Oleje a vosky na reťaz

Oleje a vosky na reťaz
Reklama MTBIKER shopu

FINISH LINE Ceramic Wet 4oz/120ml kvapadlo

Ceramic Wet je špeciálne mazivo pre výkonnostnú a závodnú cyklistiku (cestná, MTB, cyklokros). Jeho základ tvorí čisté syntetické oleje a fluóropolyméry, ktoré obsahujú keramické spojivá. Na povrchu kovov sa vytvorí odolná keramická vrstva, ktorá zabraňuje ich opotrebovaniu a korózii. Ako druhú vrstvu tvoria syntetické oleje odolný film predlžujúce intervaly mazania. Patentovaná novinka výrazne zlepší funkčnosť pohonu a presnosť prevodov za každého počasia. prevedenie: kvapkadlo množstvo: 4 oz / 120 ml
Nový produkt so zárukou
Cena: 9.95 €

Olej Na Reťaz Merox

Predám nový olej na reťaz MEROX 100 ml.
1 €

Kombo Na Mazanie Reťazí - Parafínový Vosk A Ptfe / Teflónový Prášok

Predám Kombo na mazanie reťazí. 1x - Plne rafinovaný parafínový vosk, 500g. 1x - Ultra jemný PTFE / teflónový prášok, jemnosť 1,6 mikrónu, 50g. Vhodný na voskovanie reťazí na bicykel pre použitie vo všetkých podmienkach. Ako voskovať reťaz a návody na voskovanie nájdete na Youtube - kanáloch GCN alebo Oz Cycle. https://www.youtube.com/watch?v=HHr9znwpwmQ&t=3s Dávka zhruba na 50 použití. Osobne v TR, alebo Poštou/Zásielkovňou za poplatok.
29 €

Muc Off Ceramic Wet Lube 120ml

Predám úplne nové, nepoužité mazivo na reťaz Muc Off ceramic wet Lube. Kúpil som ho v decembri, avšak nakoniec som sa v zime na bike nedostal, tak ho posúvam ďalej, je síce otvorené, ale nechýba z neho ani ml, nikdy som ho nepoužil. Kompletné balenie s UV svetlom, nálepkou, manuálom a krabičkou. 120ml. Na dobierku + 3€ alebo poštovné za 1€ pri platbe vopred na účet.
16 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up