Pozvánka: Detská tour Petra Sagana – čo nás ešte čaká v tejto sezóne?

Pozvánka: Detská tour Petra Sagana – čo nás ešte čaká v tejto sezóne?

Ani sme sa nenazdali a už máme za sebou dve kolá tohtoročnej, v poradí piatej série. Lučenec a Nitra hosťovali malých bikerov v mesiacoch marec a apríl. Kde bude mať Detská tour Petra Sagana ďalšie zastávky?

Väčšina z vás vie, že sa jedná o projekt pre deti, ktorý sa ich snaží motivovať k tomu, aby ukázali svoje cyklistické schopnosti a zručnosti a zmerali si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Pretekov sa môžu zúčastniť deti od 3 do 14 rokov, bez ohľadu na to, či jazdia na odrážadle alebo sa radia už medzi skúsených cyklistov. Online registrácia každého kola prebieha na našej stránke a taktiež v deň konania súťaže. Čas a miesto je vždy uvedený v propozíciách súťaže, ktoré organizátor zverejňuje minimálne 2 týždne pred danou súťažou na svojom webe detskatour.sk a na facebooku Detskej tour.Decká tento rok súťažia v nasledovných kategóriách:
  • Baby – rok narodenia 2014 a mladší
  • Mikro – rok narodenia 2012 až 2013
  • Mili – rok narodenia 2010 až 2011
  • Mini – rok narodenia 2008 až 2009
  • Mladší žiaci – rok narodenia 2006 až 2007
  • Starší žiaci – rok narodenia 2004 až 2005
Súťaž sa teší stále väčšiemu záujmu. Tradične počas každého kola nechýba pestrý sprievodný program v podobe rôznych súťaží, stánkov a občerstvenia. Riaditeľ Detskej tour Petra Sagana - Peter Zánický, robí všetko preto, aby motivoval rodiny s deťmi, ktoré tak majú možnosť stráviť príjemný aktívny deň.Pre rok 2018 pripravil organizátor spolu 9 pretekov, z ktorých nás v nasledujúcich mesiacoch čakajú ešte tieto kolá:
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up2thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana začína v Žiline

Pozvánka: Detská Tour Petra Sagana začína v Žiline

Po mesiacoch strávených doma sa vracajú známe podujatia, ktoré však nie sú určené iba výhradne dospelým. Konečne sa aj mladí bikeri dočkajú svojej tohtoročnej Detskej Tour Petra Sagana.
Blatisté finále Detskej Tour Petra Sagana v Demänovej

Blatisté finále Detskej Tour Petra Sagana v Demänovej

V krásnom prostredí Demänová rezort sa odohrávalo finálové kolo Detskej Tour Petra Sagana. Členitý terén a „singláče" poriadne preverili početné štartové pole v 12 kategóriách.
Reportáž: Detská Tour Petra Sagana opäť v Pieninách

Reportáž: Detská Tour Petra Sagana opäť v Pieninách

Od posledného kola Detskej Tour ubehol mesiac a podujatie sa presunulo po Malom Slavkove len niekoľko kilometrov severnejšie, a to do Červeného Kláštora.

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up