Petra Kováčiková, banskobystrická krajská hovorkyňa, v pondelok pre MY Novohrad potvrdila, že 34-ročný šofér mal v čase tragickej dopravnej nehody odobratý vodičský preukaz.

Čítajte viac: https://mynovohrad.sme.sk/c/23194870/vodic-ktory-zrazil-a-usmrtil-dvoch-cyklistov-nemal-za-volantom-co-hladat.html?fbclid=IwAR3fXobVeBju1O-JaFIGRzoxd64TesAZqWxJdJ-mMi6R_9vAyw4ybaW93hA
17.07.2023 - 13:47:20
00
Ten musi dostat basu natvrdo rovnako ako Dedecek. Ziadna podmienka a pod.
17.07.2023 - 14:07:44
07
Dedecek dostal z 5 ludi 15 rokov, tento dostane kolko za 2? 6 rokov? vysmech sudnictva.
17.07.2023 - 14:12:16
04
Tu je navod na riesenie:
https://mynovohrad.sme.sk/diskusie/5230985/vodic-ktory-zrazil-a-usmrtil-dvoch-cyklistov-nemal-za-volantom-co-robit.html#postId=20426729
17.07.2023 - 14:13:37
00
Aký návod? Myslíš "návody" tých internetových internetových hrdinov? Keď si na viacerých fórach a čítaš viac, tak zistíš, že nick XY je šoféra s 0,37 promile poslal na doživotie do basy, ale cyklistu s 3 promile si obháji na ceste, to je v poriadku. Cyklista nezastaví na STOPke, je to v poriadku, auto nezastaví na STOPke, postaviť k múru a odstreliť. Za prekročenie rýchlosti o 10km/h brať doživotne vodičák na aute, kolobežka iduca 70km/h je v poriadku. Na jednej stránke tu posielajú niekoho na doživotie, na ďalšej stránke sa chváli ako ide 160 cez mesto a on to vie, dobré auto, dobrý šofér, nie je problém.
17.07.2023 - 14:32:05
00
Jano “devätnásť a niečo “ , už dávno ta mám ako jedného z mala zablokovaného … niektorých ta ich debilata prešla . No vidím , že teba sa drží ako židovská viera . Bo , čo ty tu produkuješ , nemá obdobu a aj taký Kenai pri tebe bledne závisťou . Porovnávať opitého vodiča auta a cyklistu , prejazd na červenú cyklistu a vodiča auta … ty beries drogy abo čo .
17.07.2023 - 14:41:10
116
tento posledný prípad s Hyundai Santa Fe neviem kto bol na vine ale moja skúsenost pred dvoma rokmi s SUV nebola moc príjemná, tiež v zjazde - z Jahodnej smerom Košickej Belej som šiel okolo 50 km/h a spoza zákruty oproti mne v mojom pruhu ako predbiehal cez plnú čiaru vyletel možno 70 - 80 km/h jeden na bielom už neviem akého modelu SUV, ešte že v neprehľadných zákrutách zjazdujem pri kraji hoci v tomto momente som akurát daco robil s garminom a vzdialil som sa asi o pol metra od okraja viac ako som šiel dovtedy, s oproti idúcim predbiehajúcim SUV sme sa minuli o centimetre

taký čierny Hyunday Santa Fe ako v Ábelovej zabil pri predbiehaní cez plnú čiaru v zákrute nedávno ženu v menšom slabšom aute idúcu vo svojom pruhu v protismere

Prílohy:

cez plnú  čiaru predbiehajúce SUV.jpg
cez plnú čiaru predbiehajúce SUV.jpg 247 KiB thumb_up0thumb_down

čierny Hyunday Santa Fe cez plnú čiaru.jpg
čierny Hyunday Santa Fe cez plnú čiaru.jpg 165.28 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Hosť dňa 17.07.2023 - 15:09:43, celkovo upravené 1 krát.

17.07.2023 - 15:06:34
00
tomtom7 napísal:
Podľa mňa stačí táto fotka, kde vidieť že auto mohlo byť tak 50cm (skôr menej) od krajnice v protismere (išlo v smere fotenia).


Janko 1987 ešte stále “ nič nevieš vyčítať z fotky “ ?! Tak si vylešti buľvy a pozri sa , kde “ kreslí “ dopravný policajt čiaru na ceste do kopca idúceho vozidla v príspevku na str. 1249… či teraz povieš na jeho obhajobu , veď “ v poho , mohol to byť angličan a trošku sa poplietol “ 🤦‍♂️
17.07.2023 - 15:08:04
00
Jano1987 napísal:
Aký návod?.

Ten nepochopený link na farebne odliseny komentar.

Prílohy:

komentar.JPG
komentar.JPG 10.33 KiB thumb_up0thumb_down

17.07.2023 - 15:21:19
02
Kvôli cyklistovi čo šiel na červenú máme rozbité auto na totálku, na palube bol môj 2 ročný synovec. Tehotnú sestru v 7. mesiaci na prechode zrazil cyklista idúci na červenú. Keď som to tu spomenul, reakcia bola, že sestra môže byť rada, že to nebolo auto a čo z toho robí kovbojku. Daný komentár získal v tom čase cez 8 srdiečok a 20 palčekov hore. Máš gule povedať svojej sestre, žene, dcére, že je v poriadku keď ju v 7. mesiaci zrazí cyklista? Aj cyklista, aj chodec môžu ohroziť iných účastníkov a zabiť ich. 2 týždne či koľko dozadu vodič sa zľakol srnky, čo mu vyskočila na cestu a narval to do protiidúceho auta auta, kde umrel človek.

V Anglicku v 2012 sa riešilo, že cyklista vbehol na červenú pred autobus so školským výletom. Cyklistovi sa nič nestalo, 54 detí brali do nemocnice.

Takže nie, nefetujem. Idiot je nebezpečný či už je to chodec, cyklista alebo vodič auta. Ale ty a 9/10 ľudí sa tvárite, že chodci a cyklisti môžu všetko, lebo ohrozujú len seba. Nikdy neprajem nikomu nič zlé. Ale v momente, keď ti idiot chodec či cyklista vyletí do cesty, ty máš v aute rodinu a v zlomku sekundy sa musíš rozhodnúť, či to dáš do protisneru, alebo do poľa, rozsekáš svoje auto, pozeráš ako ti sanitka odváža rodinu a nevieš čo bude, som zvedavý, či aj potom budeš že cyklista, či chodec idúci na červenú sú v poriadku.

A aby som nezabudol, nie, z fotky neviem, čo sa stalo. Tu je názorá ukážka. Prince William ukazuje známe športové gesto predsa, je to jednoznačné predsa. Iba že by nie. https://www.reddit.com/r/funny/comments/8fasep/prince_william_its_all_about_point_of_view/
17.07.2023 - 15:29:58
02
tu by som vazne rad vedel kde na ceste boli cyklisti. slavo na predoslej strane napisal totiz presne to co som si pomyslel aj ja ale nechcel to sem pisat. suv je v strede cesty mozno aj preto lebo nevedel kam to ma poslat ak cyklisti boli tiez prave v strede a chystali klopit bomby do zakruty. navyse taka vysoka rozgajdana skatula nie nie prave lahko ovlada v takej zakrute - tak sa tam proste stretli. vobec by som netvrdil ze vina je LEN na strane vodica.
17.07.2023 - 16:44:13
01
Jano1987 To bola otazka mne alebo pre Ramon1?
Ja som tym linkom chcel najma povedat, ze tresty za zabitie pri dopravnej nehode (spravidla podmienecne) su v porovnani s drakonickymi trestami za marisku prilis nizke.
S tym co si napisal ale suhlasim a nepochopeny si teda viac ty.
Podla obrazku vinu jednoznacne neurcis. A nie som si isty, ci to dokazu experti. Moznost, ze prvy cyklista bol v protismere/v strede a s autom sa pokusili vzajomne vyhnut vybocenim na tu istu stranu je sice menej pravdepodobna, ale mozna. Cyklisti po smrti, posadka z auta to prirodzene tvrdit bude. Nech si riesi sudca. Uvidime. Historia soferovi pritazi, ale dokazy o vine maju byt tusim nespochybnitelne.
17.07.2023 - 16:54:51
00
Jano1987 napísal:
Kvôli cyklistovi čo šiel na červenú máme rozbité auto na totálku, na palube bol môj 2 ročný synovec. Tehotnú sestru v 7. mesiaci na prechode zrazil cyklista idúci na červenú. Keď som to tu spomenul, reakcia bola, že sestra môže byť rada, že to nebolo auto a čo z toho robí kovbojku. Daný komentár získal v tom čase cez 8 srdiečok a 20 palčekov hore. Máš gule povedať svojej sestre, žene, dcére, že je v poriadku keď ju v 7. mesiaci zrazí cyklista? Aj cyklista, aj chodec môžu ohroziť iných účastníkov a zabiť ich. 2 týždne či koľko dozadu vodič sa zľakol srnky, čo mu vyskočila na cestu a narval to do protiidúceho auta auta, kde umrel človek.

V Anglicku v 2012 sa riešilo, že cyklista vbehol na červenú pred autobus so školským výletom. Cyklistovi sa nič nestalo, 54 detí brali do nemocnice.

Takže nie, nefetujem. Idiot je nebezpečný či už je to chodec, cyklista alebo vodič auta. Ale ty a 9/10 ľudí sa tvárite, že chodci a cyklisti môžu všetko, lebo ohrozujú len seba. Nikdy neprajem nikomu nič zlé. Ale v momente, keď ti idiot chodec či cyklista vyletí do cesty, ty máš v aute rodinu a v zlomku sekundy sa musíš rozhodnúť, či to dáš do protisneru, alebo do poľa, rozsekáš svoje auto, pozeráš ako ti sanitka odváža rodinu a nevieš čo bude, som zvedavý, či aj potom budeš že cyklista, či chodec idúci na červenú sú v poriadku.

A aby som nezabudol, nie, z fotky neviem, čo sa stalo. Tu je názorá ukážka. Prince William ukazuje známe športové gesto predsa, je to jednoznačné predsa. Iba že by nie. https://www.reddit.com/r/funny/comments/8fasep/prince_william_its_all_about_point_of_view/


Prečo ste ho zmínuskovali? Aspoň 1x za týždeň vidím ako ide cyklista na červenú a v tom momente mi je jasné, že ďalších 20 šoférov, čo to vidí, bude cyklistov en bloc považovať za kktov.

"It´s as if the rules of the road don´t apply to them."
https://youtu.be/skSUYwC09BQ?t=87
17.07.2023 - 16:59:00
02
My v aute používame pásy, aby sme neskončili na palubovke... . A k tej totálne daj dačo bližšie, nech sa poučíme ako na to.
17.07.2023 - 17:13:09
01
Kde kto písal, že skončil dakto na palubovke? Pýtam sa preto lebo mám diagnostikovanú dyslexiu a nič také som tu nepostrehol.
17.07.2023 - 17:17:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up