... mne je divné to, že v dnešnej dobe kamier takmer všade niekto dokáže urobiť zle a v kľude odísť.
Veď keď sa na to príde, tak bude mať problémy minimálne trojnásobné.
Nechápem.
25.01.2021 - 22:02:07
00
Cize otlkanie auta na parkovisku akoze schvalujes? Mne by sa nepacilo ze mam omlateny naraznik a dvere oskrete preto ze niekto je dement a nevie vystupit aby druhemu neodral auto.
25.01.2021 - 22:02:58
01
Keď sa takto opýtaš, tak áno, lebo sa viem vžiť do rôznych situácii a sám ich zažívam, keď nedokážem nastúpiť/vystúpiť aby som sa nedotkol dverí druhého auta, raz som sa aj v BA práve nevedomky jemne dotkol náraznik-náraznik (samozrejme bez spôsobenej škody a úteku), som proste parkoviskový pirát :?:

Inak som uvažoval, zrovna dnes som sa len tak tak dostal z parkoviska von, keď jedno auto bolo vo výjazde totálne nafigu zaparkované. Že ako by sa na mňa pozeralo, keby som sa svojim autom do neho zaprel a pretlačil v otázke záchrany zdravia a života v nejakej víkendovej príslužbe. Isto, pozeralo by sa na mňa ako na vinníka, chrapúňa a podobne, ale ak by šlo o život neviem ako by som sa zachoval :?:
25.01.2021 - 22:12:24
00
milos21 to je fakt taký problém tam ***** paprču medzi tvoje dvere a dvere susédného auta a oprieť teda dvere s paprčou o dvere aby sa nedotkli kovom?
25.01.2021 - 23:40:15
02
Tak to robim aj ja :)
Ale ak sa chces chranit pred cudzimi, tak na ali maju udelatko :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ae01.alicdn.com
25.01.2021 - 23:43:53
00
mám citroen c3 2018 :) airbumpy fungujú perfektne... moje dvere sa v 99% prípadoch oprú o vedľajšie auto práve airbumpom (aj tak tam ale pchám prsty pre istotu) a aj autá na parkovisku sa opierajú o môj airbump keď otvoria dvere (ešte nemám ani jediný šúchanec od dverí cudzieho auta) takže asi to funguje ako má
26.01.2021 - 00:47:10
00
Ak sa vodiči na mieste dohodnú netreba volať políciu. Nie je to povinnosť, iné je keď ten druhý z miesta ujde vtedy je problém. Ale ak sú rozumný a dohodnú sa ...môže to byť aj bez polície. Z praxe by som však radšej vždy volal políciu.
26.01.2021 - 06:20:17
00
Zipsik napísal:
milos21 to je fakt taký problém tam ***** paprču medzi tvoje dvere a dvere susédného auta a oprieť teda dvere s paprčou o dvere aby sa nedotkli kovom?

Deti máš?
Vlastne minule to urobila aj svokra 😕
26.01.2021 - 07:16:55
00
randy napísal:
Tak to robim aj ja :)
Ale ak sa chces chranit pred cudzimi, tak na ali maju udelatko :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

To uz je lepsie pouzit takuto izolaciu https://www.izolacie-unico.sk/izolacie/kaiflex-ef ak sa uz dakto boji o auto.
26.01.2021 - 07:38:27
00
andrej25 napísal:
Deti máš?
Vlastne minule to urobila aj svokra 😕

Deti majú byť nejaké univerzálne ospravedlnenie či čo?
Pár rokov dozadu mi rodinka na obúchanej fabii(asi podobný vergel na ktorom jazdi Miloš keď mu je to u prdele) poobíjala predné a zadné dvere, keď som čakal na parkovisku.
Najprv otec a potom decko ale takým štýlom ,že až prehli hranu línie na zadných dverách. Keď som sa ozval tak som dostal rovnaku otázku “čo nemáš deti?” A odmietli sa so mňou baviť.
O to viac boli prekvapení, keď som ich čakal s hliadkou pri aute.Mimochodom rovnaký bullshit s deťmi a ,že je to na parkovisku rutina skúšali aj na nich.
26.01.2021 - 08:46:00
09
scart335 napísal:
Deti majú byť nejaké univerzálne ospravedlnenie či čo...

Naznačil som niečo také? Akurát realita - stane sa to aj keď som osobne opatrný....
To ako sa kto k tomu postaví je už iná vec, nejdem tu k tomu mudrovať, každý má vlastný rozum.
26.01.2021 - 09:01:11
00
andrej25 napísal:
Deti máš?
Vlastne minule to urobila aj svokra 😕


Nahral si mi dobre :)

Ja dokážem pochopiť že sa to môže stať, aj mne sa zadarilo drbnúť susedovi dverami keď nám v PK na juhu fučal vetrisko a nezachytil som dvere včas....stane sa, poriešiš, hotovo....

ALE tak isto sa mi stalo že som sedel v aute na parkovisku pred Tescom, vedľa mňa zastal totálne na šikmo pánko s celou famíliou... dverami mi najskôr ***** on, vystúpil, následne mi dverami ***** aj jeho decko....ako by sa nechumelilo začali odchádzať do tesca tak som vystúpil a hovorím mu že haló? aspoň pardón? ten chumaj mal ešte toľko drzosti sa do mňa pustiť že čo riešim šak sa nič nestalo (nemohol to vedieť lebo sa ani nekukol.....

ja nemám problém s tým ak sa niečo stane, ja mám problém s tým že 90% ľudí to odignoruje, a nakoniec len ty máš škodu a musíš ju riešiť na vlastné náklady.

Aj moje auto už má škodovú udalosť za sebou a vymenené obe časti zadného nárazníka(lakovanú aj nelakovanú).

Celková cena výmeny bola cez 750€ + 50€ za náhradné vozidlo, našťastie to platila poisťovňa vinníka v plnej výške. Ale predstav si že by som natrafil na takého ***** ako na tom parkovisku a reálne by som to musel platiť ja? OK, väčšinu by pokryla havarijka ale aj tak.... PREČO by som mal ja znášať náklady s opravou niečoho čo som si nespôsobil?
26.01.2021 - 09:35:01
03
Preto som si kupil auto z talianska. Na kazdych dverach uz mam znacku a uz ma to az tak netrapi.
26.01.2021 - 09:40:54
00
Zipsik napísal:
Nahral si mi dobre :)

No a keby si si prečítal aj môj nasledujúci príspevok:
To ako sa kto k tomu postaví je už iná vec, nejdem tu k tomu mudrovať, každý má vlastný rozum.
26.01.2021 - 10:14:22
01
Ja som kupil auto 5 rocne z DE bez tukancov na bokoch. Po 4 rokoch na nasich parkoviskach je dobuchane po oboch stranach. Je to len o ludoch, nasinec si vazi len svoje. Mozno je to dan za stary rezim ked bolo vsetko vsetkych a zaroven nikoho.
26.01.2021 - 10:42:29
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up