Pozvánka: Detská tour Petra Sagana – čo nás ešte čaká v tejto sezóne?

Pozvánka: Detská tour Petra Sagana – čo nás ešte čaká v tejto sezóne?

2

redakcia 02.05.2018   Horska Cyklistika Preteky Pozvanka Deti Detska Tour

Ani sme sa nenazdali a už máme za sebou dve kolá tohtoročnej, v poradí piatej série. Lučenec a Nitra hosťovali malých bikerov v mesiacoch marec a apríl. Kde bude mať Detská tour Petra Sagana ďalšie zastávky?

 

Väčšina z vás vie, že sa jedná o projekt pre deti, ktorý sa ich snaží motivovať k tomu, aby ukázali svoje cyklistické schopnosti a zručnosti a zmerali si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Pretekov sa môžu zúčastniť deti od 3 do 14 rokov, bez ohľadu na to, či jazdia na odrážadle alebo sa radia už medzi skúsených cyklistov. Online registrácia každého kola prebieha na našej stránke a taktiež v deň konania súťaže. Čas a miesto je vždy uvedený v propozíciách súťaže, ktoré organizátor zverejňuje minimálne 2 týždne pred danou súťažou na svojom webe detskatour.sk a na facebooku Detskej tour.Decká tento rok súťažia v nasledovných kategóriách:
 • Baby – rok narodenia 2014 a mladší
 • Mikro – rok narodenia 2012 až 2013
 • Mili – rok narodenia 2010 až 2011
 • Mini – rok narodenia 2008 až 2009
 • Mladší žiaci – rok narodenia 2006 až 2007
 • Starší žiaci – rok narodenia 2004 až 2005
Súťaž sa teší stále väčšiemu záujmu. Tradične počas každého kola nechýba pestrý sprievodný program v podobe rôznych súťaží, stánkov a občerstvenia. Riaditeľ Detskej tour Petra Sagana - Peter Zánický, robí všetko preto, aby motivoval rodiny s deťmi, ktoré tak majú možnosť stráviť príjemný aktívny deň.Pre rok 2018 pripravil organizátor spolu 9 pretekov, z ktorých nás v nasledujúcich mesiacoch čakajú ešte tieto kolá:

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

  Prejsť do shopu ()

  Komentáre

  Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

  Pridaj komentár