Video: Bianchi Methanol 29 FS s prívlastkom custom

Dnes by som vám rád predstavil svoj vlastný bike, na ktorom absolvujem výjazdy a preteky. Myslím, že je to celkom originálny kúsok.Značku Bianchi si mnohí spájajú v prvom rade s cestnou cyklistikou, no práve celoodpružený model Methanol 29 FS je dôkazom, že ani terén nie je zďaleka Talianom “cudzí”. V mojom prípade sa jedná o bike, ktorý bol skladaný so zámerom ponúknuť nízku hmotnosť a tuhosť potrebnú pri maratónoch, no zároveň aj odolnosť na bezpečné brázdenie trailov, ktorých máme aj v okolí Žiliny viac, než dosť . Kto by mal záujem o podrobnejšiu špecifikáciu, nájde ju na tomto odkaze.

Zároveň by som vás rád pozval aj na testovacie dni Bianchi, ktoré sa budú konať u nás MTBIKER centre 11.6., kde ho budem mať tiež so sebou, takže prípadné dotazy rád zodpoviem .
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up28thumb_down comments 46 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Ebike ako žiadny iný - Bianchi e-SUV Adventure play_arrow

Video: Ebike ako žiadny iný - Bianchi e-SUV Adventure

Odvážne navrhnutý ebike plný netradičných riešení, čo vyzerá ako z budúcnosti. Zoznámte sa s exkluzívnym Bianchi e-SUV model Adventure.
Video: Charakter ebiku Bianchi T-Tronik - komponenty a jazdenie play_arrow

Video: Charakter ebiku Bianchi T-Tronik - komponenty a jazdenie

Na pomery značky Bianchi klasický ebike T-Tronik zaujme milovníkov štandardných tvarov. Ako jazdí tento full a ako je vybavený?
Video: Sem smeruje vývoj ebikov? - Bianchi e-Omnia X-Type play_arrow

Video: Sem smeruje vývoj ebikov? - Bianchi e-Omnia X-Type

S modelom X-Type z radu e-Omnia budete priťahovať pohľady. Dizajn je jedna vec, čo viacej sa skrýva za inovatívnym prístupom značky Bianchi?
keyboard_arrow_up