Slovo biobiker nie je nič nové inak :lol: ;)

https://www.bike-forum.cz/forum/e-biker-x-biobiker
https://www.instagram.com/female_biobiker/
15.12.2022 - 22:21:49
03
Srsen napísal:
Mne nevadí ebajk, možno si aj jeden raz kúpim, mne vadí stavanie sa niektorích ebajkerov do pozície ako pekne opísal cokupit a popieranie faktov ako napr. joe vyššie
A jeden príklad - po vystúpaní na kopec sa pristaví pri mne ebajker, odzravím mu a on mi spontánne začne vysvetľovať bez akéhokoľvek podnetu,
že on má síce ebajk ale je to vlastne to isté ako ja keď zvolím ľahší prevod, tak som sa ho opýtal ci mu naozaj yebe
a nie je jediný, viď aj argumentácie v tomto vlákne

Toto je čisté zúfalstvo čo predvádzaš. Ja som nikdy takého imaginárneho ebajkera nestretol, ako to uvádzate, čo sa vám vysmieva, vysvetľuje, predbieha vás etc.
Aké fakty ja popieramm??? Pls odpovedz mi. Ty si spomenul, že sa nedá plachtiť proti vetru. Keď som ťa upozornil že dá, tak splietaš plachtenie v lese do kopca. Veď mi odpovedz na čo som sa pýtal. 4 jednoduché otázky, žiadne popieranie faktov. Podľa mňa 200 W na ebajku je to isté, ako 200 W na ebajku.
Podľa mňa ak sa ebajker vyvezie s prípomocou motora do kopca, vyvinie oveľa väčšie úsilie, ako biobiker na lanovke. Kde je tu pls popieranie faktov???
15.12.2022 - 23:36:02
00
tvl, čo berieš ? aha polnoc :)
15.12.2022 - 23:50:04
01
No neviem kto čo berie. Veď slušne odpovedz aké fakty popieram a keď ti to mám zjednodušiť, aspoň odpovedz aký je rozdiel medzi 200W na ebajku a 200W na biobikeu. To je asi najjednoduchšia otázka čo som položil.
A mám ďaleko do polnoci :-)
16.12.2022 - 00:01:09
00
Zial som zda sa nezvolil dostatocne zrozumitelny nazov temy a cast ludi asi nadobudla dojem, ze ide o vaznu temu zameranu na pranierovanie e-bajkerov. Ospravedlnujem sa, to naozaj nebolo mojim cielom. Temu som premenoval. Teraz uz bude snad kazdemu jasne, ze toto nie je tema urcena na dotahovanie sa, ale len na vyventilovanie bio/analogovych jedincov frustrovanych z elektrikarov, aby nehejtovali kade-tade po fore. Tu je proste dovolena rypacka a vtipne glosovanie elektrikarov, ale urcite tu nema byt utocenie a nenavistne prejavy. Proste nieco ako vtipkar na ucet elektrikarov. Berte si priklad z Bajkonurovho prispevku. :) A dobra rada pre tych elektrikarov, ktori sa z nejakeho dovodu citia touto temou dotknuti - hodte temu do kosa a neprispievajte sem.

Pridam jednu klasiku na odlahcenie aj ja. :)

i.redd.it
16.12.2022 - 00:59:54
13
ivast napísal:
no bratia na b-f maju vlakno s priznacnym nazvom "Elektrokolo je zhouba cyklistiky", myslim ze to tu zatial celkom chybalo ;-]

Tak to aby som po rokoch oprasil BF konto! 🤔
16.12.2022 - 01:27:54
00
sorcerer napísal:
o 5, 6 či 10 rokov sa nebude dať na prvý pohľad zistiť kto jazdí za svoje a kto s pomocou motora

Isto?? Nepochybujem, že ten prudký vývoj čoskoro umožní MTB pedále aj úplne dať preč, nahradiť stupačkami a bude po vtákoch. :lol:
16.12.2022 - 05:08:02
04
Zdá sa že som to pochopil .

Bikeri vnímajú e-bikerov ako zlegalizovanie dopingu v cyklistike.
Akoby na tdf bolo užívanie dopingu závislé od etického cítenia cyklistu. Kto chce, nech si dá ...

Potom je tu ešte ego. To biobikerom ubližuje najviac.

Predstavte si dve dvojice na grupáku. Muž v prvej dvojici ide naplno a za svoje. Bohužial partnerka nieje taká pekná, tak mu to trvá dlho.
V druhej dvojici krásna partnerka stimuluje muža a muž takto nabudený ju už dvakrát urobil a nakoniec sa urobil aj sám.
Frustrácia muža v prvej dvojici mu ešte viac bráni v dosiahnutí vrcholu a tak mu to požiera sebavedomie...

Ponaučenie? Ebajkeri dosiahnu vždy vrchol so svojou e-roticku polovičkou skôr a preto sú šťastnejší ... :)
Musíte sa naučiť s tým žiť.
16.12.2022 - 07:25:27
02
A som zvedavý že ako budete reagovať na e-ľudí s Muskovim čipom. Budú silnejší, rýchlejší a možno aj zdravší.... to bude zaujímavé.
16.12.2022 - 07:28:32
01
nimm_zwei napísal:
Isto?? Nepochybujem, že ten prudký vývoj čoskoro umožní MTB pedále aj úplne dať preč, nahradiť stupačkami a bude po vtákoch. :lol:


také sú už aj dnes, netreba čakať :D
16.12.2022 - 07:54:04
00
vikino sa zmazal?
zalozi sa tema na hejtovanie elektro - on ako elektrickar do nej ide a ide rozdavat rozumy, ked nepochodi tak sa zmaze? ja tu dnesnu mladez nepochopim :-)
16.12.2022 - 09:12:18
05
Joe, keď inak nedáš tak sa Ti trochu povenujem :)
V prvom rade trochu uber, tvoje nočné nájazdy na fórum, kde si vylievaš svoju frustráciu
vo viacerých vláknach ti život nespasia. ( alebo flustráciu - tento miestny výraz sa mi páči viac :))
A nauč sa čítať s porozumením a nedomýšľať si.
Nikde som nenapísal, že sa nedá plachtiť proti vetru,
- len som upozornil, že veterný "pohon" ktorý sa nedá riadiť, (teda na bajku Ti nijak nepomôže) je scestné prirovnať k elektropohonu
- dobre to vystihol lto - plachtit po vetre vs. ebike, je ako byt vegan vs. masozravec :lol:

A k tvojim ďalším konštrukciám s wattami, lanovkami a neviem čím ešte - ťa presmerujem tu:
https://www.mtbiker.sk/forum/post1901201.html#p1901201
16.12.2022 - 09:17:42
01
marp napísal:
Inak som si uvedomil že na protiidúcej bikerke pozriem najprv pod nohy (či motor), na popredie už nezostáva čas

Kam to to ludstvo speje? :P :P :P
16.12.2022 - 10:46:23
02
Nehovor ze za tvojich mladych cias si z velocipedu nekontroloval popredia a mozno aj pozadia ... a napis aj ci si potreboval pomocny motorek ;-]
16.12.2022 - 10:55:19
00
nimm_zwei napísal:
Isto?? Nepochybujem, že ten prudký vývoj čoskoro umožní MTB pedále aj úplne dať preč, nahradiť stupačkami a bude po vtákoch. :lol:

Napr. slusny pocin tuto od susedov: https://www.revx.cz/
16.12.2022 - 11:00:59
02
keyboard_arrow_up