iron.hide napísal:
pekna masina


Krasny design, uz sa tesim na taketo designy. Toto je prototyp vytlaceny na 3D tlaciarni, preto ta farba asi. Ale paci sa mi aj takto.
20.09.2016 - 15:11:23
00
stivko76

mam najazdených len 3000km ale okrem nabíjania nič.....a ide uplne ticho
20.09.2016 - 21:55:18
00
zdarec borci pozeram ze sa klub ebikerov rozrasta ,, stivko76,, jedna sa o dost velku investiciu takze odporucim toto sakra premysliet co a ako ak mas moznost tak si to skus pozicat pojazdit je to uplne ine jazdenie ako na normalnom baiku ak preferujes allmnt jazdu trosku enduro a nebojis sa pustit sa dole aj trosku strminou tak treba popozerat uz po zdvihoch okolo150 , pisem to preto lebo kamos kupil hardtaila ebike sduro a po cca dvoch mesiacoch uz poskuluje po full no este nedosplacal tento takze vidim na nom ze ho to trosku mrzi
mozem odporucit v ziline u kubicu s cenou sa tam vies dohodnut a usterit aj 600€ je to len na tebe aky si obchodnik heh
inak ja mam nalietane uz 2000km prvu roztrhnutu retaz , jednu zrazku s autom a yamaha pracuje ako hodinky ebike mam 4 mesiace
pojazdeny laskomer v BB je to parada pojdeme v nedelu , stiavnicke a kremnicke vrchy

PS: Ak pojde niekto na ebiku jazdit Laskomer dajte vediet pridame sa
21.09.2016 - 17:23:47
00
lto napísal:
Nechcem moc polemizovat, ale nedalo mi to, kedze som to zaregistroval, este som nepocul/necital, ze by titanovy pastorok na kazete vydrzal viac, ako ocelovy (na to urceny). Doteraz co viem, aj z vlastnej skusenosti, je to presne naopak. Dovody su zrejme .. titanove pastorky sa pouzivaju kvoli odlahceniu a na tie velke, maly titanovy pastorok dlho nevydrzi. Vydrz kazety zavisi (okrem klasickych veci ako spina) dost od retaze, tvrda retaz vydrzi dlhsie, ale viac nici kazetu a naopak.


Ak si to myslel na mna tak som to myslel: titanova kazeta XTR vs. Sram XX1 hlinik.
Myslim ze nedava logiku porovnavat titat vs. ocel, kde je diametralny rozdiel v hmotnosti a tak isto aj v hmotnosti.
25.09.2016 - 18:47:40
00
DaDo.Bzz napísal:
Pjekny, len na zjazdak to je fakt take zvlastne. Ego motor ani zadara, huci to a hlavne ta tazka baterk na chrbte, to keby si isiel na dlhsi vyjazd, tak ta mrdne. No a nehovorim, ked sa vytrepes s tou baterkou. Mne to da 55km/h na rovine so zjazdovymi gumami a motor je uplne tichy. A 170 Nm. Si z BA, mozme ist vyskusat stupavost, mam jeden mega strmacik z Ahoju.



Siel som vzdy na vyjazd na cca 35 az 50 km a ta 4,1kg bateria bola na chrbte uplne v pohode. Skusal si to uz? :)
25.09.2016 - 18:59:01
00
Moja batéria má 2,6 kg a niesol som ju asi dva krát, nieje to nič moc, spotený chrbátik, ale dá sa to prežiť. :muscle: :muscle: :beer: :beer:
25.09.2016 - 19:05:41
00
Jamis, ono pekny bicykel to je akurat si to p....l s tym motorom. Ja mam Cyclone, a fakt to huci ako diva svina, a ta baterka fakt v ruksaku pritazi - cim viac kilakov tym viac je tazsia :-! A ano skusal som to, mam to doma. E-bike okolo mna prefrcali viackrat a tazko ich bolo aj spoznat ze su to elektricky....ale ked som chodieval s cyklonom ja, tak sa obzeral kazdy. Preco? HLUK!
25.09.2016 - 19:10:00
00
SlavoF napísal:
Jamis, ono pekny bicykel to je akurat si to p....l s tym motorom. Ja mam Cyclone, a fakt to huci ako diva svina, a ta baterka fakt v ruksaku pritazi - cim viac kilakov tym viac je tazsia :-! A ano skusal som to, mam to doma. E-bike okolo mna prefrcali viackrat a tazko ich bolo aj spoznat ze su to elektricky....ale ked som chodieval s cyklonom ja, tak sa obzeral kazdy. Preco? HLUK!



Mne ten hluk vobec nevadi a ani okolo iducim, nakolko mam dom len jednu ulicu od malych karpat a po tej ulici stretnem len malo ludi a v horach kde sa vozim stretnem za celu jazdu maxinalne 3. az 5 ludi :)
Niekomu to mozno vadi a niekomu nie. Radsej budem mat hluk, ale mam vacsi vykon ako obyc e.biky a vedel som si to dat na bike aky som chcel, pretoze taky aky som chcel ako komplet zial nekupim. Ak by taky predavali mam origo s bosch alebo yamaha motorom a som spokojny, ale taky este nespravili a ked spravia bude stat aspon 10tis eur :)

Inak vzdy som mal take biky poskladane, ze aj ked som na nich nemal ziadny motor, obzeralo sa za nim dost ludi na ulici :D
25.09.2016 - 19:23:54
00
Nic v zlom Jamis, vykon tam je, viem o com pises. Raz nam vsetkym das za pravdu ze primarny vonkajsi retazovy prevod na biku nieje to prave orechove. Ten cas pride. Zalezi len na tom kedy.
PS: GNG ma dokonca 3 rezazove prevody....bud rad ze ty mal len dva ale ked budes mat len jednu retaz ako normalny bicykel vtedy, sa to zacne ako tak podobat na bicykel. Ono dolezite je ze sa paci tebe a ostatne je uplne irelevantne. Horsie bude ked to uz zistis ze to nieje to prave.....ale vacsina sa uci na svojich chybach. Ja som si tym tiez presiel. Drzim ti palce aby ten cas co budes nad mieru spokojny s tym egokitom bol co najdlhsi.
25.09.2016 - 19:34:25
00
http://tivi.cas.sk/video/2505005/jazdi-ako-strela-martin-takac-si-zostrojil-elektrobicykel-neuverite-cim-ho-riadi/
26.09.2016 - 16:57:18
00
Ktovie koľko mu váži ten bajk, ale určite by som nechcel, aby na mňa spadol, lebo ja mám krehké kosti.
26.09.2016 - 17:19:13
00
je tam napisane 60kg....a neverím, ako bolo v prispevku predomnou napísané, že na tom da cez stovku...nieto ešte 160...a Milanko, čakal som na teba sdvoma pivkami v Buntavare a musel som ich vypiť sám...
26.09.2016 - 18:14:22
00
SlavoF napísal:
Nie nije to o tazisku....
motor v prednom alebo zadnom naboji ma len jeden prevod a to vo vnutri....takze ty prehadzujes ako na normalnom biku a ak ides po rovine 40km/hod tak motor ide od min do maxima len elektronicky....ak ides do extremneho kopca tak samozrejme bike prehodis na najlahsie a ten HUB motor ide stale rovnako od minima do maxima...takze sa trapi a vela energie ide do tepla. U stredoveho motor vyuziva prehadzovacku biku....Preto si najdrahsie a najlepsie v kopcoch....ALE! na dochadzanie do prace HUB motor staci uplne v pohode ale aj na jednoduhsie výjazdy. Inak Sliezsky dom co je cca 6km do kopca z polianky a prevysenie cca 700m tak kazdy hub motor vybehne, samozrejme 250W treba pomahat. Ved je to predsa len bicykel


Ahoj Slavko. Este raz sa ti chcem podakovat, že si si  dnes nasiel na mna cas‎ a dal mi moznost vyskusat tri rozne eBiky a ze si mi pekne krasne vysvetli vsetko co som chcel vediet. 
Este raz dakujem ‎;)
27.09.2016 - 20:25:44
00
Este som zabudol: fakt som nevedel a necakal som to, ze tak viem jazdit na zadnom . Len skoda, ze si to nevidel a pre mna stastie, ze som sa tam niekde na ceste nerozbil : )) Ale jedno mi to nebolo
27.09.2016 - 20:35:04
00
Som rad ze som mohol pomoct. Je lepsie zazit a vyskusat ako len citat a obzerat v obchodoch. Mozno budeme mat prilezitost dat este daky dlhsi výjazd. Prizveme potom aj Wampa s cumlom a mozno on da pivo a ostaný kavu :-)
27.09.2016 - 20:42:31
00
keyboard_arrow_up