Unboxing: Wilier Cento1AIR Ultegra Disc - aero model z Talianska

Unboxing: Wilier Cento1AIR Ultegra Disc - aero model z Talianska

Moderný cestný bicykel na kotúčoch, ktorý s dobrou sadou osloví priaznivcov talianskych značiek.

Model Cento1AIR je bestseller značky a v tejto verzii prepracovali rám hlavne v súvislosti s použitím kotúčových bŕzd. Aj naďalej je tento aero model pre tých jazdcov, ktorí preferujú rýchlosť. V ponuke je 12 verzií osadenia už aj s ponukou 12-rýchlostných sád. To všetko za rozumné peniaze, za ktoré dostávate aj kus histórie.

Špecifikácia
Unboxing


Minimalistický dizajn krabice prezrádza, že ide o značku, ktorá ponúka aj iné kvality, ako sú parametre bicykla. Taliansky pôvod a storočnú históriu.Už v takomto nerozbalenom stave je vidieť, že tu nájdeme moderný cesťák zameraný na aerodynamiku a, tak ako dnes väčšina noviniek, s kotúčovými brzdami.Pri takejto kategórii bicykla je dobré, že je všetko poriadne chránené, zamrzel by každý škrabanec spôsobený prepravou.Posledné prípravy a ideme kompletovať. Náročnosť skladania stredná, hydraulické brzdy našťastie osadené.Pri schovávaní kabeláže aero modelov sa človek často poriadne zapotí. Tu sú ponechané klasicky.Pod omotávkou si je dobré káble prichytiť páskou.Tam, kde je dobré premazať mažeme, kde chceme zabrániť šmýkaniu, mažeme tiež. Len inou pastou.Karbónový rám je k dispozícii v 6 veľkostiach a je z materiálu Carbon Monocoque 46 ton. Ako vyplýva z názvu a zo zamerania, pracovalo sa hlavne s aerodynamikou. Zvládne obutie široké až 28 mm.Sedlovka je tiež aero a je z karbónu. Pekne schovali aj jej zámok. Sedlo je od Selle Italia X3 Boost. Ostatné komponenty sú FSA a sú z hliníka.Brzdíme kotúčmi 140 mm, pevné osi pomáhajú tuhosti rámu. Dnes už klasika, priame uchytenie Flat Mount.Sadu Shimano Ultegra netreba predstavovať. Tu je mechanika s kompaktom vpredu a vzadu kazeta 11-30.Hliníkové kolesá Shimano RS170 obuté do talianskych Vittoria Zaffiro Pro 4 700x25 mm.Vážená hmotnosť veľkosti M.Tu už sme hotoví, ešte raz sa pokochať, kým si bike nájde nového majiteľa.Geometria
Cena a dostupnosť


Cena daného modelu je 3 299 €. Tento bicykel nájdete aj v našom MTBIKER shope.

Využi služby MTBIKER centra - Bikefitting a doručenie bicykla


V našom MTBIKER centre máme profesionálne vybavenie pre nastavovanie a optimalizáciu posedu s názvom Bikefitting. Ide o službu, ktorá na základe individuálnych fyziologických daností každého jazdca určí správne nastavenie posedu. V prípade, že sa rozhodneš využiť túto službu, detailné informácie o spôsobe objednania, druhoch merania, cenách a zľavách až do výšky 100 % nájdeš v sekcii Bikefitting na tomto odkaze.

Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma. Pri cene bicykla nad 1 000 € môžeš využiť možnosť nášho bezplatného doručenia k tebe domov. Viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up12thumb_down comments 13 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Bianchi Sprint Disc 105 - dostupnejší klasický pretekár

Unboxing: Bianchi Sprint Disc 105 - dostupnejší klasický pretekár

Značka typická farbou celeste ponúka model, ktorý má uspokojiť milovníkov klasiky so športovými ambíciami.
Ostrov Elba – malý/veľký (nielen) cyklistický raj – 1. časť

Ostrov Elba – malý/veľký (nielen) cyklistický raj – 1. časť

Legenda hovorí, že po tom, ako sa roztrhli perly na čelenke Tyrrhénskej venuše a spadli do mora, vytvorili 7 ostrovov, ktoré dodnes tvoria najkrajšie perly Stredomoria – Elba, Capraia, Giglio, Pianosa, Montecristo, Gorgona a Giannutri.
Unboxing: Bianchi Infinito XE 105 - dobre namiešaný cesťák

Unboxing: Bianchi Infinito XE 105 - dobre namiešaný cesťák

Čo takto zmiešať prvky drahších modelov s rozumnou sadou a krásnym a čistým talianskym dizajnom?
keyboard_arrow_up