Ja som bike sice kupoval u nemenovaneho pana pri autob. stanici, nahuckali ma na LP a cena nebola tiez v tej dobe najhorsia, ale inac veselo nakupujem u nemenovaneho pana v jednom obchode na Vlcincoch, co ma v nazve c. 3. Ma slusny vyber, celkom ochotny a tak..
14.10.2010 - 20:56:19
00
Ja som bike sice kupoval u nemenovaneho pana pri autob. stanici, .........veselo nakupujem u nemenovaneho pana v jednom obchode na Vlcincoch,


...a toto sem ako zapadá?????
Ja mám s týmto obchodom dobré skúsenosti. Iste, nikto mi k nohám nepadal keď som tam prišiel, no ani mi nikto nič nevytkol ak som prišiel, pozrel a nič nekúpil. Myslím že z tohto pohľadu majú normálny prístup k zákazníkom, taktiež nikto z mojich známych sa nesťažoval na neochotu alebo nejakú aroganciu. Možno by stálo za zamyslenie s akým prístupom tam vchádzate vy ako zákazník ...
Mám od Martina Kubicu už môj druhý Haibike a musím vyzdvihnúť, že tento druhý mám len vďaka jeho ochote a snahe vyjsť mi v ústrety.
15.10.2010 - 06:52:36
00
All:

Ja sa tiez pripajam, ziadny problem s objednavkou, reklamaciou. Proste bez problemove jednanie a vyssie co pisal kolega, tak ze to v nom zanechalo zmiesane pocity, pokial bola reklamacia vybavena okamzite, a kvalitne netusim co v nom mohlo zanechat zmiesane pocity. Kusok prectlively zakaznik.
15.10.2010 - 15:32:49
00
mne pri jazde povolilo prasa a vytiekol olej ;(
Bajk ma 2 mesiace, takze uvidime ako sa zachova Kubica....potom sem hodim report.
16.10.2010 - 11:12:37
00
no jako, zatiahne praca, naleje, odvzdusni a vrati :)
16.10.2010 - 11:27:26
00
mne pri jazde povolilo prasa a vytiekol olej ;(
Bajk ma 2 mesiace, takze uvidime ako sa zachova Kubica....potom sem hodim report.


"povolilo prasa" a to si má človek čo pod tým predstaviť?

no jako, zatiahne praca, naleje, odvzdusni a vrati


no a? ... hádam by si nečakal že ti dá nový bike zo skladu :rofl:

Na jednej strane je dobre, že sú medzi nami aj takí čo nemajú ani páru o tom v čom spočíva základná údržba bicykla a jeho komponentov ... aspoň si ostatní, šikovnejší bikery môžu trochu finančne prilepšiť, no na druhej strane je zas škoda že práve títo "technicky negramotní" majú najviac "kompetentných" rečí :emo:
16.10.2010 - 12:11:41
00
narazas na moju negramonost :tmi:
ci som to nepochopil :lol:
16.10.2010 - 12:21:41
00
Skôr naráža na negramotnosť angel-a1...
16.10.2010 - 20:50:03
00
nahodou su paradni
16.10.2010 - 21:16:25
00
narazas na moju negramonost :tmi:
ci som to nepochopil :lol:


nepochopil :shake:

Skôr naráža na negramotnosť angel-a1...


pochopil :nod:
17.10.2010 - 09:03:49
00
a kto nie?
17.10.2010 - 11:53:57
00
Momentálne ty... Keby čítaš vidíš, že žihadlo nepochopil lacov príspevok... Viac čítaj menej píš ;)
17.10.2010 - 12:07:07
00
no laco, si ma sfukol :tmi:
Samozrejme si aspon raz do mesiaca skontrolujem a podotahujem skrutky, no dotahovat skrutky, ktore drzia spolu prasa ma este nenapadlo a ani by som si nedovolil. Mam len zakladne vybavenie a nevedel by som si napriklad dotiahnut kazetu a pod. Brzdy kontrolujem aj castejsie, avsak vzdy len tie dve skrutky, ktorymi su uchytne k ramu/vidlici resp. k adapteru.

Toto bola proste smola, asi zle dotiahnuta cast komponentu pri vyrobe. Vibracie to samozrejme dorazili.

A na druhej strane ja nechcem novy bajk, chcem len (ak by bolo treba menit cely strmen) to vyreklamovali, pretoze toto nebola chyba ani moja, ani Kubicu a jani eho chalanov.

Hned po 5 km mi zacala blbnut prehadzovacka, co urcite este nebolo "sadnutim si dielov" ale som ju dosteloval a radi normalne. Taktiez boli nakrivo osadene riaditka a mnohe skrutky na predstavci neboli dotiahnute, no vsetko som si pekne dotiahol. Bral som to ako samozrejme, ze chalani maju toho urcite dost a ked to musia skladat z krabic, tak sem tam sa nejaka chybicka "vloudí" a mnohi by s tym uz bezali naspat do predajne ....takze nejaka technicka negramotnost nie je spravny vyraz ;)

Skor som sa tym prispevkom chcel postazovat, ze uz aj mne sa prihodilo nieco, s cim musim ist na reklamaciu ;( hoci cely zivot som mal stastie na vyrobky
17.10.2010 - 12:29:31
00
pochopil :nod:

:lol: jasneeee....
17.10.2010 - 14:01:29
00
no laco, si ma sfukol :tmi:


sorry kámo .. nie je treba brať všetko hneď osobne hoci to tak mohlo vyznieť
Píšem len z vlastných skúseností ktoré mám ...tu v mojom okolí jazdí veľa chalanov ktorí sa tvária že zožrali všetku múdrosť sveta, že všetko vedia a všade im padnú k nohám, že oni sú zákazníci a tak sa obchod bude točiť podľa ich pravidiel a požiadaviek. No keď sa ich spýtam kedy si menil reťaz, koľko máš najazdené na tom a na tom .. čo servis vidlice a podobne tak len čumia že načo a prečo ... dostanú základné info o tom čo by sa malo robiť a sú z toho nešťasný, keď musia meniť s reťazou aj kazetu prípadne aj prevodníky, alebo zostanú v nemom úžase ako im začne zrazu krásne chodiť vidlica keď sa v nej vymení olej a premaže sa ... ale ...ak sa vyskytne problém .. hneď je všetko treba reklamovať a nakydať na predajcu .. to je najjednoduchšie. Takže preto som na také reakcie trochu "alergický". Nič nie je bez údržbové a nič nevydrží všetko a navždy ..takže je na každom ako sa o veci bude starať. A ďalšia drobnosť ..dnes už takmer 99% všetkého pochádza z východu a vieme ako to je ... aj vietnamec alebo číňan má právo na to aby sa cez víkend ožral a potom v pondelok vyrábal zmätky, ktoré sa však predajú ako 1. trieda. Je na nás aby sme si vo vlastnom záujem všetko prekontrolovali a ak sa v tom nevyznáme požiadajme niekoho kto sa vyzná ... stále platí, ak si vieš niečo urobiť sám máš ušetrené a vieš ako si si to urobil, či zle alebo dobre ...v opačnom prípade sa len spoliehaš na druhých a platíš a platíš ...a platíš ... howk :smoke:
17.10.2010 - 15:28:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up