Ako som nedokončil majstrák

Ako som nedokončil majstrák

thumb_up292thumb_down 57 komentárov

janohalik 29.08.2020 13 fotografií   Tomas Visnovsky Ceska Republika Cestna Cyklistika Majstrovstva Slovenska Preteky

„Skončiť so Saganom na bedni“... tieto slová som neuvážene povedal Imromanovi počas jedného z našich výjazdov na otázku, aké mám plány na sezónu 2020.

 

Bol krásny októbrový deň a ja som si bol istý, že majstrák na ceste si nemôžem nechať ujsť. Deň sa stretol s dňom, mesiac s mesiacom, medzitým Covid-19 a zrazu prišla pripomienka od Imromana, ktorú mi dookola púšťal Zuzkin syn Braňo, ohľadom môjho drzého vyjadrenia k národnému šampionátu v cestnej cyklistike. Toto sa už nedalo zahovoriť, tak som sa s Elite licenciou MTBIKER prihlásil na „majstrák“ na ceste.Keďže moja príprava prebiehala dobre počas celej „korona“ sezóny, už som sa na preteky aj tešil, špeciálne keď som už skoro 3 mesiace majiteľom oranžovej rakety s označením Pinarello DOGMA F12 ozdobenej sadou SRAM RED. Tento stroj sme vám predstavil aj v našom videjku spod Tatier.Teraz ma už nemôže zastaviť nič a keď som minuloročný majstrák zvládol na "číňanovi", tak teraz by to mala byť malina...som si myslel .

Prvé prekvapenie


Je streda 19. augusta a ja so Zuzkou cestujem smer Mladá Boleslav, kde nás už na ubytku čaká Paťo Kuril spolu s priateľkou Marikou. Po príchode zisťujeme, že v penzióne je ubytovaný aj Tomáš Višnovský s priateľkou Natáliou, čo hneď na druhý deň využívam a idem sa porovnať s profíkom na okruh. Vedený Tomášom pozerám na okruh a nezdá sa mi až taký náročný. Teda až na ten prudký zjazd, ale ten sa dá prejsť so šťastím. Avšak to som ešte netušil, že uvedený zjazd nebude zjazd, ale výjazd a my sme si okruh prešli opačným smerom. A práve tento výjazd bol aj kľúčový u mňa, ale o tom neskôr. Prešli dni, my s Tomášom sme najazdili okruh v správnom smere, porovnal som si watty a tepy a plný očakávania som stál na štarte.Už nie je kam ujsť...


160 chlapov na karbónových strojoch čakalo, kedy to začne. A aj začalo, prvé zavádzajúce metre sa išli po centre Mladej Boleslavi, ktorej cesty v centre sú z väčšej časti z mačacích hláv a hneď to dalo pretekom „klasikársky“ charakter. A spolu s „brdkami“ na trati označenie „klasikársky“ dokonale sedí. Ostrý štart je hneď za mestom a to znamená, že moje tepy stúpajú k extrémnym číslam (190)...a to aj z dôvodu, že sa okamžite stúpa do kopca (na STRAVE označenom ako „Jemníky“) s parametrami cca 4,2% pri dĺžke 3,1 km. Pozerám a vidím, že 500 W, čo dokážem ešte ako tak udržať počas celých 5 a pol minúty v tomto kopci nestačí na to, aby som sa dostal na špicu a ostal tam. Zabudovaný v strede balíka mám už teraz strach z toho, čo to bude v tom krátkom strmom výjazde, kde sa stúpanie dostáva až k 11 %. Teda číslo, ktoré pri mojej hmotnosti už naznačuje poriadny boj.

Žiadna úcta k starším


Ale ešte tam nie som, ešte ma čaká zjazd, kde nehrozí žiadny oddych - snažím sa ostať na kolese chalana predo mnou a aj pri 68 km rýchlosti nezaľahnem, ale krútim. Keď si už myslím, že je to ok, zisťujem, že úcta k starším sa na majstráku nenosí . Mladí chrti ma bez problémov „vytlačia“ na koniec balíka, čo pri charaktere tohto okruhu a štýlu jazdy balíka nie je žiadna výhra. Takže po každej zákrute si musím nastúpiť a docvaknúť balík a to ma čaká krátky, už hore zmienený kopček. V krátkosti: 0,6 km, 7,6 % a 48 výškových. Vôbec to nevyzerá ťažko, ale skutočnosť je úplne iná. Špeciálne, ak ste vzadu a vpredu sa nastupuje, takže špurtujem hore a opäť sa dostávam na moje maximá. Ešte vidím Zuzku s kamošom Samom, ako sú už pripravení na občerstvovačke a povzbudzujú. Vodu ešte nemôžu podávať z toho dôvodu, že prvých 30 km a posledných 20 km sa nesmie prijať žiadne občerstvenie. Zamávam im a ešte s úsmevom smerujeme na Mladú Boleslav, cez ktorú urobíme ešte 2 veľké 20 km okruhy. Na vrchole som v balíku a to ma teší, "neodkvačili" ma a prvý prejazd Mladou Boleslavou si užívam, aj keď „mačacie hlavy“ nás dosť vytrasú.Prekvapujúco moja Dogma mi dáva toľko komfortu, že si to aj užívam, o to viac, keď hneď vedľa mňa šliape Zdenek Štybar. Veď to je tiež človek, pomyslím si, pousmejem a snažím sa udržať jeho kolesa. V balíku je to ťažké a po chvíli sa strácam v strede, zatiaľ čo on si už bezpečne „sedí“ vpredu. Pri nájazde do druhého kola sa odtrhli dvaja chalani a skúšam nastúpiť a ísť za nimi. No Dukla BB si ma hneď postrážila a bola mi na zadnom kolese. Ihneď som pochopil a zvesil som nohy, veď ma čakajú „Jemníky“ a keď ich chcem prežiť, tak musím ísť s rozumom. To mi aj v polovici stúpania hovorí Tomáš Višnovský a trochu ma ukľudňuje. Teraz sa cítim ako 16 ročný fagan, ktorému dáva rozumy pred prvým rande starší kamoš . Ale rady si beriem k srdcu a snažím sa ostať niekde v strede balíka, čo sa mi opäť nedarí a po zjazde strácam pozície.

No a to je dnes kľúčové. Nedarí sa mi zabudovať z dôvodu, že mi chýba zdravá drzosť a nechcem riskovať, preto sa po každej zákrute snažím docvaknúť balík a čakám na „brdok“. No a ten prichádza. Ja sa opäť snažím zo zadných pozícií dostať čo najviac dopredu, ale pri kvalite konkurencie sa mi to nedarí, ale aspoň veľmi nestrácam. Na vrchole je ihneď 90 stupňová zákruta a navádza nás do ďalšieho krátkeho okruhu, ktorý je len o jazde hore alebo dole, pravá alebo ľavá zákruta a tak to pôjde najbližších 7 kôl (jedno krátke kolo má cca 10 km). Takže sa snažím nestratiť veľa vo výjazde a ani v zjazde, ale stojí ma to veľa energie, cítim, že nohy už majú svoje naložené a som vďačný za každé spomalenie balíka. Ale je to len ticho pred búrkou, po každom spomalení prídu nástupy a sme opäť v tom istom kolotoči. Zuzka spolu s Samom povzbudzujú a zásobujú vodou, kolou, gélmi. Nič iné nie som schopný požiť. Snažím sa ostať v balíku a aj keď som to ešte netušil, už skoro polovica pretekárov to mala za „sebou“ a nezvládla tempo balíka.Po absolvovaní 7 malých okruhov sme nastúpili na 4 veľké, ktoré boli tvorené prejazdom cez Mladú Boleslav a malým okruhom, na ktorom sme doteraz krúžili. Hneď po nájazde do veľkého okruhu ma v „brdku“ opäť odcvakli a spolu s dvoma chalanmi zo Slovenska a jedným Čechom sa snažíme dotiahnuť na balík. Spolupráca veľmi nefunguje, nakoľko na špici sa striedame len s chalanom z Čiech...trochu paradox . Som nahnevaný na mojich krajanov, ale neriešim to a snažím sa ísť koľko dá, aby som stiahol balík. Chalanisko z Čiech si naskočí za sprievodné vozidlo a v jeho háku nám odchádza, no a ja si ťahám svoje. Na mačacích hlavách v Boleslavi sa odpájam od krajanov a idem ďalej, aspoň mi nesedia na kolese.

Najkrajšie okamihy


Balík je cca 1 minútu predo mnou a v kopci Jemníky idem 400 W, ktoré ešte dokážem vytlačiť po 3 hodinách a dúfam v zázrak. Kopec sa mi ide ešte fajn a na prekvapenie po zjazde a miernej rovinke som docvakol aj balík. Moja radosť ale netrvala dlho, snaha dotiahnuť ma stála veľa energie a ja som sa vrátil presne na začiatku „brdku“. To by bolo ešte fajn, ak by sa chlapci nerozhodli opäť nastupovať, takže mojej prítomnosti v balíku bol za krátko koniec. Ja som si na občerstvovačke zobral dve fľaše od Zuzky a Sama a tušiac, že toto je asi bod zlomu, som sa opäť sólo vydal na Mladú Boleslav.A práve teraz zažívam najkrajšie okamihy celých pretekov. Som úplne posledný, lebo zvyšok štartovného poľa už odvolali a dostáva sa mi aplauzu nielen od divákov na trati, ale aj od ľudí zo sprievodných áut. Vidia, že už viac ako 30 km idem sólo a snažia sa ma morálne podporiť. A nielen slovne, ponúkajú mi pitie a gély, z čoho mám dobrý pocit. Nepotreboval som od nich nič, ale ich podpora mi zlepšila náladu a vyčarila úsmev aj po 120 km na trati.

Úsmev ale zmizol hneď, ako sa za mnou objavili dvaja motorkári s nápisom organizátor. To som už tušil, že „supy“ sa zlietajú a mršina som ja . Ale nevzdával som to, prešiel som ešte malý okruh a čakal, kedy mi ukážu, že je koniec. Neprichádzal, ale zato začali prichádzať kŕče a to bol bod, kedy som si ja povedal, že prichádza koniec. V „brdku“ som už nedokázal dať viac ako 350 W a tak som na občerstvovačke za pokriku ľudí odbočil do môjho „depa“ ku Zuzke a Samovi a ukončil toto utrpenie. Ale s úsmevom . Dávam kolu, banán a ešte skúšam chabý pokus o pokračovanie. Ale po 15 m som to otočil a definitívne zabalil. Pochopil som, že dnes veru nedôjdem.

Všetky detaily, watty alebo tepy na jednotlivých úsekoch, ktoré som spomínal, si môžete pozrieť v zázname aplikácie Strava.

Už nikdy...alebo?


Sediac už len pozorujem chalanov, ktorí boli dnes lepší ako ja a prisahám, že už nikdy viac. Dnes však pozerám späťne na to celé predstavenie trochu inak a určite už nedám vyhlásenie o bedni so Saganom, ale na druhú stranu, nejdem sa zaprisahávať, že už nikdy . Počkám si do budúcej sezóny a ak sa bude môj život niesť v tak dobrom duchu ako doteraz, tak si svoje martýrium podstúpim opäť.

Týmto by som chcel poďakovať MTBIKERu, Davorin.sk a Norwit.sk za „hmotnú“ podporu. Pinarello Dogma F12 je bike, na ktorý nemôžem povedať slovko sťažnosti a na pláštoch Pirelli P ZERO TLR SL ma podržal nielen v rýchlych zjazdoch, kde to bolo na hrane, ale najmä na mačacích hlavách. Tam sa bezdušová verzia ukázala v plnej kráse. Bez strachu z defektu a perfektným odvaľovaním mi dávala istotu aj rýchlosť.No a ďalej chcem poďakovať mojej Zuzke a Samovi Staškovi za podporu nielen na trati. Tomášovi Višnovskému a Natálii za dobré mienené rady a príjemnú spoločnosť nielen na biku, ale aj vo voľnom čase. No a Paťovi Kurilovi a Marike za príjemnú spoločnosť a zabezpečenie ubytka.A všetkým, ktorí ma podporovali, kričali, skandovali, alebo len tak pozerali TV a povedali si: "Aha, tam je Halik"

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Komentáre

rasto_bb 30.08.2020 (21:22)

thumb_up20thumb_down


Vdaka za clanok. Den ked pojde Jano Halik majstrak som si zaznacil do Google kalendara a asi cca po mesiaci nadisiel den, kedy som si naladil cesky sportovy kanal a zacal sledovat preteky. Predtym rano som si este supol nejakych 65km na horskom a tesil sa na prenos. S kamosom sme den predtym prebrali, ci Juro Sagan obhaji titul a ci sa Dukla na nieco vobec zmoze. Ked sme si pozreli profil, tak bolo jasne, ze 192km bude pre Duklu az-az a vyhra zrejme Juraj Sagan. Jana Halika som sledoval aj minuly rok a veril som mu aj tento. Velmi som sa potesil, ked Jano stale bol pocas jednotlivych prejazdov v pelotone, aj ked mi bolo jasne, ze tie nasupy nahor nebudu zadarmo. Ako to dopadlo vieme. Kazdopadne som rad, ze som mal svoje zeliezko v ohni, mal komu fandit. Diky Jano. Z prvych sprav na strave som tak nejak vydedukoval, ze jazdit v pelotone nabitom konkurenciou a v uniku na regionalnej lige je rozdiel, jednoducho to chce trochu viac moznosti si to castejsie skusit. Asi s tyzdnovym odstupom som si nasiel na strave dvoch borcov, ktori dosli do ciela. Prvy Daniel Turek a potom Ronald Kuba (treti z casovky). Ich tepy boli diametralne odlisne. Zatial co Turek odisiel celu trat v tepoch 140-150 (pozri https://www.strava.com/activities/3951276056) a v zavere isiel cez 160, tak Ronald Kuba (vid. https://www.strava.com/activities/3950808812) isiel 170-180tepov uz od zaciatku, co je diametralne odlisne usilie. Takze pri kazdom kilometri na tomto okruhu sa nascitavala kondicia, skusnenosti, pozicna jazda v pelotone atd. , nebolo to zadarmo. Kazdopadne vdaka Janovi Halikovi, ze ma inspiroval na ranne jazdy na bajku pred robotou, myslim, ze Jano je nasa inspiracia a taky budic a ukazka, ze to ide, za co mu aj touto cestou dakujem a aj ked viem, ze byt na bedni by bol jeho splneny sen, tak mozno tym co robi dokazal pre ludi co ho sleduju uz aj tak velmi vela. Nech sa dari!

 
janohalik rasto_bb 31.08.2020 (07:39)

thumb_up7thumb_down


Dakujem Rasto. Sport robim pre vlastne potesenie a o to viac ma to tesi, ked niekoho aspon trochu inspirujem. Na vrcholove vykony to asi u mna nebude,ale staci ze sa budeme trochu hybat a uzivat si to 😉🙏

 
rasto_bb janohalik 31.08.2020 (09:48)

thumb_up4thumb_down


Presne tak, bavit sa sportom, uzivat si krasne prirodne scenerie a obcas si dat trosku viac do tela. Ti co to robili kedysi vykonostne mozno dnes uz bike ani nechcu vidiet, my ideme dalej....

 
Ciboo 29.08.2020 (17:53)

thumb_up10thumb_down


Super clanok Janko si borec👍drzim prsty nech sa ti dari 💪

 
janohalik Ciboo 29.08.2020 (18:29)

thumb_up0thumb_down


Dakujem.

 
Imroman 29.08.2020 (19:12)

thumb_up6thumb_down


Podla mna ti tam chybal timovy menezer

 
janohalik Imroman 29.08.2020 (22:09)

thumb_up2thumb_down


Buduci rok to hadam nezanedbas 😉

 
radekkasik1 29.08.2020 (19:00)

thumb_up5thumb_down


Jeden z nejzajímavějších článků 👍 super

 
janohalik radekkasik1 30.08.2020 (13:01)

thumb_up0thumb_down


Vdaka.

 
janohalik 31.08.2020 (23:06)

thumb_up4thumb_down


hadam sa hecnem a nieco este napisem 😉

 
janohalik 29.08.2020 (22:10)

thumb_up3thumb_down


Dakujem vsetkym za podporu a za napisane slova.

 
DurijoDzembe 31.08.2020 (08:49)

thumb_up3thumb_down


Chlape, ty si jednym z mojich cyklo vzorov a pre mnohych (i mna) urcite aj ludskym vzorom svojou skromnostou, vystupovanim a pod. Klobuk dole pred tvojou vykonnostou a teda ked ty si nedokoncil, tak to uz museli byt fakt tazke preteky. Len tak dalej a nech sa ti dari vyhravat co najdalej pan pretekar!

 
janohalik DurijoDzembe 31.08.2020 (09:53)

thumb_up9thumb_down


Dakujem. Po pravde, vasevserky komenty ma privadzaju do stresu,lebo ja som obycajny chlap a tolko pochval aj ked som majstrak nedokoncil som ani len neocakaval. Dakujem vsetkym za podporu

 
Gusto0 29.08.2020 (19:32)

thumb_up2thumb_down


cestu moc nesledujem ale Halika si rad precitam - skvely clanok

 
janohalik Gusto0 30.08.2020 (13:02)

thumb_up0thumb_down


Si zacnem namyslat o sebe 😂. Vdaka 😉🙏

 
Kristina 30.08.2020 (09:31)

thumb_up2thumb_down


Pekne napísané a opísané pocity. Tie čísla z Wattmetra jasne hovoria, že cestná cyklistika je iný z pohľadu priameho účastníka a s pohľadu diváka sediaceho na gauči. Reálne preteky sa nedajú porovnávať ani z jazdou na trenažéri, ako ma tu niekto pred časom presviedčal, že keď máš výkon na trenažéri tak to dáš aj v reále. Janči krásne zdôvodnil, že to nie je iba o číslach, ale aj o schopnosti bojovať o pozíciu v balíku. Prajem veľa šťastia na ďalších pretekoch.

 
janohalik Kristina 30.08.2020 (13:03)

thumb_up2thumb_down


Dakujem a ako si napisala,realita je nieco ine ako "virtualna realita" 😂

 
romanporuban 31.08.2020 (10:53)

thumb_up2thumb_down


Super Janci, so svojim usilim a pristupom, este s vekom mladasov by si bol v urcite stale v dobrych poziciach balika a dokoncil s vysledkom Mas 2x viac veku ako mnoho z nich a na to este dupes dost dobre a hlavne Ti to robi radost, nech Ti to vydrzi a dari sa!

 
janohalik romanporuban 31.08.2020 (11:11)

thumb_up1thumb_down


Dakujem Roman. Medzi nami,vek je len vyhovorka 😉.

 
jaro127 31.08.2020 (18:38)

thumb_up2thumb_down


Len ten , kto trochu jazdí vie prežiť pocity z takéhoto podujatia. Ja som to čítal ako detektívku, tak píš viac aj z iných pretekov, všetci sa budeme tešiť.👍

 
janohalik jaro127 31.08.2020 (23:03)

thumb_up2thumb_down


Dakujem. Ak bude cas tak hadam este nieco dam na "papier" 😉

 
roman.uvacik 01.09.2020 (09:52)

thumb_up2thumb_down


Tiež som si myslel , ked som išiel na moje prvé cestné preteky na ceste v 53 rokoch ,že mám natrénované ,ale hned prvé km na trati ma uviedli do reality, ale to je o inom , Teba Janči rád sledujem ,si iná klasa , šľacha ktorá sa nevzdáva , ani mna nezlomili prvé preteky , jazdím pre radosť

 
janohalik roman.uvacik 01.09.2020 (09:58)

thumb_up0thumb_down


👍👍👍

 
marianspes 29.08.2020 (18:56)

thumb_up1thumb_down


sledoval som komplet pretek a zakazdym ta vyzeral ze kde si a ked uz ukazali ze si odpadol bolo mi to uprimne luto...kazdopadne skvely vykon...gratulujem

 
janohalik marianspes 30.08.2020 (13:04)

thumb_up0thumb_down


dakujem 🙏

 
Luigi 29.08.2020 (20:31)

thumb_up1thumb_down


janohalik Pekne si to napisal. Obcas sa stretneme na ceste a aj na pretekoch ci uz v Levoci,alebo v Mlyncekoch. Drzim palce nech si udrzis formu a vela zdravia

 
janohalik Luigi 31.08.2020 (07:39)

thumb_up0thumb_down


vdaka

 
emsi 30.08.2020 (20:33)

thumb_up1thumb_down


U mňa si Janči velký borec! Super výkon klobúk dole.

 
janohalik emsi 30.08.2020 (21:04)

thumb_up4thumb_down


Vdaka. Velki borci su jeden aj druhy Saganovci. Ja som len jeden z vas 😉. A vdaka 🙏

 
the-redsox 31.08.2020 (07:17)

thumb_up1thumb_down


Si jeden z nás ale pre mnohých uz aj vzor - Máš byť na čo hrdý.

 
janohalik the-redsox 31.08.2020 (07:41)

thumb_up0thumb_down


Dakujem 🙏

 
DorissPhoto 31.08.2020 (20:00)

thumb_up1thumb_down


Super Janko. Parádny výkon a super reportáž. U nás to bolo tak, ako píšeš - pozerali sme prenos celá rodina. Neboli sme doma, poprosili sme v reštaurácii, či by nám nemohli zapnúť prenos. A fandili sme. A Samo k tomu posielal info priamo z trate, takže full service... Pozdravuje Piotr K.

 
janohalik DorissPhoto 31.08.2020 (23:05)

thumb_up0thumb_down


Dakujem Peto. Myslim se ty by si si to mal vyskusat na vlastnej kozi 😉.

 
DorissPhoto janohalik 01.09.2020 (16:19)

thumb_up0thumb_down


No skúsil by som to nafotiť... Jazdiť už nie.

 
milankr79 29.08.2020 (18:57)

thumb_up0thumb_down


Janči vďaka za pekný článok a dúfam, že o rok to skúsiš znova.

 
janohalik milankr79 30.08.2020 (13:05)

thumb_up0thumb_down


Dakujem. Ak bude vsetko ok tak sa mozno podujmem 😉

 
Boo_boo 29.08.2020 (19:05)

thumb_up0thumb_down


Pozerali sme a hovorim svojej polovicke, ze Janci ide na tu bednu ako avizoval no nic, o rok reparat

 
janohalik Boo_boo 29.08.2020 (22:13)

thumb_up0thumb_down


Joj,nemal si hovorit 😂. Uz si dam pozor na to co poviem 😂

 
rasto 29.08.2020 (22:34)

thumb_up0thumb_down


Vyborny clanok 👍

 
janohalik rasto 30.08.2020 (13:05)

thumb_up0thumb_down


vdaka

 
Michal.sedlak211 30.08.2020 (10:43)

thumb_up0thumb_down


klobúk dole halik. gratulácie aj tak

 
janohalik Michal.sedlak211 30.08.2020 (13:05)

thumb_up0thumb_down


dakujem

 
Bojpo 30.08.2020 (11:36)

thumb_up0thumb_down


Janči, je nám jasné, že Tebe pasuje a úplne Ťa aj inak motivuje jazda v úniku a v špici, keď som videl Tvoju tvár - už pri prejazde do druhého kola a medzery medzi jazdcami okolo Teba, pripustil som myšlienku, že deň majstráku Ti pripraví velikô trápenia. Držím palce pre ďalšiu motiváciu, pasta PO.

 
janohalik Bojpo 30.08.2020 (13:06)

thumb_up0thumb_down


dakujem 😉. Kazdopadne bol to skvely zazitok a dobra skusenost 😉🙏

 
Coffey32 30.08.2020 (12:18)

thumb_up0thumb_down


krása, len tak dalej si motiváciou pre strašne vela ľudí.. držím palce!

 
janohalik Coffey32 30.08.2020 (13:01)

thumb_up0thumb_down


Dakujem 😉

 
mirecpd 30.08.2020 (13:13)

thumb_up0thumb_down


Paráda! Držím palce aj naďalej!

 
Tomasm 30.08.2020 (20:24)

thumb_up0thumb_down


Chcem si takyto dobry clanok precitat aj o rok!

 
janohalik Tomasm 30.08.2020 (21:03)

thumb_up1thumb_down


Dufam ze o rok bude trochu iny nadpis 😂. Vdaka 😉

 
martinnn janohalik 01.09.2020 (10:30)

thumb_up0thumb_down


na budúci rok čakáme nadpis: "ako som stál medzi saganovcami na bedni"

 
janohalik martinnn 01.09.2020 (12:17)

thumb_up0thumb_down


Tak to uz radsej nedavam ziadne vyhlasenie 😂

 
Rihaypeter 31.08.2020 (08:20)

thumb_up0thumb_down


Jano, super vykon, este si pamätam ako som ti minuly rok v Sokolovciach odovzdaval dres pre majstra v Masters. Drzat aspon do takejto miery krok s "mladasmi" klobucik dole.

 
janohalik Rihaypeter 31.08.2020 (09:50)

thumb_up0thumb_down


Vdaka 😉. Sokolovce boli 👍👍👍

 
Jobista 31.08.2020 (20:08)

thumb_up0thumb_down


Ej veru ano. Tie pocity aj z inych pretekov by sme privitali viaceri 👍.

 
janohalik Jobista 01.09.2020 (08:27)

thumb_up1thumb_down


Ked bude cas a Imroman ma nepredbehne tak nieco hadam napisem 😉

 
elmatador76 02.09.2020 (11:07)

thumb_up0thumb_down


Janko,
krasny vykon napriek vsetkemu. Si myslim, ze viacerym z nas mozes byt prikladom. Drzim palce aj do buducna...bajkerom zdar

 
janohalik elmatador76 02.09.2020 (13:10)

thumb_up0thumb_down


Vdaka 😉

 
Pridaj komentár