna je blbecek kazdy, ktory riskuje ....je jedno ci je na bajku, ci na motorke, alebo na aute.
25.07.2010 - 20:11:09
00
To akoze sa uz neda prihlasit na ziadny maraton alebo co

Nie, to akoze nebola prihlasena na maraton od toho padu. Ty si sa pytal, ze ako viem, ze je vyradena.

Ja som tu do teba nerypal. Napisal som, ze k 29-kam sa vyjadruju ti, ktori na nich nesedeli. Alebo este kde vidis rypanie?
25.07.2010 - 20:14:52
00
Hééj, brzdite, sa to zvrhlo,pripadá mi to že už tu nejde o 29tky versus 26-tky.
25.07.2010 - 20:18:54
00
Pre mna je blbecek kazdy, ktory riskuje ....je jedno ci je na bajku, ci na motorke, alebo na aute.

neviem, ze co povazujes za risk, ale ked niekto dokaze nieco lepsie ako ty, tak riskuje? jazdec, ktory ma lepsiu techniku, ta urcite obehne, to je jedno, ci v zjazde alebo vo vyslape na kopci...toto si musis uvedomit, ze nie si dokonaly cyklista, ze existuju aj lepsi a rychlejsi, pre ktorych toto, co ty povazujes za nebezpecenstvo, je bezne...
25.07.2010 - 20:19:49
00
neviem, ze co povazujes za risk, ale ked niekto dokaze nieco lepsie ako ty, tak riskuje? jazdec, ktory ma lepsiu techniku, ta urcite obehne, to je jedno, ci v zjazde alebo vo vyslape na kopci...toto si musis uvedomit, ze nie si dokonaly cyklista, ze existuju aj lepsi a rychlejsi, pre ktorych toto, co ty povazujes za nebezpecenstvo, je bezne...


Suhlas.
25.07.2010 - 20:26:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up