Unboxing: Muc-Off 8 v 1 cleaning kit – aby umývanie bavilo

Unboxing: Muc-Off 8 v 1 cleaning kit – aby umývanie bavilo

Aby vás umývanie tešilo, alebo aspoň nevadilo, aby stál výsledok za to a aby vám k tomu stále niečo nechýbalo, so všetkým pomôže správne zložená umývacia sada.

Výrobcov cyklokozmetiky je veľké množstvo, časom si cyklista nájde značku, ktorá mu vyhovuje. Okrem prostriedkov na čistenie majú veľký vplyv na celý úkon aj rôzne pomôcky, ako kefy, kefky, špongie, handričky....

Všetko sa dá kúpiť jednotlivo, alebo sa môžeme spoľahnúť na set, kde nám značka podľa svojho uváženia namixuje produkty, ktoré k umývaniu odporúča. Výsledkom môže byť to, že už vám doma pri čistení biku nič nechýba, prípadne sa dá aj niečo ušetriť. Ako to vymysleli Muc-Off z Británie?

Špecifikácia
Unboxing


Toto je ideálny scenár, samotné balenie produktu je využiteľné, skladné vedierko sa dá pri umývaní používať, po skončení tam všetko odložíte, koho by bavilo stále niečo pred čistením hľadať.Kto nemá s umývaním skúsenosti, alebo chce obdarovať cyklistu darčekom, tak sa môžu hodiť informácie k jednotlivým produktom sady. Názov je jasný, máme tu 8 vecí v jednom balení.Veľká kefa je výborná na rám, ak máte vysoké ráfiky, vďaka rúčke a dlhým štetinám je čistenie radosť. Kefu si nechajte na „čisté” časti biku, na pohon a komponenty od oleja si vyčleňte inú kefku.Menšia kefka sa hodí na detailné umývanie, dobrá bude na prehadzovačku, kľuky a podobne. Ak si ju necháte na tieto časti, tak sa nestane, že by ste ňou neskôr roztierali čierne šmuhy po ráme, ak by ste ju po poslednom čistení neumyli dokonale.Túto špeciálnu kefku výborne použijete pri umývaní kazety a prvej veľkej špiny z pohonu. Na MTB využijete aj „hák”, s ktorým dostanete z pastorkov listy a trávu, vysoké štetiny „punkáča” sú super na kazetu. Nepotrebujete ani práčku na reťaz, točením kľukami dozadu a použitím tejto kefy všetko vyčistíte.Táto kefka, špeciálne navrhnutá na umývanie bikov, vám pomôže s tým, že sa pohodlne dostanete aj do medzier a špár medzi rámom a napr. kolesami, nemusíte zakaždým bike rozoberať.Kto preferuje na umývanie špongiu, aj tú nájde v sete, praktickejšie nám prídu kefy, vďaka rúčke sa s nimi lepšie narába. Pozor na olej, špongia by ostala čierna navždy. Sprej si nepomýliť s odmasťovačom, tento slúži na finálne ošetrenie bicykla, zabraňuje korózii a vŕzganiu. Ale základ je utieranie bicykla do sucha.Najlepšie na koniec, značka Muc-Off bude asi najpyšnejšia na ich prípravok, je vhodný na rám a aj pohon. Otázka je, čo bolo prvé, či ružový prípravok, alebo typická ružová farba značky a prípravok „nafarbili” až potom .Ak máte iný obľúbený prípravok na čistenie, tak z tohto setu si viete nechať všetky kefy a kefky a pôvodnú nádobu na prípravok použijete ďalšie razy a naplníte tým, čo vyhovuje vám. Je však veľká šanca, že pri tejto značke už ostanete, prípadne dokúpite od nich aj nejaké mazanie.Cena a dostupnosť


Cena daného setu je 55,90 € a nájdete ho aj v našom MTBIKER shope, ďalšie produkty Muc-Off nájdete na profile značky.
report_problem Našiel si v texte chybu?
redakcia 
Páči sa ti tento článok? thumb_up4thumb_down comments 9 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Ako pripraviť a udržať bike pojazdný - tipy na výbavu PR článok

Ako pripraviť a udržať bike pojazdný - tipy na výbavu

Správna starostlivosť o bicykel vie jeho životnosť zásadne predĺžiť. Okrem pravidelného servisu k tomu patrí aj čistenie.
Výbava pre domáci servis – s čím začať?

Výbava pre domáci servis – s čím začať?

Úplny základ v podobe multikľúča, pumpičky a podobných vecí už nemusíme opakovať. Poďme sa pozrieť na kúsky, ktoré naozaj uľahčia prácu a pritom stoja pár eur.
Video: Eco starostlivosť o bicykel play_arrow

Video: Eco starostlivosť o bicykel

Ako zložité je, keď sa chce biker pri údržbe bicykla správať ekologicky? Robíš všetky veci tak, ako sú spomenuté vo videu?
keyboard_arrow_up