triki skôr laktózu nechať zožrať lactobacillovi
ale nemusí to byť iba o laktóze, ja sa z mlieka spoľahlivo zoseriem za krutých bolestí, ale opakovane som si dal lyžicu čistej laktózy a nič... ani raz... koniec koncov, v mlieku sú aj nejaké tie bielkoviny (možnosť alergickej reakcie) a tuky (ktoré zas, ľudovo povedané, "pomažú črevo") nevalnej výživovej hodnoty, ako aj baktérie (či už oblbnuté až zachloštené pasterizáciou, alebo aj živé), ktoré tiež môžu odviesť svoju robotu, takže možností, ako sa dostať do stavu zrolovaného, je viac ako dosť!

múdra Mother Nature vymyslela mlieko ako potravu pre mláďatá a dospelým zvieratkám vrátane Homo sapiens zabudovala znechucovací mechanizmus (asi nie iba jeden), tak to ako prírodovedec rešpektujem :)

JoKo: hlavan = papulnák? :D
01.09.2008 - 22:59:30
00
si daj jogurt tam je to predtravene...
Ja mozem secko tie dneskne decka su na secko alergicke fajnove...ja nevim co vam dat jest.
01.09.2008 - 23:05:06
00
mno neviem ako ostatní ale ja som vedel dosť šlapávať na Becherovke... myslím že aj na flaši je zaujimavé čiselko o kJ ... :lol:
01.09.2008 - 23:21:17
00
JoKo: hlavan = papulnák? :D

Napríklad...
01.09.2008 - 23:59:04
00
[quote=""]

múdra Mother Nature vymyslela mlieko ako potravu pre mláďatá a dospelým zvieratkám vrátane Homo sapiens zabudovala znechucovací mechanizmus (asi nie iba jeden), tak to ako prírodovedec rešpektujem :)

No jo,tak čo treba jesť,aby neodchádzali hlavne zuby :?:
Ale prosím použi trochu jednoduchšiu slovenčinu,lebo to nezvládam... :lol:


Naposledy upravil Ivka dňa 02.09.2008 - 08:39:00, celkovo upravené 2 krát.

02.09.2008 - 07:15:15
00
no mne tie vlocky nerobia problem... :D ale ma napadlo ze ked chcete sacharidy tak som pozeral jeden instantny caj z lidla o ktorom som uz pisal ze vyzera jak jed na potkany tak podla zlozenia je zo 100g 95g sacharidy
02.09.2008 - 08:23:21
00
tak ja si davam na dlsie vyjazdi do kapsicky budzto nejaku tu fitness tycinku u nas v hyperke maju taky regal stakmi tycinkami takze tam je toho na vyber dost alebo si pribalim balik hroznoveho cukru ci uz v sacku samotny alebo v cukrikoch je bezne dostat v obchodoch
02.09.2008 - 12:24:59
00
hroznový cukor -> nem dobre

ono to funguje asi tak, že: klesne ti glykémia (koncentrácia glukózy v krvi) pod asi 4 mmol/l, začne ti organizmus dávať na vedomie, že niečo nie je OK, ty sa "dosypeš" glukózou, vyhodíš glykémiu niekde asi tak nad 6, čo spôsobí vyplavenie inzulínu - jeho úlohou je "nadbytočnú" glukózu vyviazať do glykogénu, "odložiť na horšie časy", s čím prestane zas okolo tých asi 4 mmol/l a si kde si bol...
pokiaľ zhltáš škroboviny, maltodextrín alebo čokoľvek podobné, tak to pomaly hydrolyzuje na glukózu, ktorú počas záťaže priebežne metabolizuješ, glykémia zostane v rozsahu 4-6 mmol/l, hladina inzulínu sa nijako výrazne nezvýši a si v pohode
v ionťákoch "na dlhodobú záťaž" je isteže aj glukóza so sacharózou, ale v takej koncentrácii, aby pri bežnom prívode nevyskočila glykémia natoľko, aby sa vykotil inzulín a pustil do roboty
je to zjednodušené, ale asi takto si môžeš zjedením niečoho sladkého uhnať - na vlastné nepríjemné prekvapenie - pocit "nárazu do múra"
02.09.2008 - 19:11:54
00
Tulenik tuto debatu sme minule preberali z bikerom medikom ci je dobre konzumovat pocas dlhodobej zataze hroznovy cukor .


A tvrdil mi pravy opak ze je vhodne konzumovat hroznovy cukor pri vycerpani glykogenu ze kym sa vyplavi inzulin / ktory to uskladni na tuk / tak sa to skor dostane opat do pecene vo forme glykogenu .Ked som to dobre chapal tak chcel povedat ze sa 1doplni glykogen 2vyplavy sa inzulin .
02.09.2008 - 19:46:48
00
ja tej teorii nejako nerozumiem, na bajku pijem pivo, borovicku, inokedy zase mlieko, zerem musli aj cokoladu aj hroznovy cukor, bajkujem dost dlhe streky a nikdy sa neposerem ani nenarazim do mura... hm cudne... :roll:
02.09.2008 - 20:08:48
00
počkaj raz sa posereš sranie bude silnejšie ako prd :P
02.09.2008 - 20:15:42
00
Musli nejsu problem skor mléko kere vela ludi nemoze stravit kvoli laktoze.Treba to zmiesat z jogurtom.

alebo so sojovym mliekom. ;)
a po dojazde krupicna kasa so skoricou, mnaaam
02.09.2008 - 20:23:39
00
myslim ze dudo to zhrnul najlepsie :lol:
02.09.2008 - 20:31:46
00
ja tej teorii nejako nerozumiem, na bajku pijem pivo, borovicku, inokedy zase mlieko, zerem musli aj cokoladu aj hroznovy cukor, bajkujem dost dlhe streky a nikdy sa neposerem ani nenarazim do mura... hm cudne... :roll:


To asi preto,že si dobre zvnútra vydenzifikovaný... :wink:


TO tulenik...dlabeš na moju otázku... :cry:
02.09.2008 - 22:04:30
00
cipakito: funkciou inzulínu je tú glukózu "premeniť" na glykogén, takže to poradie je presne opačné - zvýšená hladina glukózy spustí biosyntézu inzulínu, ktorý ju vychytá do glykogénu

Dudo: šťastný človeče...
inak ja tiež môžem skoro čokoľvek, len tie výnimky sú také... veľmi nepríjemné (netrafila by vás vekom sa objavivšia alergia na najobľúbenejšiu pochúťku?)

Ivka: máš na ňu odpoveď (cestoviny), a už dávnejšie, stačí pozrieť hore
(a celkom šlape aj pizza)
02.09.2008 - 22:06:38
00
keyboard_arrow_up