KE.CY alebo skvelé jazdenie priamo nad Košicami

KE.CY alebo skvelé jazdenie priamo nad Košicami

758 komentárov

Imroman 11.10.2020   Jazdenie Trail Horsky Bike Youtube Horska Cyklistika Kosice

Poďte si s nami zajazdiť na Košické cyklotraily, ktoré ponúkajú výborné jazdenie pre všetkých a to doslova nad mestom.

 

Časť týchto chodníčkov som mal vždy možnosť pojazdiť v podstate len v rámci maratónu. A vtedy človek predsa len nemá toľko možností na študovanie okolia a „vychutnávanie“. Sústredím sa na jazdu, občas si zavýskam a letím ďalej. Navyše traily v závere, kedy už nie je toľko energie, môžu trochu stratiť svoje čaro... hlavne ak mám nakúpené a musím stále pracovať celým telom a nie sa len tak spúšťať ako niekde po lúkach a zvážniciach. Chcel som ich lepšie spoznať aj mimo pretekového nasadenia...Práve na to sa dokonale hodí nedeľa po maratóne, kedy sa tradične koná tzv. KE.CY Tour alebo jednoducho povedané prehliadka v sprievode chalanov, ktorí tieto traily udržiavajú. Rovnako sa pridal aj organizátor maratónu Tomi Hauser, s ktorým sme sa potom oddelili a vytvorili „maratónske“ duo a stihli pojazdiť o niečo viac . Ale timing bolo dokonalý, pretože na záverečnú chuťovku, trail SuRawý, sme sa opäť všetci spojili.Myslím, že tu netreba nič viac vypisovať a najlepšie vám zážitok sprostredkuje video. Asi som mal ešte trochu „nakúpené“ zo soboty, takže ten prvý trail Jahoda som mal kameru prepnutú opačne a musel použiť zábery z maratónu. Ale potom už išlo všetko ako po masle a uvidíte aj také, ktoré na trati neboli, prípadne by boli už trochu „moc“ v rámci pretekového nasadenia . A rovnako verím, že kamera GoPro HERO Max, jej stabilizácia a tiež schopnosť držať horizont, zážitok ešte o niečo vylepší...Na záver musím opäť vyzdvihnúť spojenie trailov a maratónu, čo tvorí výbornú symbiózu pre rozvoj, pričom mesto Košice tieto aktivity aktívne podporuje. A keď to ide tu, verím, že postupne snáď pribudnú aj ďalšie podobné spojenia a bude sa nám „žiť“ zase o niečo lepšie .

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)

Komentáre

Gusto0 11.10.2020 (20:27)

10


Lectoru celkom davas zabrat - mohol by si neskor spravit (spisat) test po sezone? vzhladom na km a teren by to bol konecne objektivny TEST (vidlica, pohon, brzdy, servi co sa muselo robit, ram plast pod ramom ..... ). nie vybalovanie zo skatule, nie pocit z prvej jazdy.

 
Imroman Gusto0 11.10.2020 (20:38)

7


Ahoj, ano mam to v plane pocas "uhorkovej" sezony Co je uz coskoro

 
Palo TT Imroman 12.10.2020 (21:17)

1


Aj ten Giant Anthem, co si jazdil zaciatkom roka bude?
Ale asi si ho jazdil prilis kratko na to, aby praskol

 
Imroman Palo TT 13.10.2020 (09:00)

0


Ano, ten uz sme aj natocili Bike stale jazdim...

 
pasobike 11.10.2020 (17:59)

6


Bravó Košičania .

 
tomaskasanicky 12.10.2020 (11:37)

4


Matej ci chrinik najvacsia hviezda . Pekne video dik

 
StynkyFR 12.10.2020 (18:25)

1


KECY top! Tak snáď čoskoro bude v kalendari SPEN

 
chrinik StynkyFR 13.10.2020 (09:41)

1


mame strasne radi nase traily, a vysoku mienku o ich kvalite a zabavnosti, no nemyslime si, ze su vhodne na enduro preteky. len na prietelsky merany pojazd ala joyduro

 
Pridaj komentár