Odporucam takisto podat priamo protest na CMS. Takito ludia by mali byt vyluceny z celej sutaze. Ja som bol priamym svedkom jej podvodu minuly rok v Partizanskom, kde som si pamatal, ako som ju predbiahal na klesani do Partizanskeho a do ciela mala prist po mne. Napriek tou mala odo mna cas lepsi o cca 20 minut. Takito ludia nemaju co sutazit a je smutne, ze organizatori namiesto toho aby razne zakrocili, sa robia hluchymi a slepymi.
06.08.2012 - 14:14:22
00
Ahojte, my svojvolne vysledky na sao-tatry samozrejme nemenime. Zmena bola prevedena na zaklade pisomnej poziadavky od vedenia CMS s odovodnenim, ze boli dodatocne preverene skutocnosti a je dokazatelne na zaklade kontroly z Ozdinu ako aj podla chronologie fotiek od fotografov ze R. isla pred V. aj po trati. Z casomiery nam poslali dosiahnuty cas R. Oficialnne stanovisko sme uz mali k dispozicii a predpokladam, ze v kratkom case bude aj zverejnene. Podla mojho osobneho nazoru je dokazane ze R. isla po trati pred V. od kontroly v Ozdine urcite (aj ja to mam tak na fotkach a fotil som v lese nad priehradou) na posudenie je vsak dosiahnuty cas R. Kilometre im tiez obom sedia. Oficialny protest podany nebol t.z. neuplatnuju sa podmienky pre podanie protestu. Na preteku pri konfrontacii sa R. vzdala vysledku, ale na zaklade toho, ze boli chybne narychlo vyhodnotene prejazdy z Ozdinu o case zapisu, ktory sa na kontrole nezaznamenava... Konecne rozhodnutie ostalo teda na kolektive CMS a urcite nebolo jednoduche, nakolko sa obom pretekarkam neda vyhoviet teda vzdy bude niekto nespokojny akekolvek rozhodnutie bude.
06.08.2012 - 15:36:35
00
Ale potom mi vychádza, že mali vo výsledkoch nechať paniR aj paniV. :D

Ak som tu neprávom obvinil pani Rafanidesovú, tak sa ospravedlňujem.
Milan Schurger
06.08.2012 - 15:41:04
00
... Oficialny protest podany nebol t.z. neuplatnuju sa podmienky pre podanie protestu. Na preteku pri konfrontacii sa R. vzdala vysledku,...


AKO potom mohol byť podaný OFICIÁLNY protest ??, (aj prečo by aj mal byť podany),
ked bolo v tom momente na mieste rozhodnuté že V ja výťazka ??
ak bolo dodatočne rozhodnuté (dokonca písomne) a nebolo to doručene (písomne)diskvalifikovanej (predpokladám, že ani oficiálne oznámené) tak predsa nemohla a ani nemala prečo a ani proti čomu protestovať !!!!
ked chceme "merať", tak "rovnakým metrom" na každého, aby bol poriadok, raz a navždy
06.08.2012 - 15:45:18
00
Technicky ano aj podla mojho nazoru mohli nechat V. druhu a nevyhrocovat tak vzniknutu situaciu, ale rozhodli sa inak a je to v tom oficialnom stanovisku zdovodnene.

PaniV ja zial neviem ako presne s dorucenim oficialneho stanoviska to je. Predpokladam ze asi bude mat moznost sa voci tomu rozhodnutiu branit a ze jej to dorucene bolo alebo bude kazdopadne.
06.08.2012 - 16:01:41
00
Keby mal každý gpx záznam zo svojej jazdy tak by sa podobné problémy riešili ľahko.
Ale to je hudba budúcnosti. :-)
06.08.2012 - 16:09:44
00
neriešme "keby bolo keby"
ak chceme riešiť niečo,
tak TO, ako nájsť taky systém aby sa to VIAC neopakovalo

(lebo momentálne to na mňa pôsobí tak:
UV rozhodol, že to bude tak a basta
a pre "istotu" tu druhú diskneme (bez oficiálneho verejne známeho vysvetlenia), nech nám tu do budúcna náhodou niekto zasa nevyskakuje)
06.08.2012 - 16:15:32
00
Presne tak, tym by sa to dalo jednoducho a rychlo dokazat, kto kade a kedy isiel a vyriesilo by to taketo spory a zbytocne tahanice. Ktohovie ci ho aj pani R. nema...
06.08.2012 - 16:17:06
00
LL neboj internet fiunguje a ver tomu ze ihned po zmene o tom pani V. vedela
06.08.2012 - 16:19:44
00
neriešme "keby bolo keby"

Ja môžem zdokumentovať každú svoju jazdu (okrem Súľova) pomocou gpx, takže až také sci-fi to nie je.
06.08.2012 - 16:24:34
00
Po konfrontacii oboch pretekárok sa Rafanidesová
vzdala výsledku.mysleli sme si že je to vybavené, pretože čas Rafanidesovej bol neskutočne dobrý až nereálny.Kto si pozrie výsledky od začiatku sezony pochopí.Čuduj sa svete,ale o 3 dni nastala vo výsledkoch zmena Rafanidesovej uznali čas a diskvalifikovali Vančonú. Na moju otázku prečo som dostal od pána Grossa odpoveď citujem:za podvodné správanie a skrátenie trate.Ďalej odmietol so mnou komunikovať.

- po tomto vyjadrení, čo som si prečítal som nenadobudol velmi dojem o korektnosti riešenia a "podaní oficiálneho vysvetlenia"
06.08.2012 - 16:27:18
00
Ano cital som to aj ja urcite si pani V. neskratila trat co si myslim ze Gross ani nepovedal, ale kazdopadne podla mojho nazoru ako aj inych co sme sa bavili o tom a maju prehlad, cas R. nie je celkom v poriadku ... Bud bola v zivotnej forme alebo prvu cast trate nesla korektne, ale to je len moj nazor a je to asi priam nedokazatelne. Mozno oslovit vsetkych zucasnenych pretekarov ake maju z trate poznatky o pripadnom probleme R. na trati ak sa niekto taky najde a nebude jediny co by to vedel objasnit
06.08.2012 - 16:37:41
00
Nebol som v Malinci, ale som si 100% isty, ze pani R. v Partizanskom minuly rok podvadzala a tam z toho tiez vyviazla bez trestu (bol aj protest) a s prvym miestom. Pre mna az moc velka zhoda "nahod".
06.08.2012 - 16:39:31
00
co viem, tak pani R. je znama pana Kirdaja
06.08.2012 - 18:55:45
00
Čo s tým má p Kirdaj ? on bol rozhodca ,alebo traťový komisár ? alebo jej ťahal špicu .
06.08.2012 - 19:41:39
00
keyboard_arrow_up