LittleFox: ja ťa nepoznám, neviem či si oplan..... Len si myslím že keď sám nedodržiavaš predpisy nemôžeš čakať že ich bude dodržiavať niekto iný a ten "trojuholník" dá tam kde má byť...
10.01.2010 - 14:10:11
00
Lisiak a baron prave odhalili svoj vek :)
Zaklad je vzdy predvidat, pocitat zo vsetkym, do zakruty ktorej nevidim pocitat s tym ze tam nieco bude. Inak si dlho nezajazdis. Mal som uz passat v takej zakrute v protismere. Nejak sme sa vosli. Minuly rok sa mi podarilo pokrcit trochu bok auta ked som na vracaku v noci vysiel na sotolitu a sklzlo ma. No prejst do protismeru a vyletiet na opacnu stranu zakruty uz chce bud riadnu rychlost, absolutny lack of skills alebo nejaky technicky problem. Staci malo.
10.01.2010 - 15:00:07
00
neobhajujem zitneho, len som pisal ako by sa tomu dalo predist..
10.01.2010 - 15:33:28
00
xbaroon nikoho nejdem obhajovať ani súdiť a ani netvrdím , že si múdry alebo hlúpy ale rozum dostaneš až keď budeš mať vlastné dieťa ;) Toť vsjo. :hai:
10.01.2010 - 19:16:22
00
novinka :zitny chce dokazat svoju nevinu..ze mu prislo zle ..tak asi preto isiel tych 150...
10.01.2010 - 19:30:26
00
Tu sa ukazuje jeho charakter....
10.01.2010 - 19:34:47
00
xbaroon nikoho nejdem obhajovať ani súdiť a ani netvrdím , že si múdry alebo hlúpy ale rozum dostaneš až keď budeš mať vlastné dieťa ;) Toť vsjo. :hai:

mas pravdu :] s 5rocnym dietatom sa budem bicyklovat v prirode :>

k tej novinke.. je to ubohe, aj ked vsetko je mozne, o toto sa nemal ani pokusat :swear:
10.01.2010 - 19:42:17
00
Lubik poukazal na problem.
Pocujte vsetci vy, co mate menej ako 20 a vsetci vy, co nemate svoje rodiny, v ktorych su aj deti. Az vo chvili, ked pocitite zodpovednost za inych (hlavne svojich milych), pochopite, co je to spravat sa na ceste tak, aby ste stastne dosli domov. Aj my, co mame viac rokov, sme boli mladi, jazdili rychlo a mysleli si, ze to mame v rukach. Ako jeden z mala som mal moznost pol roka jazdit s testovacim vozidlom a prekracovat rychlot cez 200 km/h. Vtedy som mal 21 a jazdil som jak prasak. Mal som vynimku z pravidiel, na kazdej kratkej rovinke 180 muselo byt. Az neskor som si uvedomil, ako som si nevazil zivot.
Ste vo veku, ked vam akakolvek dobra rada nepomoze, lebo myslite inac, ako myslia rodicia.

K Zitnemu iba tolko: na to, co sposobil a ako sa za volantom spraval, dostal malo.
10.01.2010 - 19:45:16
00
neobhajujem zitneho, len som pisal ako by sa tomu dalo predist..

Najlepšie by sa tomu mohlo predísť, keby mu už vtedy, keď sa v médiách vychvaľoval, že rád jazdí rýchlo, poobtínali ruky alebo aspoň zobrali vodičák ako potencionálnemu vrahovi. Nuž ale celebrita je celebrita, myslí si, že mu všetko prejde.
10.01.2010 - 19:45:58
00
no jo, som proste nerozvážny mladý oplan na otcovom silnom aute. :(

Na tvojom mieste by som sa po každom povození sa na otcovom silnom aute pomodlil a poďakoval anjelovi strážnemu že žiješ a nie si vrah.

Najlepšie ťa nerozvážnosť prejde, keď začneš jazdiť na bicykli po cestách. Najlepšie I. tredy. Mladosť a nerozvážnosť ťa rýchlo prejde a možno aj zistíš koľko hajzlíkov jazdí po slovenských cestách.
10.01.2010 - 19:50:00
00
Lubik poukazal na problem.
Pocujte vsetci vy, co mate menej ako 20 a vsetci vy, co nemate svoje rodiny, v ktorych su aj deti. Az vo chvili, ked pocitite zodpovednost za inych (hlavne svojich milych), pochopite, co je to spravat sa na ceste tak, aby ste stastne dosli domov. Aj my, co mame viac rokov, sme boli mladi, jazdili rychlo a mysleli si, ze to mame v rukach. Ako jeden z mala som mal moznost pol roka jazdit s testovacim vozidlom a prekracovat rychlot cez 200 km/h. Vtedy som mal 21 a jazdil som jak prasak. Mal som vynimku z pravidiel, na kazdej kratkej rovinke 180 muselo byt. Az neskor som si uvedomil, ako som si nevazil zivot.
Ste vo veku, ked vam akakolvek dobra rada nepomoze, lebo myslite inac, ako myslia rodicia.

K Zitnemu iba tolko: na to, co sposobil a ako sa za volantom spraval, dostal malo.
Niet čo dodať :bow:
10.01.2010 - 19:50:55
00
jfab :y: Sice vlastnu rodinu nemam, ale vekom by som mal uz davnejsie zapadat do tejto kategorie. Zato mam co to na aute uz najazdene a ako pises, casom si clovek zvazi pre a proti rychlej jazdy....Ako som pisal vyssie, Zitny je obyc. chudak ak sa utieka k takymto obstrukciam.
10.01.2010 - 20:08:27
00
jfab: :clap:
10.01.2010 - 20:24:04
00
ale to ci sa pustit s malym dietatom na okresku by som uz nemal zvazit? ci tam ani netreba dospiet? ved trocha objektivnosti, oto sa tu snazim..

btw. nie nepatrim ktym zavodnikom ktory skusaju co to da, viem ako su projektovane cesty, viem o podmienkach, viem otom ako su projektovane ktore auta, esp ma nezachrani ked to prepisknem. tak klud, neriadte sa tu tolko emociami
10.01.2010 - 20:24:20
00
ok, no flame :) Len ma stvu take tie silacke reci ohladom soferovania. Vies, zazil som jednu brutalnu nehodu medzi Detvou a Hrinovou, ked sa mladi ludia (5kuskov vo felde) pokusali predbiehat kolonu (chceli sa zaradit o 2 auta predomnou). Zhodou okolnosti posledne auto bol nakladiak na zvazanie dreva s navesom a chceli ho predbehnut mierne do kopca a do lavotocivej zakruty. Co cert nechcel oproti isla Liazka, nestacili sa zaradit a tak to v plnej rychlosti napakovali do tej Liazky. Si nevies ani predstavit ako to vyzeralo. Doteraz to mam pred ocami, pretoze som bol uplne blizko. Z auta ich museli vystrihovat...Odvtedy jazdim s rozvahou a snazim sa predvidat situacie...
10.01.2010 - 20:48:19
00
keyboard_arrow_up