ja tam jazdim iba sporadicky (nejaky ten maraton) a par x s kamosom v okoli Kuchyne (tusim kopec Vysoka) a vzdy som nieco stretol :D
17.01.2013 - 18:33:29
00
tak vecer je to o inom, je zname ze si hladaju potravu povacsinou v noci. Pri vecernych jazdach na Kobyle by sme vedeli rozpravat, ze tmax :lol:
17.01.2013 - 18:33:47
00
no vidis a jediny cas kedy sa mozu nazrat aj to ich rusite ...to sa kazdemu polovnikovy flinta samonabija ked to pocuje ....btw nie som polovnik len niektorych poznam ....
17.01.2013 - 18:37:00
00
ja som do jednej jelenice aj okolo obeda narazil :D
doslova
17.01.2013 - 18:40:29
00
aj ja pred asi 4 rokmi na parkovisku pri cervenom moste a brat mi vravi ze hen aky velky vlciak :lol: bolo tiez tak 22.00 tma a ja mu vravim ze ked sa ten 200kg vlciak na nas rozbehne tak si ho kukni lepsie :D
ate inak som tam tiez nic nestretol.


To je ešte dobré. Kamoš si minule takto ide dolu na biku z chaty pod Kľačiaskou Magurou. Slepý je, ale okuliare nosí tak v robote. Ako kuká, tak kuká a nejde mu do hlavy, kto tam na ceste venčí také veľké psy. Príde bližšie, zaostrí a to medvedica s dvomi mladými :D. Našťastie utiekli dolu svahom :D.
17.01.2013 - 18:43:41
00
vecer, rozumej do 22.00. Nocaky sa jazdili a jazdia na jesen, ked sa skor stmieva. Na zranicu maju celu noc :-)

volodaj :-D
17.01.2013 - 18:44:35
00
tak nejak ako romanx hovori, nocaky jazdim tak do cca 23h. Vtedy to bolo vynimocny stav, navrat zo zurky :d: lesom domov :P bo po ceste by sme asi nafukali :lol:
17.01.2013 - 19:19:56
00
Breza, Breza na tvojich odpovediach mi obcas ostava rozum stat. Ty asi nie si z BA? Inak by si asi nemohol vypotit to, co si vypotil. Bol si niekedy v okoli Zeleznej studnicky, Koliby? Vies ty vobec kolko turistov, bezcov, cyklistov sa tam vyskytuje? V zivote som tam divu svinu nevidel a to sa tadial premavam prakticky kazdy den. Uz len na tak frekventovanom mieste budu cakat na tych polovnikov...

Som z Turca. Ale Bratislavu dobre poznám, lebo som v nej dlho žil. Poznám aj okolité lesy, v ktorých som v minulosti pravidelne behával. Malé Karpaty mám ako turista prejdené krížom krážom, a čo to som v bratislavskej časti Malých Karpát najazdil aj na biku, aj keď tamojšie cesty a traily tam určite nepoznám tak detailne ako miestni borci. :) Viem čo za miesta sú Kamzík a Železná studnička. Chcel som povedať len to že netreba mať veľkú hlavu zo všetkého čo napíšu v novinách. Ja tie správy radím už do rovnakej sekcie ako humor a ezoterika. :D

Diviaka som tam stretla priamo na asfaltke,ale bolo to po 23 hodine

No tak stretnúť takého škaredého diviaka o jedenástej v lese, alebo aj v tmavom parku nie je vôbec príjemné. Myslím si že na takýchto diviakov by sa ženy a dievčatá mali pripravovať aspoň tak, že budú popri bikovaní cvičiť karate, poprípade nosiť v kabelke účinný paralyzér. :D
17.01.2013 - 20:07:11
00
Tak ono by sa to s honcami a psami malo dat zvladnut .. ked ide o "cistenie" nadbytocnych diviakov. Zas nevieme ani prakticky ako to bude prebiehat. Moc dobre to sice nevyznieva, ale zas napriek tomu, ze polovnikov nemusim, tak by som toto neriesil aj napriek tomu, kde to je. Pokial to dobre vyznacia, zabezpecia, tak si myslim, ze verejnost by mohla respektovat raz za cas aj nieco take... cez pracovny tyzden doobeda, a zvlast v pocasi ako je teraz to nemusi byt problem.
Co ma ale skor zaraza je ina vec .. viem z roznych zdrojov, ze polovnici skoro vzdy "seru" na to,ze diviaky chodia na zemiaky ludom a rozrypavaju im zahrady. Preco zrazu taky velky zaujem o regulaciu ? Komu asi tak rozrypali zahradku ? Koho nasrali ? :D
17.01.2013 - 20:10:06
00
Myslím si že na takýchto diviakov by sa ženy a dievčatá mali pripravovať aspoň tak, že budú popri bikovaní cvičiť karate, poprípade nosiť v kabelke
účinný paralyzér. :D

Alebo igelitku plnu banduriek :lol:
17.01.2013 - 20:12:06
00
breza, v sezone 2012 som stretla tolko diviakov v Karpatoch, ze to uz ani nepocitam. Aj maly pasikavy mi behal 4 metre pred kolesom a nikam sa neponahlal, za to ja som mala vtedy plne gate, odkial vybehne matka. Je pravda ze vacsinu som stretla na podvecernych alebo nocnych vyjazdoch, kde nebola vynimka stretnut velke stado, rozumej cca 20 kusov. Dokonca som davala aj prednost v jazde jednemu stadu, ale ked uz funel ten diviak vedla z krikov na mna tak som radsej dupla a padala :o
Myslim , ze keby sa nejaky diviak rozhodol, tak mi karate nepomoze. :lol: Zatial sa nic zle nestalo, dufam, ze to aj tak zostane pre dalsie vyjazdy. :!:
17.01.2013 - 20:18:04
00
jasne ze ostane oni citia ze im neublizime ;)
17.01.2013 - 21:41:35
00
Dokial nezacnu polovnici s puskami jazdit na biku. Potom sa to zmeni :lol:
18.01.2013 - 10:19:19
00
haha som sa dobre zasmial, posledne neviem odkial to viem ze lovili priamo zo svojich offroadov, to si ti najlenivejsi ludia na zemi hned za ciganmi ...
18.01.2013 - 13:49:14
00
uz aj zajacom je z nich zle. nechavaju bordel v lese a takto to dopadne. :lol:

Prílohy:

zajo.jpg
zajo.jpg 144.6 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2013 - 13:51:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up