A potom sa ludia čuduju že maju poškriabane auto poprípade vyhorené, alebo modré pod okom .
23.03.2013 - 17:11:53
00
Jednoducho: na obrázku je sedlo čierne, ty si mu poslal šedé. Ak by ti záležalo na mene, tak by si mu tie peniaze vrátil s ospravedlnením. To si odmietol napriek tomu, že si mu poslal niečo iné ako chcel. V konečnom dôsledku sa tu preukázala tvoja serióznosť a aj povaha. :)


Drasho, ja nemienim posielat nic cloveku ktory sa vyfarbil ako obycajny manipulator, nech sa vam trebars bude zdat ako nevinny chudacik.
Nevinne obete nie su schopne vyprodukovat to more osocovania s akym nastupil on.
Dam Ti otazku. Myslis ze je moralne spravat sa slusne k hajzlom?
Mozno je to mojimi ocami, ale dolne sedlo sa da nazvat sivociernym. Inak by som ho tam nedaval.
23.03.2013 - 17:12:54
00
Je to cierne sedlo, ktore nasvietenim pri foteni vybledlo, dokazuje to horny obrazok,ale od toho co si mu poslal ty to ma dost daleko.
Pytam sa ta preco si do textu neuviedol, ze ide o ilustracny obrazok a sedlo je sedo cierne, pripadne tam nedal realne foto? Tiez ta to obtazovalo?
23.03.2013 - 17:16:07
00
janokl - mas pravdu, chvalabohu Ta nepoznam a ani nespoznam dufam, nikdy, tak isto dufam, ze toto uvidi co najviac ludi akeho debila tu zo seba robis a spravia si na Teba nazor sami.

Preco mu nadavas do hajzlov, curakov a neviem coho este ? Preco ho nutis spachat samovrazdu ? Preco na neho utocis ? Len preto, ze nevies si priznat chybu.
23.03.2013 - 17:17:16
00
Lebo sam je....
23.03.2013 - 17:18:22
00
... manipulátor. :)
23.03.2013 - 17:18:54
00
chlapi uvedomte si bezvyznamnost tejto diskusie. Ja sa jej zial musim zucastnovat, lebo moje mano si niekto zobral do ust, ale uvedomte si kolko sa deje denne skutocnych nepravosti, a my tu riesime to ze Tomas H. sa citi podvedeny ze dostal menej cierne sedlo nez si Jano aj on myslel, ZOBUDTTE SA. Keby kazdy z nas momentalne riesil nieco co je zmysluplne tak by to tu hned inak vyzeralo. Dobre ak vas teda nezaujima ze moja zena je na rizikovom a nema ca behat po postach tak si prosim sledujte svoje zivoty a budte tak prisni moralni arbitri voci SEBE SAMEMU. Z casu na cas sa stane kazdemu z Vas ze musite z rozlicnych dovodov povedat niekomu NIE. Urcite sa Vam to stava casto ze nedokazete splnit niekoho potreby na 100% aj ked vas to mrzi. A pacilo by sa vam to keby vas hned nejaky primitiv rozvlacal po internete? Asi nie. Tak sa netvarte ako dokonali.
23.03.2013 - 17:22:53
00
ok, tak to uzavrime, odrbal si ho, nevies si priznat chybu a nadavas mu do neviem coho. Vybavene .. Myslim, ze tu na Teba uz mame vsetci nazor.

a uz prosim Ta nespominaj stale Tvoju zenu, uz mi to dost lezie na nervy ako sa na nu v kazdom prispevku vyhovaras, este to hod na nu, ze kvoli tomu, ze je na rizikovom si netrafil odtien a bude to dokonale.
23.03.2013 - 17:25:10
00
Ty sa zobud, uz konecne.
23.03.2013 - 17:26:36
00
Patoo, lebo zverejnil nasu sukromnu komunikaciu kde sa spomina aj moja rodina
a to ma nastvalo. Ale ma oznackuj ako toho zleho. Len sa potom necuduj ked budes bojovat za prava hajzlikov ani nebudes vediet ako.

janokl - mas pravdu, chvalabohu Ta nepoznam a ani nespoznam dufam, nikdy, tak isto dufam, ze toto uvidi co najviac ludi akeho debila tu zo seba robis a spravia si na Teba nazor sami.

Preco mu nadavas do hajzlov, curakov a neviem coho este ? Preco ho nutis spachat samovrazdu ? Preco na neho utocis ? Len preto, ze nevies si priznat chybu.
23.03.2013 - 17:28:29
00
z vas dvoch mi Tomas rozhodne nepripada ako hajzlik ..
23.03.2013 - 17:29:33
00
Aha, takže takto:
Na svete sú vraždy, krádeže, zverstvá páchané na ľudoch aj zvieratách, tak prečo by som nemohol aj JA niekoho *****?
-> inak je vidieť ako si ceníš svoje meno, že sa chováš takto.
23.03.2013 - 17:29:52
00
Ja som nikoho neodrbal Pato, ja som len omylom zavesil o odtien tmavisie sedlo nez som predaval. Nie je to dovod na to aby sa mi niekto vyhrazal ze ma znici
a aby si uz nikto u mna nic nekupil.



ok, tak to uzavrime, odrbal si ho, nevies si priznat chybu a nadavas mu do neviem coho. Vybavene .. Myslim, ze tu na Teba uz mame vsetci nazor.

a uz prosim Ta nespominaj stale Tvoju zenu, uz mi to dost lezie na nervy ako sa na nu v kazdom prispevku vyhovaras, este to hod na nu, ze kvoli tomu, ze je na rizikovom si netrafil odtien a bude to dokonale.
23.03.2013 - 17:32:03
00
z vas dvoch mi Tomas rozhodne nepripada ako hajzlik ..

tak potom neviem ci zverejnil vsetky emaily kde sa mi vyhraza
23.03.2013 - 17:33:17
00
Aha, takže takto:
Na svete sú vraždy, krádeže, zverstvá páchané na ľudoch aj zvieratách, tak prečo by som nemohol aj JA niekoho *****?
-> inak je vidieť ako si ceníš svoje meno, že sa chováš takto.


Drasho mozno Ty by si to urobil. Inak doteraz neviem aky je rozdiel medzi ciernym a sivym sedlom co sa tyka hodnoty. V com som to vlastne Tomasa "*****"
23.03.2013 - 17:35:49
00
keyboard_arrow_up