u mna to zatial nerozdychalo zadne prasa :D
12.08.2008 - 21:15:07
00
u mna to zatial nerozdychalo zadne prasa :D

Zarezat, opiest a zjezst :).
12.08.2008 - 21:19:20
00
Aj tento je dobry...

hehe no to tak je moj partak Tomike.
Taka pikoska, ten bike (Giant Anthem) kupil den predtym a do Horala mal na nom najazdenych doslova par kilometrov, takze prisiel o panictvo ozaj drsnym sposobom.. (ten bike ;)

Opravy biku - mna takmer 2 litre, ale niektore veci som chcel spravit uz davnejsie len Horal to akosi urychlil
12.08.2008 - 21:42:38
00
Tak pridavam aj ja fotku zvyskov zo sintrovanych dosticiek z brzd Stroker Carbon.
Pred Horalom na nich bola tak 2/3 oblozenia, po maratone predna vonkajsia uplne zodrata, ostatne tri cca 0,5mm.... 8)

toto ze su znicene platnicky :twisted: -tak vyzerali moje asi v druhom zjazde

Prílohy:

Komentár súboru: takto je to znicene
100_8279.JPG
100_8279.JPG 13.92 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2008 - 22:17:21
00
..hm,..lidicky a ako ste to opravili-ja to asi sam nezvladnem,a kedze mi vytiekol aj olej ani nemozem zistit ci pojdu piesty-v ktorych tie stupliky su dorovna zbrusene :cry: (avid juicy7)..takze asi servis... :shock:
a este som zistil dnes ked som to cistil ,ze kotuce pod mojim tlakom na packy v zjazdoch -kov na kov- vybrusili kusok z prasata-sranda je,ze predna na opacnej strane ako zadna..-.aspon vidim ktory piest kde bol silnejsi-silnejsi vyhrava :lol: ..
12.08.2008 - 22:21:16
00
No na tie financne naklady na servis som celkom zvedavy, tak sup sem s nimi. Bude celkom zaujimave celkove vycislenie nakladov na tento marton. Napr. Salzka ma stala nieco nad 4000 Sk a to som nic neservisoval, len som spocital startovne, ubytko, stravu a cestu. Potom mozeme zalozit novu temu s nazvom "Kolko vas vysiel vas najdrahsi maraton?". :P

Inak Mirec mi volal, ze sa tiez teraz zabava so servisom, tak uvidime co napise. A mohli by ste tie servisovane/poskodene diely aj fotograficky dokumentovat (len prosim poriadne zaostrujte - to Muffinove akvarko v mobile mohla byt krasna pamiatka keby to bolo zaostrene).

No a k mojmu "servisu" (silne slovo):
Moj bike funguje ako ma, testol som ho hned na druhy den pri vyjazde na Sliezsky dom. Ked sme prisli spät dole, tak mi napadlo vyliat vodu po sobote z ramu - vylial som skoro 2 deci. Nestaci, ze je ten bike takzy ako krava, este som aj tu vodu tahal hore. :) Inak po tom, co mi v Teplicke bike vystriekali wapkou a dali aj nejaky ten olej na retaz, som sa ho uz odvtedy nechytil (ani neolejoval retaz) a zatial jazdi bez problemov ako vzdy. Akurat musim kupit nove oblozenie na zadnu brzdu, lebo to uz pred maratonom malo najazdenych cca 4000 km a tych 45 km v blatku uz stacilo na jeho zbrzdenie na absolutnu hranicu pouzitelnosti. Takze moj servis 0 Sk resp. cena jedneho paru platniciek.
12.08.2008 - 22:24:35
00
dnes som zistil ,ze ma nejak zacina boliet kostrc po tom pade -asi mi to az teraz cele dochadza :roll:
..inak by som navrhol organizatorovi-ak by to bolo mozne dat urobit tricka "Finisher krejzi 08!"-ako na salzke-toto je fakt pamätny vykon!a 26 nie je vela-ale rozumiem,ze naklady su uz fuc..ale ako napad to stoji za zvazenie :idea:
12.08.2008 - 22:38:14
00
shickmomber: o olej si ako prišiel? prasknutá hadička, alebo vybrúsené črevá prasaťa?

Jezus s tými nákladmi na popretekový servis si mi to vytiahol z huby... viete, že som síce mierne nahlodaný, ale presvedčený Včkar, a toto čo tu vidím mi to nahlodanie ešte dosť zhojilo, minimálne u Včiek to vidím na časovo kratší a lacnejší servis - teda v závislosti na tom, ako to dostali ráfky :)
12.08.2008 - 22:48:10
00
...Inak po tom, co mi v Teplicke bike vystriekali wapkou...

nam s vladol-om vystriekali wapkou v Teplicke hasici aj dupky,hehe :P
co sa tyka tej ceny,tak startovne a zatial nic,platnicky som este nejake nasiel pouzitelne a ta skoro nalomena zadna brzdova hadicka este cosi prezije(prelepim ohnute miesto,predlzim zivotnost...)
12.08.2008 - 22:56:41
00
nam s vladol-om vystriekali wapkou v Teplicke hasici aj dupky,hehe :P
co sa tyka tej ceny,tak startovne a zatial nic,platnicky som este nejake nasiel pouzitelne a ta skoro nalomena zadna brzdova hadicka este cosi prezije(prelepim ohnute miesto,predlzim zivotnost...)


Zda sa, ze rad opravujes veci "na kolene" :) aneb metoda co dum dal:)
12.08.2008 - 23:09:23
00
takze konecne som ako tak dal do poriadku bike. ani po cca 12 hodinach servisu bohuzial nieje pojazdny :( najvacsi problem je strhnuty zavit na prednom prasati. takze ak mate niekto na predaj predne prasa XTR 07 tak sa nejako dohodneme. zadne platnicky su uz na vymenu, takisto aj hlavove zlozenie. zatial ma servis stal cca 600sk. no pocitam ze cena este vyskoci.. :(
12.08.2008 - 23:14:02
00
Zda sa, ze rad opravujes veci "na kolene" :) aneb metoda co dum dal:)

tak nejak,ved to este cosi vydrzi...aj tak to je vsetko spotrebak.Keby som to dal urobit a odtrhol to najblizsie na Zelenom plese,tak by ma asi trafilo...
12.08.2008 - 23:25:27
00
Mirec a co tvoje koleno?
12.08.2008 - 23:26:27
00
heheee Mirec...to sme si dali :) ...ja budem asi potrebovat tiez nove zadne prasa, komplet brzdove dosticky, necakane nemusim davat nove lanka a bowdeny !!! , ale zato taktiez hlavove ide do vecnych lovist...

take prkotiny ze nemozem vytiahnut sedlovku z ramu a ze sa kolesam nechce tocit akoby sa malo ani nestoja za rec :)
12.08.2008 - 23:27:32
00
Tusim rozbehneme sutaz Horal Bike damage 2008. Kto bude mat najvacsiu skodu, tak ten...
12.08.2008 - 23:28:26
00
keyboard_arrow_up