preco urazas ludstvo? kto si, co si, tyka sa to aj mna a ja s tebou nic nemám


a prečo východniarov? :envy:
23.03.2013 - 09:15:35
00
uz sa nato vyserte ;)
23.03.2013 - 09:25:06
00
a prečo východniarov? :envy:


Ja nemam nic proti vychodniarom. Dokonca planujem dat 50€ na nejaky projekt na pozdvihnutie vzdelavania na vychodnom slovensku. (Aby som zmiernil nasledky odlivu starocneho odlivu mozgov z tej oblasti.)
23.03.2013 - 13:32:06
00
Ty si este vacsi expert ako to na zaciatku vyzeralo, k tomu uz nie je fakt co dodat, myslim, ze po tomto si na Teba spravi nazor kazdy sam. To Tvoje dobre meno si kazis hlavne sam.

To, ze mas tehotnu manzelku je vsetkym uplne jedno, daj si to do inzeratov, aby ludia vedeli, je trapne, ze sa s tym stale ohradzujes .. Ked nemas cas riesit sprostosti, tak tu prestan vypisovat siahodlhe prispevky ktorymi sa kazdymi viac a viac strapnjes, namiesto toho si mohol poslat jednu sprav, ze OK vatim peniaze a davno vsetko mohlo byt vybavene. S tym Tvojim casom to teda nebude take kriticke. Uzite si tych 50 EUR Ty a Tvoja rodina v zdravi, raz sa Ti taky pristup vrati



Pato, vies o mne velke nic. Nevies napriklad ze vo svojej firme uplatnujem politiku vracania reklamacii (tovaru) aj bez blocka. Nevyzadujem ho. (a ludia to ani nezneuzivaju). Nevies o tom ako sa niekedy idem rozkrajat aby som im dal to najlepsie. A nevies ani to ze za vsetko mam pevne ceny a ze si za nic neuctujem priplatky. Nech mi robota trva aj 3krat dlhsie. Tomu sa hovori svedomie. Len zial, neda sa vyhoviet vsetkym a 100% ne. NIekedy spravis pre vec maximum a aj tak ta vselijake podradne typy nedocenia a este obvinia z podvodu. (za dobrotu na zobrotu sa tomu hovori) Mas velmi povrchne informacie o mojej osobe takze sa tymto prispevkom mylis.
23.03.2013 - 13:41:30
00
preco urazas ludstvo? kto si, co si, tyka sa to aj mna a ja s tebou nic nemam, tak si svoje komplexy neries nadavkami na vsetkych....
mne je ukradnute tvoje (byvale) sedlo, ale hned vidim co si za cloveka. za tvoje problemy nemoze ludstvo, za to si asi mozes sam, niekedy je tazke si to priznat


V konfrontacii s manipulatormi vzdy nesies riziko ze vyjdes zo situacie ako ten zly ( oni su ti chudacikovia ktorym vsetci robia len zle). Takze kludne, maj ma za somara. Ale potom si to ty kto sa myli a kto sa nechal zmanipulovat. Tomas zverejnil moju sukromnu komunikaciu s nim, o to by neslo, ale spomina sa tam moja rodina, a to ma rozzurilo. Skutocne obete (na aku sa Tomas hra) by sa nikdy neznizili k tej spine s akou zacal Tomas. Ja som mu poslal funkcne nepouzite sedlo typu a parametrov ake chcel. Len zial netrafil som celkom fotku. Ale za to ma sikanovat nikto nebude.
23.03.2013 - 13:51:58
00
NIekedy spravis pre vec maximum a aj tak ta vselijake podradne typy nedocenia a este obvinia z podvodu. (za dobrotu na zobrotu sa tomu hovori) Mas velmi povrchne informacie o mojej osobe

Esteze si napisal to NIEKEDY. Pretoze v tomto pripade, kvoli ktoremu to tu cele vzniklo, si rozhodne nespravil MAXIMUM. A riesi sa tu prave tento pripad a nie vsetky Tvoje udajne dobre skutky co si v zivote vraj spravil a pod. Mame rozhodne dost informacii na posudenie situacie. A zial sa da podla nich skonstatovat akurat to, ze mas plno reci, ktorymi sam seba vychvalujes do superlativov, ale ked pride na skutky, tak vidime akurat tak nekorektny postoj predavajuceho, ktory nepredava to, co prezentuje. Je smutne, ze nevidis svoju chybu a hladas ju v kupujucom a este mu nadavas do curakov. To hovori za vsetko...
23.03.2013 - 14:02:59
00
Jezus ak si myslis ze je spravne posudzovat ludi na zaklade jedneho pripadu tak si prosim Ta prestav optiku. Ja si rozhodne nenecham spinit moje roky budovane meno jednym pomstychtivym hajzlickom ktory odo mna nevypacil vsetko co chcel. O co Ti ide? Nemas co robit? pozri ako je pekne vonka. Namiesto toho pises svoj 10tisici bezvyznamny prispevok a co je horsie skodis tym cloveku ktory si to absolutne nezasluzi.



Esteze si napisal to NIEKEDY. Pretoze v tomto pripade, kvoli ktoremu to tu cele vzniklo, si rozhodne nespravil MAXIMUM. A riesi sa tu prave tento pripad a nie vsetky Tvoje udajne dobre skutky co si v zivote vraj spravil a pod. Mame rozhodne dost informacii na posudenie situacie. A zial sa da podla nich skonstatovat akurat to, ze mas plno reci, ktorymi sam seba vychvalujes do superlativov, ale ked pride na skutky, tak vidime akurat tak nekorektny postoj predavajuceho, ktory nepredava to, co prezentuje. Je smutne, ze nevidis svoju chybu a hladas ju v kupujucom a este mu nadavas do curakov. To hovori za vsetko...
23.03.2013 - 14:24:29
00
Esteze si napisal to NIEKEDY. Pretoze v tomto pripade, kvoli ktoremu to tu cele vzniklo, si rozhodne nespravil MAXIMUM. A riesi sa tu prave tento pripad a nie vsetky Tvoje udajne dobre skutky co si v zivote vraj spravil a pod. Mame rozhodne dost informacii na posudenie situacie. A zial sa da podla nich skonstatovat akurat to, ze mas plno reci, ktorymi sam seba vychvalujes do superlativov, ale ked pride na skutky, tak vidime akurat tak nekorektny postoj predavajuceho, ktory nepredava to, co prezentuje. Je smutne, ze nevidis svoju chybu a hladas ju v kupujucom a este mu nadavas do curakov. To hovori za vsetko...


ozaj Jezus. Si aj na seba taky perfekcionista? Ja sa snazim robit vzdy maximum a nedat ostatnym dovod aby boli na mna nahnevani. Neda sa vyhoviet vsetkym a vzdy. Je to fyzikalne nemozne. Nie som kvantovy stroj.
23.03.2013 - 14:28:22
00
Mina sa ti kredit...
23.03.2013 - 15:45:01
00
ach jo, a potom to má na Slovensku nejako vyzerať :(
23.03.2013 - 15:49:51
00
Mina sa ti kredit...

Root, viem ze toto robis len asi ako dobrovolnik (a nikto by ta nemal kritizovat, mozu ini zaujat tvoje miesto), ale ako admin by si mal dodrziavat iste zasady, a tymi je napriklad nestrannost. Vcera si ma obvinil z "umyselneho" poslania tovaru a hned nato si diskusiu zamkol. Preco. Teraz sa mi mierne povedane vyhrazas. Bojis sa pravdy? Kludne ma vymaz, ale potom prosim vymaz aj vsetku spinu co tu zniesol Tomas voci mne.
23.03.2013 - 15:58:22
00
janokl,
len tak na okraj, odhliadnúc od zdôvodnenia, ktoré uvádzaš a snažíš sa ospravedlniť svoje konanie, z právneho HľADISKA je jasné, že nie si v práve. V prípade uzavretia kúpnopredajnej zmluvy, k čomu medzi vami skutočne aj došlo, je princíp, že pokiaľ kupujúci má opodstatnené výhrady k predmetu kúpy (oprávnené), máprávo kupujúci odstúpiť od zmluvy. V takom prípade si strany vrátia to, čo uzavretím kúpnopredajnej zmluvy získali. V danom prípade "Tomáš" oprávnene požadoval vrátenie peňazí, pretože nedostal tovar, ktorý si mu prezentoval, že je taký ako požadoval a ty si bol povinný mu vrátiť sumu, ktorý za tovar zaplatil+náklady spojené s touto transakciou. Skutočnosť, že Tomáš sa o tebe vyjadroval nevhodne je vecou iného konania a nemôže byť dôvodom, aby si mu nevrátil finančné prostriedky, ktoré vynaložil na kúpu predmetu, ktorý nechcel.
P.s. is predstav, že si ideš kúpiť vozidlo, ktoré si vyberieš a vyberieš si aj farbu. Zaplatíš a keď si prídeš pre vozIdlo, tak predajca ti "nanúti" vozidlo, ktorého sa potrebuje zbaviť a keď by si trval na odstúpení od zmluvy, tak by ti povedal, že si "rozmaznaný". Buď si istý, že pokiaľ by uvedená vec skončila na súde, tak predajca spor prehrá a zaplatí všetky súdne trovy. To isté by sa stalo aj v tvojom prípade. Alebo sa mýlim?
Podľa môjho názoru je potrebné, aby si sa vžil do postavenia Tomáša. Páčil by sa ti postoj, ktorý by zaujal v tvojom postavení? Myslím, že nie.
Je možné, že pre neho je 50.- EUR veľký obnos, pre teba možno nie, ale podstata je v úvode, ktorý som uviedol.
23.03.2013 - 16:25:18
00
Cim sa ti vyhrazam? Nebud paranoidny. Hras sa tu na inteligenta, tak som predpokladal, ze to pochopis.

...Ja mam svoj kredit...
23.03.2013 - 16:28:24
00
neviem ci ste pravnik ale sedlo ktore je na fotke v dolnej casti inzeratu je sivo-cierne, urcite nie cierno-cierne. takze legalnu stranku som splnil.
takze uz je to len problem moralny resp. problem dovery. K tomu som sa vyjadril.
Keby som mu to predaval ako firma tak ma pravo do 14dni na reklamaciu bez udania dovodu.



janokl,
len tak na okraj, odhliadnúc od zdôvodnenia, ktoré uvádzaš a snažíš sa ospravedlniť svoje konanie, z právneho HľADISKA je jasné, že nie si v práve. V prípade uzavretia kúpnopredajnej zmluvy, k čomu medzi vami skutočne aj došlo, je princíp, že pokiaľ kupujúci má opodstatnené výhrady k predmetu kúpy (oprávnené), máprávo kupujúci odstúpiť od zmluvy. V takom prípade si strany vrátia to, čo uzavretím kúpnopredajnej zmluvy získali. V danom prípade "Tomáš" oprávnene požadoval vrátenie peňazí, pretože nedostal tovar, ktorý si mu prezentoval, že je taký ako požadoval a ty si bol povinný mu vrátiť sumu, ktorý za tovar zaplatil+náklady spojené s touto transakciou. Skutočnosť, že Tomáš sa o tebe vyjadroval nevhodne je vecou iného konania a nemôže byť dôvodom, aby si mu nevrátil finančné prostriedky, ktoré vynaložil na kúpu predmetu, ktorý nechcel.
P.s. is predstav, že si ideš kúpiť vozidlo, ktoré si vyberieš a vyberieš si aj farbu. Zaplatíš a keď si prídeš pre vozIdlo, tak predajca ti "nanúti" vozidlo, ktorého sa potrebuje zbaviť a keď by si trval na odstúpení od zmluvy, tak by ti povedal, že si "rozmaznaný". Buď si istý, že pokiaľ by uvedená vec skončila na súde, tak predajca spor prehrá a zaplatí všetky súdne trovy. To isté by sa stalo aj v tvojom prípade. Alebo sa mýlim?
Podľa môjho názoru je potrebné, aby si sa vžil do postavenia Tomáša. Páčil by sa ti postoj, ktorý by zaujal v tvojom postavení? Myslím, že nie.
Je možné, že pre neho je 50.- EUR veľký obnos, pre teba možno nie, ale podstata je v úvode, ktorý som uviedol.
23.03.2013 - 16:37:39
00
Jednoducho: na obrázku je sedlo čierne, ty si mu poslal šedé. Ak by ti záležalo na mene, tak by si mu tie peniaze vrátil s ospravedlnením. To si odmietol napriek tomu, že si mu poslal niečo iné ako chcel. V konečnom dôsledku sa tu preukázala tvoja serióznosť a aj povaha. :)
23.03.2013 - 16:55:06
00
keyboard_arrow_up