Presne - na Csfd si zoradím recenzie podľa hodnotenia a pozerám od konca. Tie sa viac-menej zhodujú s mojim videním sveta.
"Verbal" a spol tieto priceplené témy nenechajú bez povšimnutia.
05.07.2023 - 21:32:24
00
Ked uz na tuto temu. Cital som report z Varov a spominali tam premietanie tohto
thumb_up0thumb_down
Oficialny cesky nazov "Kapitán Teplomet zachraňuje univerzum" 🤣
05.07.2023 - 21:36:47
00
i.kym-cdn.com
05.07.2023 - 21:44:01
03
Gusto0 napísal:
taka otazka - snad sa neztrhne burliva diskusia - nezacina byt vo filmoch akosi moc "teplych"? tolerujem, ale uz mi to zacina prekazat. je to otravne ako "sme team", "sme rodina" ... teraz tlacia vsade teplych.
minuly tyzden som pozrel animak Nimona - mohol byt pekne vseobecne o odlisnosti no spravili z toho utrapy lgbt+ komunity. a vidiet v animaku bozkavajucich sa muzov, ja neviem ... vadi mi to


Taka otazka, snad.... Nezacina byt v tomto svete nejak moc inych ludi? Uz na strednej som mal som si skoro isty 1 spoluziaka gaya, na intraku na strednej som byval s gayom, cez vysku nejaku dobu nic, ale potom pocas phd v zahranici boli v skupine ~70 ludi aspon 2-ja gayovia? + nemam ppochybnosti o kope o ktorych netusim...

Ty brdo, toto fakt znie jak... Si pustis nieco od lgbti autora a potom na cyklo fore plnom chlapcov v latexe ides "nenapadne" (asi jak kotlebaci vo virivke) nadavat na jeho tvorbu ze jak ta obtazuje ze su tu aj ini ludia....

Uz minule to tu niekto vytiahol na spravy z n-ka. Bohuzial tomu cloveku nestacilo ani explicitne spocitanie % zastupenia lgbti tematickych clankov na danom portali...
05.07.2023 - 22:06:03
04
Treba sa stým vyrovnať. Nie je ich viac, teda tých potenciálnych, len sa viac ukazujú, resp. viac ich zažíva coming out, lebo to doba uľahčuje.

Nemám proti nim nič. Bozkavajuci muži sa mi tiež vo filme nepáčia, ale napr. taky film Daj mi tvoje meno sa mi páčil, I keď som občas odvracal zrak. Alebo Blue is the warmest color. Tam since bolo ženy, ale téma podobná.
05.07.2023 - 22:28:33
01
Ma zaraza ze taka drobnost dokaze niekomu pokazit filmovy zazitok, ale tak ked si nevie precitat o com je film. Ale aspon tato diskusia je dobre prasknutie osobnej bubliny, vidim ze Slovakov stale trapia len tie najdolezitejsie problemy a chapem preco vyzeraju volebne prieskumy tak ako vyzeraju.

P.S. Chalani - ked vo vas bozkavajuci sa chlapi vyvolavaju emocie, je nacase na introspekciu a zamysliet sa preco to je tak, vysledky vas mozu prekvapit ;)
05.07.2023 - 22:32:24
05
Netreba byť hneď útočný. Ber to ako chlap 😄
Ja rešpektujem tvoje pocity, ty zas moje. Easy. Neskumam preco to mas rad cez backdoor, ani si z toho nerobím srandu.
05.07.2023 - 22:44:46
01
Gusto0 napísal:
taka otazka - snad sa neztrhne burliva diskusia - nezacina byt vo filmoch akosi moc "teplych"? tolerujem, ale uz mi to zacina prekazat. je to otravne ako "sme team", "sme rodina" ... teraz tlacia vsade teplych.
minuly tyzden som pozrel animak Nimona - mohol byt pekne vseobecne o odlisnosti no spravili z toho utrapy lgbt+ komunity. a vidiet v animaku bozkavajucich sa muzov, ja neviem ... vadi mi to


pozeram Eurosport, tam nič také nedávajú
05.07.2023 - 22:54:07
06
juju_pepe napísal:
Netreba byť hneď útočný. Ber to ako chlap 😄
Ja rešpektujem tvoje pocity, ty zas moje. Easy. Neskumam preco to mas rad cez backdoor, ani si z toho nerobím srandu.

Pochopil si to presne opacne ale nevadi :D
05.07.2023 - 23:04:27
00
To je nič. Snehulienku bude hrať čierna transzena, s veľkou klobásou, aby si duhova komunita posmakovala.
Však o to im ide, tlačiť nasilu ich ideológiu. Ako nedávno na duhovom pochode v USA kričali, že "ideme si po vaše deti"...
Už aby padla veľká kométa, všetko ide do sraciek.
05.07.2023 - 23:07:05
00
Na inú tému
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech-technologie-navody-pozor-za-dan-z-nepozornosti-rada-lidi-zapomina-jak-platit-kartou-v-zahranici-233604
05.07.2023 - 23:10:42
00
stivko76 napísal:
Dnes konečne po dvoch týždňoch po večeroch dokončený, tak na 90% môj "hybrid pekáč"😊

2t, to si si celkom makol :muscle:
05.07.2023 - 23:13:40
01
lgbt, interupcie atd. najhorsie a najvacsie problemy slopenska.
zaspievajme si
thumb_up0thumb_down
05.07.2023 - 23:13:59
03
Hosť napísal:
pozeram Eurosport, tam nič také nedávajú


Niekto by mohol namietat, ze cyklisti v lykre lepiaci sa na seba v haku alebo zapasenie moze vyvolavat rovnake negativne emocie a to na eurosporte davaju :-D
05.07.2023 - 23:14:48
00
Toto forum je nahodou celkom pokorokovev v tejto veci. Mame tu dokonca tému Problémy s ritou.. . Takže o diskriminácii nemôže byť reč.
05.07.2023 - 23:27:56
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up