je to o tom, ze som zvedavy, coho vsetkeho si este schopny, co sa tohoto tyka, davno si mohol mat vyrieseny tento problem a nikto o tom nemusel ni len vediet
23.03.2013 - 18:25:51
00
Ale áno. Hoď zlú farbu sedla na ľudstvo nenasýtené adrenalínom.
Tak bude všetkým lepšie :-) (hlavne tebe predsa si očistíš meno :lol: )
23.03.2013 - 18:27:59
00
Ak to zlucim, tak to strati kontext a bude to neprehladne :-)
23.03.2013 - 18:30:42
00
To je pravda, ja bych to nechal tak.
23.03.2013 - 18:34:02
00
je to o tom, ze som zvedavy, coho vsetkeho si este schopny, co sa tohoto tyka, davno si mohol mat vyrieseny tento problem a nikto o tom nemusel ni len vediet
Tak veru dotknutý je ticho a prejavuje sa tu nekorektný predávajuci nik sa neteší z toho čo sa tu deje ale na to ako sa predávajuci obhajuje hluuupe výhovorky to ma na tomto celom baví ale zaráža ma aj to že ide pre niekoho male pre iného velké peniaze chceš ich venovat na charitu skus ich radšej dat za nejaké to sedenie u psychologa
23.03.2013 - 18:35:35
00
Žabomyšie vojny toto.
Podľa môjho názoru si spravil chybu Ty, k inzerátu si pridal obrázok nesúhlasiaci s tým, čo si predával.
Avšak hlavnou príčinou tohto duchaplného sporu je to, že zlyhala komunikácia.

Kód:
•   Nazdar Sedlo doslo ale je strieborne!!!! Na obrazku si predsa mal cierne !!!

• jaj, boze. farebne zladenie je to najdolezitejsie na bicykli, chapem.
to som stiahol z internetu tu fotku ale myslim ze z dolneho obrazka je dost evidentne ze nie je cierno-cierne.


Svoje zistenie Ti síce kupujúci nenapísal práve prívetivo, ale musíš ho chápať, bol sklamaný a rozčúlený, lebo nedostal čo chcel.
Ty si ale zareagoval úplne nevhodne, nezaznelo ospravedlnenie, vysvetlenie či návrh kompenzácie, v podstate si iba dal najavo, že kupujúci je v podstate mimo práva a Ty sa od všetkého dištancuješ, potom si z mne nepochopiteľných príčin povyťahoval všetky možné rodinné problémy a oháňal sa tým, aké on rieši malichernosti, kým Ty máš tehotnú manželku... Uznaj sám, to nie je jeho problém.
Čo sa týka 10eurového ústupku, ten s tým nemá nič spoločné, kupujúci v dobrej viere čakal na čierne sedlo už za 50 eur.
A keď sa navzájom obviňujete, kam až ten druhý klesol pre 50 eur, bol by pre Teba taký problém priznať chybu a preplatiť mu tie 3 eurá, aby Ti sedlo poslal späť?
Radšej tu vypisuješ úvahy na tému skazenosti ľudskej spoločnosti...

Praveze on by stratovy vobec nebol nakolko by som presun sedla hradil sam a peniaze by sli cez internet banking...
23.03.2013 - 18:37:05
00
No dokonca
23.03.2013 - 18:40:15
00
:D zda sa, ze toto je este zabavnejsia tema ako "Vyziva". super!
23.03.2013 - 18:47:41
00
AdidasMan :y: :bow:
23.03.2013 - 18:50:00
00
i.imgur.com
23.03.2013 - 20:14:11
00
Takáto ohnivá komunikácia, skoro ako na sme.sk :-)
janokl, som presvedčený o tom, že nie si v práve a 50€ by si mal kupujúcemu vrátiť. Svojimi príspevkami svoj obraz neopravíš, ba naopak. Už ti to tu mnohí buď nadškrtli, alebo na plnú hubu povedali ( napísali).Chytáš sa slovičiek, ktorých význam si snažíš obkecať na svoj prospech. Argumentuješ tu nepodstatnými vecami a podstata ti uniká. Ty si spravil chybu a nevieš si to chlapsky priznať a znášať dôsledky. Nerobím to často,ale udelím ti výnimku - si sraľo.
Vyzeráš tu asi takto -
http://www.youtube.com/watch?v=j9zxXRkRnNw
23.03.2013 - 20:28:05
00
Jaro Jaro, poznas ma? Ja som si svoj podiel viny uznal. holt neskoro n napravu, uz urazil moju zenu aj moje dieta.


Takáto ohnivá komunikácia, skoro ako na sme.sk :-)
janokl, som presvedčený o tom, že nie si v práve a 50€ by si mal kupujúcemu vrátiť. Svojimi príspevkami svoj obraz neopravíš, ba naopak. Už ti to tu mnohí buď nadškrtli, alebo na plnú hubu povedali ( napísali).Chytáš sa slovičiek, ktorých význam si snažíš obkecať na svoj prospech. Argumentuješ tu nepodstatnými vecami a podstata ti uniká. Ty si spravil chybu a nevieš si to chlapsky priznať a znášať dôsledky. Nerobím to často,ale udelím ti výnimku - si sraľo.
Vyzeráš tu asi takto -
http://www.youtube.com/watch?v=j9zxXRkRnNw
23.03.2013 - 20:56:05
00
Praveze on by stratovy vobec nebol nakolko by som presun sedla hradil sam a peniaze by sli cez internet banking...


pozrite sa keby mi slo oprachy tak mu ho nedam za 50€. Pockam na lepsieho kupca.
23.03.2013 - 20:57:41
00
Svoju rodinu si si v prvom rade urazil sám. Pretože sa správaš horšie ako kopa pubertiakov a na nich sa len vyhováraš. Smutné.
23.03.2013 - 20:59:01
00
:o :tmi: ako a kde urazil Vasu zenu a dieta? Jano, ako ste pisali, moze byt s Vami spokojnych 99 ludi, ale ked 1 bude nespokojny, dokaze Vam pokazit celu reputaciu ktoru si mozete aj roky budovat. Stoji Vam to za tych "posratych" 50€? Ale upozornujem ze podla mna je pravda na strane kupcu.
23.03.2013 - 21:01:02
00
keyboard_arrow_up