Tachometre na bicykel

Tachometre
favorite Obľúbené inzeráty (0)

MTHIKER BAZÁR

Predaj alebo doplň
svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

SIGMA BC 14.0 WL cyklopočítač

SIGMA BC 14.0 WL cyklopočítač Model BC 14.0 s funkciou merania nadmorskej výšky je vlajkovou loďou radu SIGMA ORIGINALS. Cyklopočítač so 14 funkciami a ďalšími vychytávkami je skutočne všestranným pomocníkom. Okrem toho ukladá štatistiky za posledných dvanásť mesiacov – voliteľne pre dva bicykle. Cyklocomputer je ako stvorený pre vrchára s integrovaným barometrickým meraním nadmorskej výšky. S mesačnými štatistikami budeš mať dokonalý prehľad o svojom výkone, či už stúpaš do kopca alebo schádzaš do údolia. Celkom ponúka tento cyklocomputer viac ako 14 funkcií. Dáta sa prenášajú do cykloočítača zo snímača rýchlosti bezdrôtovo (WL) prostredníctvom digitálne kódovaného rádiového protokolu STS. To znamená, že prenos dát do je dokonale chránený pred vonkajším rušením. Pokiaľ pravidelne jazdíš na viacerých bicykloch, môžeš BC 14.0 WL bez problémov používať aj na druhom bicykli. Po jednorazovom nastavení môžeš v cyklopočítači vybrať bicykel, ktorý práve používaš. Na montáž na druhý bicykle potrebuješ ďalší držiak a druhý snímač. Môžeš ich zakúpiť v našom MTBIKER eshope.
Nový produkt so zárukou
Cena: 67,99 € 84,99 €

Tachometer Sigma BC 16.12.Sts

Používaný no plne funkčný s dvoma základňa mi a dva magnety 16 funkcií Predstavenie produktu Funkcia bicykla Aktuálna rýchlosť Priemerná rýchlosť Porovnanie aktuálnej a priemernej rýchlosti Maximálna rýchlosť Prejdená vzdialenosť Celková vzdialenosť pre bicykel 1/2/1 +2 (nie je zobrazený pri jazde) Samostatné počítadlo vzdialenosti s ručným stop/štart Funkcia času Doba jazdy Celková doba jazdy pre bicykel 1/2/1 +2 (nie je zobrazený pri jazde) Samostatné počítadlo času s ručným stop/štart Hodiny Odpočítavanie Stopky Všeobecné funkcie 7 nastaviteľných jazykov 2 nastaviteľné obvody kolies Automatické rozpoznanie druhého bicykla Funkcia zálohovania prostredníctvom pamäťového čipu Indikátor slabej batérie Podsvietenie Automatické spustenie a zastavenie Vodeodolný Montáž bez náradia Kompatibilný s USB (nutné dokúpiť dokovaciu stanicu) Servisný interval nastaviteľný cez USB
15 

Bryton Rider 320E

Je v stave ako novy, od nova nalepena ochranna folia, takze bez skrabanca.
50 

Cyklopočítač / Navigace Wahoo Elemnt Bolt V2

Novější a vylepšená verze Boltu, lepší tlačítka, pravidelné aktulizace, možnost stahování offline map pro navigaci, routování přímo v navigaci při změně trasy, zvuková a optická signaliza odboček, chyby trasy, vzdálenosti k odbočce. Možnost spojit přes bluetooth s telefonem pro notifikace (SMS, telefon, ...), možnost v telefonu naplánovat trasu a poslat do navigace. Možnost tvorby vlastních custom OSM map (aplikace třetích stran). Dlouhá výdrž na baterii. V záruce, komplet balení. Navíc 2 držáky, jeden přímo na řídítka, druhý na představec do přední části. Mám k dispozici i Wahoo speed a cadence senzor v jiném inzerátu, v případě zájmu o obojí sleva.
5 390 Kč 212,51 

Garmin 520 plus

Predám používaný cyklopočítač Garmin 520 Plus, drobné oderky od bežného používania.
79 

Bezdrotový tachometer

Predám bezdrotoý tachometer,stav ako nový nejakych 200 km som ich používal.

Sigma Pure GPS

Zdravím, mám na predaj tento cyklopočítač ktorý je bez škrabancov a je plne funkčný. Dôvod predaja je že ho nevyužívam.
40 
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up