Zabicyklujte si s Petrom Saganom už túto sobotu

Zabicyklujte si s Petrom Saganom už túto sobotu

Fanúšikovia a obdivovatelia Petra Sagana budú mať v sobotu 26. apríla opäť možnosť zabicyklovať si s touto cyklistickou hviezdou v bratislavskej Petržalke. Štart, cieľ a bohatý sprievodný program budú na zadnom nádvorí Auparku Bratislava, pri Sade Janka Kráľa.

Po vlaňajšom úspechu podujatia Zabicyklujte si s Petrom Saganom sa partneri tejto udalosti rozhodli v začatom diele pokračovať. Už na prvom ročníku sa zúčastnilo viac ako 1500 ľudí všetkých vekových kategórií vrátane rodín s deťmi. Niektorí prišli aj zo vzdialenejších častí Slovenska. Vidieť na vlastné oči Petra Sagana, ktorý väčšinu roka trávi na pretekoch v zahraničí, získať jeho autogram a môcť si s ním dokonca zabicyklovať, to je príležitosť, ktorá sa nenaskytne každý deň. Aj preto tento rok organizátori očakávajú ešte väčšiu účasť verejnosti.

Program

Bezpečnosť v pelotóne budú udržiavať členovia Cyklokoalície, križovatky, ktorými bude pelotón prechádzať, zabezpečia príslušníci polície. Vítaní sú aj diváci a fanúšikovia pozdĺž trasy, ktorá povedie od Auparku cez Námestie hraničiarov, popri dostihovej dráhe až k jazeru Draždiak a odtiaľ späť k Auparku, kde bude program pokračovať autogramiádou, aktivitami pre deti a súťažami. Verejnosť sa bude môcť zapojiť aj do pokusu prešpurtovať Sagana na bicykloch ukotvených na špeciálnych valcoch. Víťaz si zmeria sily priamo s hviezdou tímu Cannondale.

Vstup na podujatie je voľný a registrácia je v sobotu 26. apríla od 14.00 h na zadnom nádvorí Auparku Bratislava. Na prvých 500 zaregistrovaných čakajú zelené tričká s nápisom Bicyklujeme so Saganom a na všetkých pitný režim a tombola s hlavnou cenou Citroën C4 Picasso. Do tomboly budú zaradené všetky vydané registračné čísla.

Pelotón na čele so Saganom odštartuje o 15.00 h starosta mestskej časti Petržalka Vladimír Bajan, ktorý nad podujatím prevzal záštitu. Už od piatka 25. apríla môžu fanúšikovia Petrovi nechať svoj odkaz v promo zóne nákupného centra Auparku Bratislava a zapojiť sa do súťaže o jeho dres s vlastnoručným podpisom. Víťazný odkaz vyberie Peter po ukončení podujatia v sobotu 26. apríla po 17.30 h.

Plagát a mapa

Správu do redakcie zaslal mediálny manažér Jozef Korbel.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up0thumb_down comments 3 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: MTBIKER showroom v Bratislave - ako zaparkovať? play_arrow

Video: MTBIKER showroom v Bratislave - ako zaparkovať?

Pri návšteve nášho showroomu máte možnosť zaparkovať priamo v budove Pradiarne (vstup z Košickej ulice), čo odporúčame v prípade kratšej návštevy alebo vyzdvihnutia objednávky z eshopu.
Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome play_arrow

Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome

Veľkolepé finále najsilnejšieho ročníka Okolo Slovenska v histórii. Uži si zmätok a tlačenicu po dojazde, pohľad do tváre svetových hviezd a milý omyl s falošným Froomom.
Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Dlhé roky veľká akcia pre cestných amatérov v hlavnom meste chýbala, preto ma potešila možnosť zajazdiť si v uliciach Bratislavy a okolí a to hneď v duchu Tour de France.
keyboard_arrow_up