Všetci na bajk - poďte spoznávať Slovensko na bicykli

Všetci na bajk - poďte spoznávať Slovensko na bicykli

PR článok

Tohtoročná cyklosezóna je v plnom prúde a cyklisti sa môžu tešiť na ďalší ročník súťaže Všetci na bajk.

Táto netradičná cyklosúťaž, ktorá spája bicyklovanie a spoznávanie zaujímavých miest, je ovládaná pomocou appky a zúčastniť sa vie naozaj každý. Stačí mať bicykel a chuť objavovať.

Súťaž Všetci na bajk zapadá do súčasnej situácie, pretože nevyžaduje spoločný štart či stretnutie súťažiacich. Je ovládaná pomocou appky a každý bicykluje individuálne, podľa svojich možností a času. Appka na Androidy aj Iphony obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Spoznávať môžete cyklotrasy, pekné vyhliadky, hrady, pamiatky či dobré bufety.Zúčastniť sa môže každý


Výhodou súťaže je, že je určená úplne pre každého. Či plánujete stráviť na bicykli celé leto, alebo sa len pár dní bicyklovať po okolí. Či chodievate na výlety s rodinou, s kamarátmi alebo sami. Prihlásiť sa môžete do kategórií jednotlivec alebo rodina.Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s tričkom a inými darčekmi. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov. Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, kedy slúži ako inšpirácia na letné cyklovýlety. Aplikáciu pre Android nájdete na tomto odkaze a pre mobily s operačným systémom iOS je aplikácia dostupná na tomto odkaze.Množstvo miest na poznávanie


„Tento rok sme do appky pridali až viac ako 300 zaujímavých miest pre cyklistov, takže aj keď niekto súťažil minulý rok, stále má čo objavovať“, prezrádza organizátor súťaže. Lákadlom bude aj obľúbená Banská Štiavnica, ktorú sa organizátori rozhodli tento rok začleniť do súťaže. „V Banskej Štiavnici a okolí je takmer 100 nových zaujímavých miest, či už banských pamiatok, pekných výhľadov či vyhľadávaných tajchov“, dodáva organizátor.Dokopy čaká na objavenie viac ako 1 100 miest a na ich návštevu máte ešte dosť času, keďže súťaž trvá do 17. septembra. Vyhodnotenie súťaže bude na tradičnom podujatí Na bajku do mesta, ktorého presný septembrový dátum bude zverejnený čoskoro.

Viac informácii nájdete na tomto odkaze alebo na Facebooku.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Šesť bratislavských trailov aj pre začiatočníkov

Šesť bratislavských trailov aj pre začiatočníkov

Bratislavský lesopark, to nie je len Slalomka, TBK3, Baník či Rohatka. Na svoje si tu prídu aj začiatočníci.
Málo času na bike alebo moje krátke tatranské jazdy

Málo času na bike alebo moje krátke tatranské jazdy

Čo je krátky výjazd? Pre každého môže byť tento časový interval iný. Hodinka, dve. Kto je zvyknutý na dlhé jazdy, môže mu byť málo aj 4 hodiny v sedle. V mojom prípade je to všetko pod 3 hodiny.
Tip na výlet: Nepodarený hrebeň Vtáčnika

Tip na výlet: Nepodarený hrebeň Vtáčnika

Nie každý deň je nedeľa, aj keď toto v nedeľu zrovna bolo. Ale však to poznáte - koniec dobrý, všetko dobré! :)
keyboard_arrow_up