oni sa nepoucia kym naozaj nepride nejaky iny kotleba ale tentokrat s velkym "K"

uz len cakam, kedy sa odhodlaju na kradeze sukromnych pozemkov cez kadejake nastenkove vyvlastnovanie, rychlo 10x prepredane cez fajerske ostrovy aj aj cez nastupne ostrovy pre elektricky aby potom vyhlasili, ze sa takyto pozemok uz neda vratit.
25.11.2017 - 17:53:20
00
canopus napísal:
zbytocnost nie, ale hlupost :y:

Tak to je velky omyl... to moze tvrdit len clovek co v zivote nepocul v aute dobre vyladenu instalaciu... je dost ludi co si potrpi na dobru hudbu v aute, pretoze tam travi ovela viacej casu ako doma. Instalacie sa robili aj do dodavok, ci VAN-ov.... a PhilJ... subwoofer vies zabudovat aj do 7 miestneho auta tak, ani nezavadzia, napr. velmi casto sa vyuzivaju priestory hned za zadnymi dverami nalavo ci napravo, kde su rozne skrinky a odkladacie priestory. A nevytlmuje sa penou clovece... :) Vytlmuje sa bitumenovymi pasmi vo dverach a specialnym viacvrstvymi pasmi na strope ci podlahu. Ono uz nasadat do takeho auta je zazitok, pretoze hned pri zatvarani dveri si uvedomis ze zmizlo trieskanie a rozne rezonancie plechov. Ale asi je to tu zbytocne vypisovat, pretoze dnesna doba vsetko tlaci do lacnej a dostupnej komercie ktora rozhodne kvalitou neovplyva. Pocuva sa hudba z mobilov, ci zo smejdovych sluchadiel, zerie sa v Mekaci ale hlavne auto musi byt namakane s priplatkovou hudbou, ktora v konecnom dosledku znamena len logo na mriezkach a shit pod nimi...
25.11.2017 - 19:34:27
02
ddemo tomu ver kamarat mal premium audio bose. Hralo to ako OEM vo fabii junior :D a ja som mal premium sustavu 6 repro a zvuk ako vianocny pozdrav z obalky.
A niektore auta maju zase zakladne OEM audio viac nez dostacujuce. Dolezite je teda vytlmenie
25.11.2017 - 19:48:14
00
... "maju zase zakladne OEM audio viac nez dostacujuce..."
dostatocny je za styri... takto si to myslel...:)
lebo ja som pisal vyssie ze sa da s relativne nizkymi nakladmi a dobrou technickou instalaciou dosiahnut zvuk za jedna.. :)
By the way... kolovalo po nete video, kde v MB S-kovej triedy, ktore malo top instalaciu nemeckeho Burmeister-a za osem litrov, kde dali dole tapacirung dveri a padali od smiechu do kolien. Pod obrovskou chromovanou mriezkou bol usadeny taky maly trpaslicek, ktory nemal sancu ani len rozhybat priestor vo dverach, a nieto este aj nieco zahrat...
25.11.2017 - 19:57:34
01
Mate pravdu obaja. No este k tomu treba brat do uvahy priestorove pomery a umiestnenie repro v konkretnom aute. Ako sa to konstrukterom podarilo. Zaroven je dokazany vplyv materialov interieru na kvalitu ozvucenia. Napriklad ja som predtym mal mensie japonske SUV so 6 repro a hralo to jedna basen. Teraz mam vacsie europske SUV s oem high-end audiom so 16 reproduktormi. Surround,Logic,Ekvalizer rozhodeny na vsetky strany,len aby to hralo "obstojne". Stale je to vsak velke sklamanie. Okrem ineho je tam velky negativny vplyv kozeneho interieru (sedaciek a oblozenia) na akustiku.
25.11.2017 - 20:27:38
00
To boli časy, ked sa robili zosiky do aut v A triede alebo Pioneer robil systém s aktívnymi vyhybkami..
25.11.2017 - 20:33:41
00
Nezufaj. Ked zacnu jazdit autonomne auta znova sa to rozbehne. Ked nebudes musiet soferovat, budes v aute zurovat. A kde je zurka, tam musi byt aj dobra aparatura 8) Uz chyba len elixir mladosti, aby sme sa toho dozili :)
25.11.2017 - 21:23:10
02
ako sa da nieco vychutnat v aute,kde soferujem a sustredim sa na jazdu : to mi hlava teda nejak neberie ... ja mam pozitok z hudby,ked si mozem sadnut do kresla,pustit LP na Cantonoch a "lampe" a srkat nejaky destilat alebo dobre vinko z Limbachu :angel:
26.11.2017 - 07:47:04
00
A občas zavrieť oči...
26.11.2017 - 07:48:39
00
tak
26.11.2017 - 07:50:32
00
canopus napísal:
ako sa da nieco vychutnat v aute,kde soferujem a sustredim sa na jazdu


Uplne normalne. Napr. na prazdnej dialnici sa az tak nenarobis ;-)
26.11.2017 - 08:07:16
01
"Pán premiér pracoval vynikajúco, pretože začiatočníci vyrobia 300 až 350 zvarkov. Pán premiér spravil 497 zvarkov
:D hranol :muscle:
26.11.2017 - 12:10:00
01
Zúfalec :)
26.11.2017 - 12:23:36
01
A vraj aj jeho poradkyna Troskova bola na "nocnej"
www.pluska.sk
26.11.2017 - 12:37:02
00
ešte im tam normy pokazil, zostane tam v láske :D
26.11.2017 - 12:37:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up