Kliknutím prejdeš na
rockmachine.sk
Reklama
Pozvánka: Levočský cyklovýšľap – 3. ročník pohodových cyklopretekov

Pozvánka: Levočský cyklovýšľap – 3. ročník pohodových cyklopretekov

5

redakcia 13.05.2019   Sezona 2019 Levoca Horska Cyklistika Slovensko Pozvanka

Ak si chcete vyskúšať svoje vrchárske schopnosti a zmerať si čas s ostatnými, tak ste na správnom mieste.

 

Tento rok sa organizuje 3. ročník cyklistických pretekov „neprofesionálov“ v krásnom prostredí Levočskej Doliny. 1. júna 2019 sa na štart na Biokúpalisku Levočská Dolina stretne množstvo ľudí na svojich bicykloch s pohľadom upreným na cieľ.

Čo si pre nás pripravili? 


Organizátori majú vytýčenú trasu od spomínaného kúpaliska k Pamätníku SNP. Na trase prekonáte 640 výškových metrov a ak potrebujete lepšiu predstavu o tom čo vás čaká, tak prikladáme aj malú mapu.Prevažná časť trasy je po šotoline a v prípade pekného počasia sa v cieli potešíte okrem iného aj pohľadom na Vysoké Tatry. Pre tých súťaživejších máme jednu dôležitú informáciu. Čas sa bude merať len pri výšľape a cesta späť je už vo vlastnej réžii a tempe. Pri Pamätníku SNP bude pre vás pripravené malé občerstvenie a neskôr v čase obeda sa podáva aj guláš. Už s dobrým pocitom a plným bruchom sa postavíte na stupne víťazov alebo zatlieskate tým, ktorí obsadili lepšie miesto ako vy. Na záver je žrebovanie o bicykel, ktorý môže vyhrať každý s uhradeným štartovným.To najdôležitejšie


Registrácia v deň pretekov prebieha od 08:00 do 09:30 hod a následne je hromadný štart o 10:00 hod. Prihlasovanie je možné prostredníctvom online formulára na stránke organizátora. Dá sa to aj na mieste, no samozrejme cena za štartovné je potom vyššia. Ak sa prihlásite vopred, tak štartovné platíte v sume 10 €, na mieste to bude 15 €.Vďaka skúsenostiam z minulých ročníkov boli upravené súťažné kategórie a preto si pri prihlasovaní vyberáte z nasledujúcich možností:

  • tandem (žena + muž) – iba MTB
  • tandem (žena + muž) – žena ebike
  • ženy do 35 rokov (MTB)
  • ženy od 36 rokov (MTB)
  • muži do 35 rokov (MTB)
  • muži 36-49 rokov (MTB)
  • muži 50 a viac rokov (MTB)
  • elektrobicykel (bez ohľadu na vek a pohlavie)
Ak chcete športovo prežiť Deň detí a chcete sa pred svojimi ratolesťami vytiahnuť, tak určite príďte. Myslíme, že práve v nich nájdete svojich najväčších fanúšikov. Počas prvého júnového víkendu vás privíta Levočská Dolina so všetkým, čo má a navyše zabojujete o super ceny a dobrý pocit zo svojho výkonu. Po akcii sa môžete vrhnúť na ďalšie cyklotrasy v okolí, ktorých je tu neúrekom. Levočské vrchy ponúkajú pre cyklistiku ideálne podmienky. Máte tu viac ako 280 kilometrov cyklotrás rôznej náročnosti. Prídete sa teda pozrieť a zároveň si zasúťažiť na treťom ročníku Levočského cyklovýšľapu? Viac informácií, propozície a prihlasovanie nájdete na stránke organizátorov.

Zdroj fotografií: Resort Levočská Dolina

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Levočský cyklovýšľap

01.06.2019
MTB - Uphill
Levočská Dolina (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár