Andreas12 napísal:
AnitaCok zjavne si v obraze. Asi budes presne jeden z tych odbornikov, ktori sa opat objavia az o rok pocas MS.


A ty asi budeš jeden z pásaviek.

Samozrejme že sa tu objavím až o rok, skús si pozrieť názov témy kým niečo napíšeš. Neviem že by sa MS hrali skôr ako o rok.
30.05.2022 - 20:44:16
02
bladerunner napísal:
Pravý športovec by mal byť schopný aj takého gesta.....aj sa to občas stáva.
Na druhej strane v tom zápale hry ani nemusel naisto vedieť, čia hokejka ho zasiahla do tváre......ale tomu dávam tak 3 percentá...


Súhlasím, sem tam sa to stáva. Ale skôr v bezvýznamnom zápase, nie vo finále MS. Tím ktorý kvôli zlatu prifilmuje pád takmer krasokorčuliarskym skokom sa neprizná že presilovka nemala byť :)
30.05.2022 - 20:59:27
00
AnitaCok neviem kto je pasavka. Ale rozhodca som. Cize tomu trosku rozumiem. Ale tebe bude zbytocne clovek vysvetlovat. Nebude to mat ziaden vyznam. Len nerozumiem preco si ty nebol na finale ked by si to zrejme urobil lepsie 😉
30.05.2022 - 21:10:21
00
Tak a je to jasné :D

´´Choď a urob to lepšie´´...to je tak príznačná obranná fráza keď niekto niečo poser... Ja nie som top medzinárodný rozhodca, robím v inej oblasti a keby niečo zmrvím na takej úrovni v takom rozsahu ako tí včera tak letím bez pardonu.
Ale páni rozhodcovia dostanú namiesto vyhazovu plakety :)
A možno neskôr aj dodatočne aj zlaté medaily :lol:
30.05.2022 - 21:51:33
01
Opat porovnavas neporovnatelne. Ja mam tiez civilne zamestnanie. Hokej je len popri praci lebo u nas sa tym neuzivis. A teraz k veci. Kolko casu mas na rozhodnutie v práci? Kolko krat sa mozes skontrolovat? Pripadne poziadat niekoho o kontrolu alebo pomoc? Kolko inych veci riesis v jeden okamih? Pokial mam dobre vedomosti, tak hokej je dodnes najrychlejsia kolektivna hra. Na rozhodnutie mas zlomok sekundy. Vela zalezi od toho v akej pozicii a kde sa nachadzas. Aky vyhlad mas na situaciu. A v danom momente musis prijat rozhodnutie.
A nieje moznost na opravu. Nevravim o veciach ktore si mozes overit na videu, pripadne muzstvo moze zobrat chalange.
Tak isto hraci a treneri aj my sme sucast hry. Zatial nikto nic lepsie nevymyslel. Ta zdvihnuta hokejka nebola. Nemusime sa o tom bavit. No keby odpiskal seknutie? Suhlasil by si s trestom?
Ide o to ze u nas je zvykom zvalit vsetko na rozhodcu. OK urobili jednu chybu. Vsetci hraci na lade su bezchybni? Asi by sa zapasy koncili 0:0 pokial by to bolo bez chyby.
Pokial ti do hry, ale nie len do hry, vstupuje ludsky faktro, vzdy sa mozes stat chyba. To je cele.
30.05.2022 - 23:31:35
02
Dnes sa uz ako seknutie piskaju take kraviny ze staci tuknut kolmo hracovi do hokejky a uz seknutie. Akoze to ma byt kontaktny sport? Najlepsie keby sa ani priblizit nemohli. Samozrejme ludia to maju v sebe a pokial o tomto rozhoduje ludsky faktor tak filmovanie casto zabera vid futbal ale uz to velmi prechadza aj na lad. Potom tie "zakroky" davaju zo zaznamu a pripadne aj na kocke na stadione a to ked vidia ludia a aj rozhodcovia ako to ten hrac nafilmuje tak takemu hercovi maju dat poriadny distanc aby sa taketo praktiky nerozsirovali inac budu dalsi neymarovia s hokejkami.
31.05.2022 - 00:10:25
01
[quote="@1845327"]Tu je pekne vidiet ten "faul" Sillingera. Ak niekto tvrdi, ze si Heiskanen sam **bol hokejkou do ksichtu, aby ziskal 2 minuty, tak je riadne mimo. Faul to asi nemal byt, ale je tam jasne vidiet najprv jedno seknutie po prstoch Heiskanena a hned nato seknutie "zdola", cim Finovu hokejku nadvihol a ta mu praskla do tvare. Cize podla mna sa to dalo odpiskat ako sekanie, nie ako nebezpecna hra vysokou hokejkou.
https://twitter.com/HockeyNewsHub/status/1530988924818141187

No určite nie. Ten zaber je spomaleny , seka mu po hokejke a potom mu nadvihne hokejku aby samozrejme narusil finovu kontrolu nad pukom. A kedze musi pouzit silu a vzapati musi prevziat puk a odobrat . To sa odohralo behom 1-2 sekund. Urcite to nebol faul, Skor islo o ten zakrok v predlzeni. to b som si rad pozrel
31.05.2022 - 23:20:09
00
Nemyslim, ze je to take jednoznacne. Prve dvihnutie hokejky je uplne v poriadku. Nasledne seknutie po nohe/ruke sa da akceptovat tiez, je tam puk a snazi sa ho hrat. Tretie seknutie, ked Finovi vyhodil hokejku vsak rozhodca s kludom moze zapiskat ako sekanie. Puk je na lade, Fin ho nema pod kontrolou, Kanadan nejde po puku, ale odpali Finovi hokejku. Urcite bola chyba rozhdcov, ze to posudili ako vysoku hokejku. Sekanie by im mohli vycitat len ako nedostatok citlivosti pre hru.

Ten zakrok v predlzeni bol jasny faul, ale takisto kludne mohli dat 2 minuty za fimovanie Finovi a bolo by to vyriesene. Tu je video.

thumb_up0thumb_down
01.06.2022 - 06:33:31
01
Faul čo si si dal dole zváračské okuliare ? Veď to sfilmoval na Oscara .Padol keď Chabot dal hokejku preč . A rovno pred rozhodcom :)) Zmrd fínsky
01.06.2022 - 11:44:00
03
Faul predsa nie je o tom, ci niekto padne alebo nie. Ale o tom, ci mu dal tu hokejku medzi nohy, alebo nie.
01.06.2022 - 17:36:02
00
Ist s tebou na pivo by som si 2x rozmyslel.
01.06.2022 - 22:13:37
00
Dakujem, to sa mi vazne ulavilo. :-D
01.06.2022 - 22:27:11
00
Na ktorej TV stanici sa dá pozerať NHL? Snažím sa to googliť, ale tu sa dopracujem hádam ľahšie k odpovedi...
11.09.2022 - 16:35:30
00
Vlani to dával nova sport
11.09.2022 - 16:36:00
00
zde :) https://v2.sportsurge.net/list-hockey
11.09.2022 - 21:06:22
00
keyboard_arrow_up