Tak dam update: volal som uz na infolinku PaaS a vraj by sa to malo vyriesit k mojej spokojnosti, mam si ale zavolat o par dni.

Neviem, ale co som dal nespravne - parkujem v zone, kde obyvatelka byva.
Teraz ma ale napada, co to moze byt. Dala do parkovania lokalitu "Tehelne pole juh". Ale ja som parkoval na lokalite "Vajnorska" 50 metrov vedla.

Toto je zlozite. Fakt zlozite. Nemoze byt clovek takto buzerovany.
Ako to dokaze spravit clovek bez skusenosti s IT procesmi ? Ako dokaze toto riesit dochodca ?
Vsade plno reci o inkluzii a tolerancii ale tychto ludi zo systemu vyhaname.

Budem informovat za tyzden, ako sa to vyriesilo.
17.03.2023 - 10:20:25
01
Tak som sa pozrel ako to je u nas v Asmterdame.

Ako domaci si mozes poziadat o "navstevny poukaz" a vtedy platis za zlavnene parkovne ty miesto vodica, ale nieje to podla ulic, ale podla oblasti. Cize to iste ako ked domaci parkuju - tiez nemaju povolenie na ulicu ale na stvrt, cize tipujem, ze vedia jednoducho povedat, ze kde sa moze parkovat a kde uz nie.
17.03.2023 - 10:29:44
00
hlavne bez smartfonu si ani neprdnes lebo vsetko sa to robi cez apku a keby este cez nejaku vlastnu ale Paas to riesi cez apku Hopinu co je uz uplne na hlavu.


Naposledy upravil scarinko dňa 17.03.2023 - 10:39:15, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2023 - 10:30:09
00
Vsak to je ta sranda. Teta navstevnicku kartu ma a ma na nej body. Minule jej ale nieco nefungovalo a pisali sme na support. Support pomohol a dali sme to. Teraz uz sme vedeli ako, len klikla lokalitu kde byva, aj ked som zaparkoval vedla - nevyjasnili sme si to.
V petrzalke som riesil 2 krat tento problem zase z opacnej strany. Nakoniec to dopadlo tak, ze som vyprevadzal navstevu prvy krat s tym, ze ak maju pokutu, tak ju zaplatim, lebo to neviem. A druhy krat som uz po priprave to dal - cez pocitac, lebo to cez appku neslo. 4 parkovania, 4x problemy.
17.03.2023 - 10:38:28
00
keby to aspon vyriesilo nejaky problem s parkovanim ale nevyriesi to nic. Stale pridem domov a stale rovnako neviem najst flek na parkovanie tak ako uz poslednych 13 rokov co tu byvam. Stale su tu rovnake mimo BA ECV a aj ukrajinske auta ktore stoja na modrych miestach lebo UA auta maju imunitu, na tych ani nemusis volal fizlov lebo nic neurobia a odidu.
17.03.2023 - 10:41:27
00
Už to dava zmysel...To té mierové pochody vyriešia parkovacie politiku..
Uf🤮
17.03.2023 - 11:02:01
01
Tak na vyvazenie, v Krasnanoch odkedy mame parkovaciu politiku tak v pohode zaparkujem aj v nedelu vecer, co bol do jej spustenia zasadny problem. Bezne som tu jazdil 20m okruzne jazdy a zaparkoval aj 2km od domu. UA auta sa krcia v sedej zone mimo dosahu politiky a nakoniec vacsina ukrajincov aj tak jazdi na BL ECV a parkuje normalne ... Nechcem tymto povedat ze vsetko s politikou je bezproblemove, aj mna uz par krat slusne nasrdili, ale parkovanie samotne je pre rezidenta vyrazne pohodlnejsie ...
17.03.2023 - 11:13:16
00
Tak to mate potom dobre. U nas je to rovnake alebo horsie a este za to vraj budu chciet zaplatit. Ja sa pytam ze za co?
ukrajincov na BA/BL znackach neregistrujem, len tych co su na UA znackach a veselo si parkuju vsade. Ked som sa pytal MP ze co s tym mienia robit, tak vraj s tym nemozu nic robit a ani nema zmysel to riesit. super system.
17.03.2023 - 11:23:07
00
U nás tiež začína byť problém s parkovaním a v okolí parkuje ma modrých miestach tak 20 UA vozidiel. Tiež sa domáci sťažujú, že keď k nim ide návšteva, tak musia hľadať miesto, príde UA vozidlo, niekam si to hodí a nič sa nedeje. V okolí máme aj pár prechodov a nemajú problém to dať aj rovno na prechod. Mať SK značku, do hodiny odtiahnuté. UA kým majiteľ neodíde, tak tam je a je jedno, koľkokrát človek volal políciu. Takže znechutenie časti ľudí nad situáciou je snáď predsa pochopiteľné... Netreba tu hneď nad tým grcať. Kolegov brat žije na Dlhých Dieloch a má vyhradené parovacie miesto na značku a platí si za to. Napriek tomu, mu tam bežne parkuje jeden ich UA sused a nestačili ani dohovory, a polícia odmieta auto odtiahnuť, aj keď im tam máva papierom, že je majiteľ miesta. Ale pokutu za to, že zaparkoval 4,91m pred prechodom mu bez problémov dali (mal byť 5m od prechodu), a bol riadne naštvaný, lebo zase mu tam UA sused parkoval na mieste a policia to odmieta riešiť a nemal kde inde zaparkovať a to parkoval tak 500m od domu.
17.03.2023 - 11:25:26
00
Tak toto mame lepsie vymyslene - je jedno odkial si - ak mas pokutu, tak ostava v systeme a ked ta zastavia, tak ti vedia zabavit auto az kym ju nezaplatis a ak to nemozes na mieste, tak platis aj odtah a uschovu auta na policii, Plus policajti maju ten system v autach ktory im automaticky rozoznava znacky, cize presne vedia koho zastavit.
17.03.2023 - 11:29:06
00
scarinko napísal:
keby to aspon vyriesilo nejaky problem s parkovanim ale nevyriesi to nic. Stale pridem domov a stale rovnako neviem najst flek na parkovanie tak ako uz poslednych 13 rokov co tu byvam. Stale su tu rovnake mimo BA ECV a aj ukrajinske auta ktore stoja na modrych miestach lebo UA auta maju imunitu, na tych ani nemusis volal fizlov lebo nic neurobia a odidu.

na dvoroch bol zasadny problem zaparkovat, odkedy zaviedli parkovaciu politiku bolo parkovanie uplne v pohode.

to ze to zavadzanie politiky bol porod jezka je druha vec...
17.03.2023 - 11:33:48
00
na ktorych dvoroch? dvorov je myslim 6. tam kde je paas?
ja som Dvory 2, u nas sa nezmenilo ani prd, vlastne hej, je to este horsie ako to bolo lebo tym ze namalovali ciary len tam kde oni chceli zobrali asi 10-15 miest ktore sa realne dali vyuzit na parkovanie a teraz je tam namalovana ciara aby sa tam neparkovalo.

cela PP je jeden paskvil
toto je zonovanie jednej mestskej casti a uz teraz nemoze obyvatel jednej casti (co je par ulic) zaparkovat v inej casti napriek tomu ze je rezidentom v petrzalke, nie ze este v Bratislave.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/59/Dvory_Star%C3%A1_Petr%C5%BEalka_Matador.png
cele chore
17.03.2023 - 11:34:58
00
Na Dvoroch už mohli stať 2-3 parkovacie domy, ale domáci to odmietli a zmietli zo stola, že oni také nepotrebujú.
17.03.2023 - 11:43:17
00
4
17.03.2023 - 11:45:09
00
10 alebo pri kazdom dome 3
17.03.2023 - 11:53:08
00
keyboard_arrow_up