mohol by mi kubica v ramci zaruky vymenit platnicky a tesnenie v prasati? kdze mi z tade zdrha olej platnicky su napustene olejom a bike ma asi 3mesiace takze je to skor chyba vo vyrobku ako dlhodobym pouzivanim
17.10.2010 - 18:57:18
00
tak to je otázka na neho...
17.10.2010 - 19:02:58
00
no nic aj tak tam musim cez tyzden ist kedze ked osm objednaval bike sa mi vykaslali na vidlu na 130mm

a dotiahnutie vypletu je v ramci zaruky alebo sa za to plati
17.10.2010 - 19:47:18
00
neviem aký máš problém s vidlou, no výplet ti za 2,- dotiahne aj mechanik vo Velosvete na sidlisku Mládež, kôly tomu by som sa do ZA netrepal ... okrem toho tiež neviem či je to na záručnú opravu :shake: tak či tak dáš viac za cestovné ako by si zaplatil tu za opravu
18.10.2010 - 06:26:13
00
vidlu zo 100mm na 130 potrebujem prerobt. a a tu brzdu sa opytat
18.10.2010 - 06:40:23
00
Mozno to bude zniet prekvapivo, ale niektori jedinci uz dokonca vedia pouzivat aj telefon, pripadne e-mail a neriesia na forach to, co maju riesit s predajcom...
18.10.2010 - 10:33:43
00
Ja som nedavno kupoval cez kubicasport.eu bike a som zatial velmi spokojny aj s predajcom aj s bicyklom :-) garancna ma este len caka tak uvidim co bude na nej ale zatial sa mi ten shop velmi paci . :sun:
04.12.2010 - 19:14:44
00
zdravim ........ ja osobne robim u kubicu .... neviem ci ma niekto pozna ale .. to len tak na okraj .. snaziem sa pristupovat ka zakaznikom .... co najlepsie ,,, no kazdy mame svoje dni ... ani aj niesom dokonali ,,, a nikto na svete ,, ale myslims i ze s nasej strany sa snazime conajviac vyhoviet zakaznikom ... a to nas robi . lepsim predacom na obchodom trhu , tak to vo svete obchotu chodi no nie kazdy je ochotni ist na take ceny ako sme my ... a je rozdiel ked to robi clovek s stim ze ho ta robota bavy ale iba preto aby natom zarobil to je vsetko k tejto teme ... pisalô som bez diakritiky




:rofl: hydroša veď sme jeden tým či? Bolo by vhodné písať podľa predpisov aby to nepôsobilo - veď vieš ako... :lol: Už som toho u Kubicu naopravoval dosť medzi iným aj kočík,trojkolku,a staré veterány bajky jeden dokonca Holandský bycikel. Staré bajky tak na to som zasa ja stvorený.Problém s koleasmi nábojmi ,orieškami? Vzriešim to ja:-D 8)
10.01.2011 - 12:16:19
00
Kupoval som so ženou lyže v sobotu pre ňu. Prístup pána Kubicu (myslím, že to bol on) - :y: .
11.01.2011 - 16:29:04
00
Pridam aj ja moju nedavnu skusenost s tymto obchodom a p.Kubicom.

Brali sme od nich dva biky pre manzelku a mna. Prvotna komunikacia prebiehala mailom kde musim pochvalit p.Kubicu za jeho trpezlivost s mojimi otazkami a dohadovanim sa. Niekedy sa mi zdalo ze uz ma posle kade lahsie ale nie vzdy mi vsetko vysvetlil a odpisal na to na com som sa pytal...

Po dohovore mailom sme sa stretli manzelka vyskusala bike kupili sme este nejake prilby a sli domov.

Pristup k zakaznikovy super ceny myslim tiez :y:

Dakujeme a odporucame!

dodo
04.02.2011 - 11:58:18
00
Potvrdzujem,

aj komunikácia aj prístup :y:
04.02.2011 - 20:43:40
00
Dovolím si taktiež zhodnotiť obchod Kubica. Raz som tam kupoval kraťasy a prístup bol super. Dostal som možnosť vyskúšať si niekoľko modelov aj keď som už predtým prizvukoval, že som pozeral aj inde a ešte niesom rozhodnutý. Zo strany pána Kubicu som necítil žiaden nátlak, práve naopak. Nakoniec som kúpil. Absolútna spokojnosť.
Zhodou okolností som bol dnes zajednať nový bicykel http://www.kubicasport.eu/produkt/1991/Haibike-Q-RX-2010/ a s prístupom zrejme "mladého" Kubicu som bol veľmi spokojný. Bicykel mi predviedol, na všetky moje otázky zodpovedal, bol objektívny. Keď som sa rozhodol, že si ho zajednám /mal som ho samozrejme už vyhliadnutý/ tak dokonca ani netlačil na pílu a odporúčil mi aby som sa najskôr previezol. Vystupovanie a prístup naozaj na úrovni. Moja požadovaná výmena riadítok bez problémov. Jednoducho z doterajších skúseností môžem len odporúčiť. A nezanedbateľná je aj výborná cena.

Keď sme u správania typu - "necítim z Teba peniaze - nevenujem sa Ti", tak po dlhoročných skúsenostiach so Žilinskými obchodmi môžem povedať, že tento neduh sa v rôznej miere nachádza vo všetkých obchodoch. A práve u Kubicu som ho cítil minimálne, ak vôbec..

Ku štýlu predaja. Je to tak všade, ak tomu nerozumiete, tak Vám nahovoria, že aj Liberta je zjazdový tuti fruti stroj.

A súhlasím s tým, že všetci sme len ľudia. Áno, človek by mal byť milý, ale každý sme jedinečný a tým vicej jedinečný v rôznych časových bodoch. Je kapitalistickovykorisťovateľskou úchylkou si myslieť, že za každých podmienok je nutné sa usmievať, podliezať, ceriť zuby aj keď je nám v tú chvílu nahovno. každý má pravo byť človekom a nie strojom. Bohužial sme sa naučili zakrývať emócie a byť unifikovanými.
12.02.2011 - 00:08:11
00
dobry obchod mozem doporucit. kupil som tam osobne bicykel a pristup ku mne bol super. a nic sa mi nevnucovalo, pytal som sa na vseliake oleje na mazanie retaze, vidlice,chcel som naslapne pedale vsetko som mal poradene a ani zmienka o ponuknuti a ukazani ci chcem kupit. iny obchod by mi hned nukal toto je dobre tento si kup... ale tu som sa pytal a dostal som len odpoved. skoda ze som si tam nekupil teraz budem zhanat silikonovy olej na vidlicu neviem kde a uz som aj zabudol aky :)
03.03.2011 - 18:15:45
00
Ten silikonovy sprej kup kludne aj v Tescu. ;)
03.03.2011 - 18:36:51
00
spej kupim toho sa nebojim radsej mi porad ake tretry, pisal som v rubrike co kupit/tretry tam sa vyjadri :)
03.03.2011 - 18:44:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up