user_id napísal:
Niekto by mohol namietat, ze cyklisti v lykre lepiaci sa na seba v haku alebo zapasenie moze vyvolavat rovnake negativne emocie a to na eurosporte davaju :-D


časovky su najlepšie, tam je za to aj pokuta keby sa moc k sebe približili
05.07.2023 - 23:30:00
00
scarinko napísal:
Jop taka je doba. Vsade to musi byt aby to nezacali napadat lgbti liberali a podobne skupiny
Vsade musi byt cernoch aziat teply lesba nebinarny a ina haved.


Este stastie, ze tych jednoduchsich a obmedzenejsich takto netlacia. Vidiet ta nielen stale tu, ale aj vo filmoch, by ma yeblo..

Kef ta raz Panbozko obdari deckom, moze byt nielen teple, ale aj farebne, alebo ina haved. Tak si davaj bacha, co si zelas...
06.07.2023 - 00:49:48
08
Lenže byť teplý nieje dané, je to voľba
06.07.2023 - 06:34:51
01
Volba je jazdit na skladacke 200+ km. Za to mas u mna palec hore. Za prispevok vyssie som Ti dal palec dole. Nie je to vsak nic, v com by sa nedalo dovzdelat. Smelo do toho!
06.07.2023 - 08:12:18
516
Kontroverzná téma 🙂😄
06.07.2023 - 08:24:14
00
´´môj frajer ma už nechce,dnes už kričí ´´na stráž´´ z piesne zo strany dozadu ma rozsekalo
06.07.2023 - 08:24:24
00
fokel napísal:
Este stastie, ze tych jednoduchsich a obmedzenejsich takto netlacia. Vidiet ta nielen stale tu, ale aj vo filmoch, by ma yeblo..

Kef ta raz Panbozko obdari deckom, moze byt nielen teple, ale aj farebne, alebo ina haved. Tak si davaj bacha, co si zelas...

deti nosi bocian, ake prinesie zaleži ako dlho bol v teplych krajinach


Naposledy upravil Hosť dňa 06.07.2023 - 08:49:52, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2023 - 08:44:32
00
corsair napísal:
Lenže byť teplý nieje dané, je to voľba

Tu sa mylis, asi si to nevies poriadne predstavit, ale je to presne taka ista volba, ako to, ze sa tebe pacia zeny. Nevybral si si to.
Vybrat si mozu akurat, ci to povedia svetu, resp. sebe.
06.07.2023 - 08:48:39
04
Ono tá otázka homosexuality a inej sexuality nie je jednoduchá. Verím,že v očiach verejnosti by samotný fakt,že niekoho priťahuje rovnaké pohlavie bol prijímaný ďaleko jednoduchšie,keby samotní homosexuáli nerobili zo svojej inakosti taký vizuálno nevkusný paskvil,ktorý proste šokuje,nie je estetický a je skôr nechutný. Myslím,že toto homosexuálom ubližuje ďaleko najviac.

V tomto by si mali brať príklad napríklad príklad z Pelegriniho:)

Inak,samotnú homosexualitu vnímam pozitívne. Prajem im chalanom a devám. To,čo mi skôr hlava neberie je súčasná snaha o 3 až nekonečno pohlaví a onikanie niektorých jedincoch. Plus samoidentifikácia. Som chalan,ale chcem sa prezliekať s dievčatami,lebo sa cítim ako dievča.

Inak,pesnička pekná.
06.07.2023 - 09:03:43
013
stanlee napísal:
keby samotní homosexuáli nerobili zo svojej inakosti taký vizuálno nevkusný paskvil,ktorý proste šokuje,nie je estetický a je skôr nechutný.

To pises o RKC?
06.07.2023 - 09:34:37
02
Pise o extravagantnych homosexualoch. RKC ma pedofilne cierne ovce v svojich radoch.
06.07.2023 - 09:43:47
02
hej, RKC nie su extravagantni, to je taka konzervativna inakost preverena storociami
cierne a biele oblecky, im duhu netreba :-D

edit: vtipna odvolavka na opustenie sa peter120 kusok dozadu
a dokonca ani nemaju potrebu kricat "ideme si pre vase deti", zoberu si ich potichu, hlavne tie co sa nevedia branit
a ked im na to pridu, tak potichu zamietnu pod kobercek, daju par zdravasov a otcenasov a najdu si ine decko, mnam dpc...
06.07.2023 - 09:59:58
04
Ixnay napísal:
.......
Teraz netvrdim ze vdaka aktivnemu zivotnemu stylu je uplne jedno co zjes...ale teda urcite to zohrava vyznamnu rolu.


toto som si dlho myslel, ze mozem zrat cokolvek a vela, lebo ved som chudy a vsetko aj tak totalne spalujem na bajku.
No houno.
Na jar som mal nieco ako dnu - zapal lavej achilovky sa vliekol asi mesiac, potom sa k tomu pridal zapal a velka bolest praveho clenka, nemohol som dva dni ani chodit. Vstupil som si preto do svedomia a uz nechodim tolko na all you can eat (tam som zral casto iba maso bez prilohy, kludne aj 3 taniere) a uz si ani neberiem na dlhsie vyjazdy 3-4 cheeseburgery (toto som robil bezne posledny cca polrok), stacia mi uz iba obycajne sendvice so syrom.
A pivo k tej vysokej hladine kyseliny mocovej tiez dost prispieva, tak som ho obmedzil tiez.
06.07.2023 - 10:39:45
01
Ti co su tepli od prirody je fakt malo a na nich to ani nepoznas. Poznam takych a keby mi to nepovedali tak to nezistim. A potom su ti co vidis z 10m ze to je vypatlana hlavicka co strasne chce zaujat. Teraz je v kurze zaujat extravaganciou.
06.07.2023 - 10:50:46
01
Ukáž mi teplú opicu, rybu, hada, mravca alebo vtáka 🤣
To je proste, že ten človek niečo nemá spracované v sebe. Z toho viem, čo som sa bavil s homosexuálmi a áno, bola to chabá vzorka, jeden vraj aktibuzz a jedna lezzz

No a ešte na strednej to na mňa skúšali ujovia ale to je iná kategória...
06.07.2023 - 10:56:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up