Video: Na bicykli do MTBIKER centra - do Hrádku bez áut

Ako sa dostať do predajne v Hrádku pohodlne na bicykli, ako sa vyhnúť veľkej premávke a aké pekné miesta je možné vidieť po ceste?Veľmi sa tešíme, že od pondelka sa zase uvidíme u nás v MTBIKER centre v Hrádku už za príjemnejších okolností. Nakoľko nám aktuálne pravidlá umožňia predajňu otvoriť aj pre zákazníkov, bude to o kúsok bližšie normálu. My sme od momentu, kedy sa zverejnili informácie o nových pravidlách, začali predajňu pre vás pripravovať, hlavne to znamenalo dopĺňanie vystaveného tovaru. Určite to nebude od prvých dní tak, ako by sme si predstavovali, na množstvo tovaru čakáme, nové bicykle na vystavenie musia počkať, kým vybavíme servisné zakázky a poskladáme objednané biky, priorita je čo najrýchlejšie vybavovanie internetových objednávok.

Spolu s uvoľnením opatrení čakáme konečne aj na príchod jarného počasia, potom by ste si mohli návšetvu predajne spojiť s výletom alebo tréningom. Kvôli špecifickej polohe Hrádku sa budú pri plánovaní trasy hodiť naše tipy, keď sa chcete vyhnúť hlavným cestám a čo najviac využívať cyklochodníky. Zaujímavé cestičky a pekné miesta objavil aj Cepo, takže ak pôjdete smerom od Trnavy, inšpirovať sa môžete jeho trasou popri Váhu.

Presnú adresu a otváracie hodiny predajne nájdete na tomto odkaze a GPX súbor jazdy z videa máte k dispozícii v sekcii výjazdy.

Ak sa vám video páčilo, pozrite sa aj na ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.
report_problem Našiel si v texte chybu?
cepooo (Tomáš Cepka)
Páči sa ti toto video? thumb_up39thumb_down comments 24 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Znaková reč cyklistov - poznáš všetky signály? play_arrow

Video: Znaková reč cyklistov - poznáš všetky signály?

Aké znamenia je dobré ovládať pri jazde v skupine cyklistov alebo vo vzťahu k vodičom? Ako tieto signály zlepšujú bezpečnosť, plynulosť a aj vzťahy na cestách?
Video: Kontrola bicykla po daždi - správny chod bez pukania play_arrow

Video: Kontrola bicykla po daždi - správny chod bez pukania

Aké komponenty si zaslúžia nehu a opateru, keď na bicykli opakovane zmoknete? Kde hľadať príčiny pukania alebo zlého chodu komponentov?
Video: Ako prežiť cyklo preteky - jazda v pelotóne play_arrow

Video: Ako prežiť cyklo preteky - jazda v pelotóne

Čo robiť a čo nerobiť, aby bola šanca na pád počas cyklistických pretekov minimálna? Ako sa správať pri jazde v skupine cyklistov pri pretekoch?
keyboard_arrow_up