Kalendár podujatí

BAYNACH MTB Marathon

MTBIKER odporúča toto podujatie
Sme mediálnym partnerom akcie.
Zdravim vsetkych. Napriek tomu, ze nas organizacny team je pripraveny pre management BAYNACH MTB MARATHONu vo vysokej kvalite a kazdy z vas ma natrenovane, techniku pripravenu, tieto vety nikomu z nas neurobili radost:

"Zakážeme hromadné podujatia s určitými výnimkami, napríklad sobášu, pohrebu, krstu, zasadnutí orgánu verejnej moci, alebo ak organizátor takéhoto podujatia zabezpečí, že všetci zúčastnení budú mať negatívny RT-PCR test nie starší ako 12 hodín a nahlási takúto akciu na príslušný regionálny úrad verejného zdravotníctva do 48 hodín. Toto opatrenie sa dotýka športových, kultúrnych, firemných a cirkevných podujatí," uviedol po rokovaní ústredného krízového štábu Hlavný hygienik SR Ján Mikas.

Na zaklade vyssie uvedeneho sme nuteni tohtorocny BAYNACH MTB MARATHON zrusit, napriek tomu, ze vsetci sportujeme, aby sme boli zdravi, mali silnu imunitu a mohli byt na cerstvom vzduchu. V ustrednom krizovom stabe urcite nesedi ziadny sportovec, preto zrejme nevedia posudit realne rizika podujati v exterieri. Preto ked sa situacia ukludni, nas organizacny team najde v kalendari do konca roka vhodny termin a zorganizujeme vo vinici BAYNACH spanilu jazdu. O termine vas budeme informovat.

Vsetkym partnerom dakujeme za podporu a pretekarom zaplatene startovne v nasledujucich dnoch vratime.

Predbezny termin buducorocneho BAYNACH MTB MARATHONu je 10.10.2021.

Sportu zdar a cyklistike zvlast :)
Organizátori pretekov

Redakcia MTBIKER uverejňuje stanovisko vedenia pretekov v plnom rozsahu.
keyboard_arrow_up