Dizajnéri Canyon získali ocenenie „Red Dot Design Team of the Year 2017“

Dizajnéri Canyon získali ocenenie „Red Dot Design Team of the Year 2017“

Nie je vôbec štandardom, aby sa podobné ocenenie dostalo do rúk tímu, ktorý pôsobí v oblasti cyklistky.

Značku Canyon zrejme netreba bližšie predstavovať a za ten čas pôsobenia na trhu sa stala medzi ľuďmi veľmi obľúbenou. Ale nie len z pohľadu cenovej politiky, ale tiež vďaka ponúkanej kvalite a modernému prístupu k dizajnu. A práve za ten si odniesol ich tím ocenenie - „Design Team of the Year 2017“. Pre lepšiu názornú ukážku, do akej spoločnosti sa vďaka tomu dostali, uvedieme zopár predchádzajúcich držiteľov tohto ocenenia: Mercedes-Benz, Audi, Sony, Phillips, Pininfarina a samozrejme Apple. Je to prvýkrát od roku 1988, kedy bola táto cena prvý raz udelená, aby ju získal niekto pôsobiaci v „cyklistickom priemysle“.

„Získať ocenenie Red Dot Design Team of the Year 2017 je pre nás obrovská česť a utvrdenie v našej dlhodobej práci“, dodal Peter Kettenring a Lars Wagner – vedúci dizajnu Canyon. Vzhľadom na zaradenie do zostavy „hviezd“ na poste dizajnu je to naozaj dostatočný dôkaz...

Nie je to prvýkrát, čo Canyon ocenenie Red Dot získal – v iných kategóriách sa pravidelne objavuje na najvyšších miestach:Ak vás zaujíma viac napr. o cestnej kolekcii Canyon 2017, môžete si ju pozrieť v našom prehľade v článku Canyon 2017 – cestná kolekcia, v ktorej si vyberie úplne každý alebo konkrétne sme priamo predstavili vo videu model Canyon Ultimate SF SL 9.0 Disc. V rámci MTB kolekcie nechýba podrobný test TOP pretekárskeho hardtailu Canyon Exceed CF SLX 9.9 SL. Kompletnú ponuku a všetky podrobné informácie nájdete priamo na stránke canyon.com/sk.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up1thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Test: Canyon Grizl - všestranný univerzál

Test: Canyon Grizl - všestranný univerzál

Vždy som bol veľký fanúšik nemeckej značky Canyon a bol to práve ich bicykel, ktorý ma ešte v roku 2017 tak trochu "nalomil" na gravel jazdenie. Ponuka na testovanie novinky, u ktorej som ani názov nemohol vedieť dopredu, sa neodmieta.
Video: Kofeín, kvalita a kultúra - cyklisti a káva play_arrow

Video: Kofeín, kvalita a kultúra - cyklisti a káva

Prečo si cyklisti obľúbili práve kávu a aký kávovar si vybrať na domáce používanie? Kofeín je dobrý pomocník, ale kedy ho je už priveľa a koľko káv vlastne môžeme vypiť?
Jeden rám, dva bicykle - cestné a gravel biky Superior X-ROAD PR článok

Jeden rám, dva bicykle - cestné a gravel biky Superior X-ROAD

Trhalo by ti srdce, vybehnúť s cestným bicyklom do terénu, bál by si sa, že poškodíš rám? Na druhú stranu, mať gravel by sa ti páčilo, ale nechceš alebo nemôžeš mať 2 bicykle?
keyboard_arrow_up