Fotogaléria: Bike DEMA AURON 5.0 s pekným dizajnom a rozumnou geometriou

Fotogaléria: Bike DEMA AURON 5.0 s pekným dizajnom a rozumnou geometriou

Auron päť bodka nula v hodnote €859,99 je hneď na prvý pohľad sympaťák. Dobre zvolené farby, typická geometria, páči sa mi. Ako prvá ma upútala hrúbka trubiek zadnej stavby. DEMA používa technológiu "Double Butted Tubes", pre zníženie celkovej hmotnosti rámu.

DEMA AURON 5.0

Detail

Plášť

Maxxis Ikon je perfektná voľba, bol som nadšený vlastnosťami tohto plášťa. Plášte krásne odvaľovali, verím tomu, že prechod na 2.1 prinesie ešte lepší jazdný výkon bez zásadnejšej ujmy na bezpečnosti jazdy. K pocitu kontroly a bezpečnosti určite prispeli aj 29 palcové kolesá, ktoré sa s ich vlastnosťami, pri hardtailoch stávajú jasnou voľbou.

VýbavaVýbava

XT prehadzovačka

Tradične bezchybne išlo radenie XT prehadzovaču, ktorému nie je čo vytknúť. Auron bol "testovaný" ako úplne nový bajk. Rozsah kazety je 11/34, vpredu sú tri píly 42/32/24, čiže úplne tradičné parametre bez zbytočných experimentov.

DEMA

Vidla

Cena biku DEMA AURON 5.0 uvádzaná výrobcom je €859,99. Viac inforácií nájdete na stránkach výrobcu - http://www.dema-bicycles.com/634/products/2014/mtb-29/auron-50
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up7thumb_down comments 7 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: CTM Scroll Pro 29” – kvalitný enduro bicykel z domácej produkcie

Test: CTM Scroll Pro 29” – kvalitný enduro bicykel z domácej produkcie

Scroll je v katalógu slovenskej firmy CTM stálicou už niekoľko sezón, verzia Pro je navyše vlajkovou loďou v kategórii enduro.
Test: CTM Scroll Xpert 29” - do kopca i z neho

Test: CTM Scroll Xpert 29” - do kopca i z neho

Enduro momentálne patrí medzi veľmi populárne kategórie a slovenské CTM pripravilo pre nástrahy technického terénu model Scroll. Ako sa na ňom jazdí?
Test: Kellys Gibon 30 -  za málo peňazí, veľa muziky?

Test: Kellys Gibon 30 - za málo peňazí, veľa muziky?

S tzv. modernými hardtailmi sa akoby roztrhlo vrece. Výnimkou nie je ani slovenský Kellys, ktorý svojím modelom Gibon môže v nemalej miere zamiešať karty.
keyboard_arrow_up