keis09, keby si neuskočil, videl by si ako sa z majstra sveta v momente stane herec - neviniatko nominovaný na Oskara. "Ja som ho nechcel zraziť", "To on mi tam skočil sám....". Idiotizmus na cestách. Zákaz viesť mot. vozidlá do konca života bez mihnutia oka a povinne navštevovať psychiatra.
23.05.2013 - 11:28:59
00
Dvaja kamaráti tiež spomínali na rovnaký "zážitok".. a stalo sa to tiež v NR ako mne.
23.05.2013 - 11:53:33
00
Ja by som to to branie vodičáku bral viac komerčne. Napr. na tvrdo na 2 roky bez výnimky a odpustenia polovice trestu a potom by som mu ho na dobu 10 rokov vrátil, ak by za každý rok počas tých desiatich vyplácal poškodenému za to, že môže užívať vodičák, sumu 10.000 EUR, v prípade smrti pozostalým 50.000 EUR každý rok. Pokiaľ by nejaký rok za užívanie nevyplatiľ, tak by sa odobral na ďalší 1 rok a následne by pokračoval v platenom užívaní zostávajúce roky.
Poisťovne by mohli mať nový produkt pripoistenia a banky by mali zaujímavý produkt existenčnospotrebného úveru.
Ja viem, peniaze zdravie nevrátia a ani život blízkeho. Ale pokiaľ tento človek ostane invalidom, alebo zahynie živiteľ rodiny, každý cent sa zíde.
23.05.2013 - 17:50:28
00
JOLI a ked dotycny nema z coho vyplatit tie prachy? bezduchy zakon
Skyneo13 ta tehla je velmi dobry napad.. ale aj ty,ked mas rozum,pojdes s drobcom bajkovat inde,kde je svaty klud
23.05.2013 - 18:56:45
00
lenze drviva vetsina volov co jazdia po cestak by na to peniaze mala :)
23.05.2013 - 19:44:08
00
canopus to je jasne ze idealne pojdem niekam do prec kde je pokoj. Len obcas sa tam musis aj dostat a stretnutiam sa skratka nevyhnes.
24.05.2013 - 10:07:37
00
to je take tazke sa presunut autom niekde? verim ze mas auto,kedze si BA,ci?
misopetrovic preco tak usudzujes?
24.05.2013 - 10:28:49
00
No hej, ale ked beries krpca na hodinku vyvencit do vozika, tak najprv potrebujes:
Poskladat vozik do auta, namontovat stresny nosic na auto, namontovat bajk na auto, odviezt sa 10, (20, 30?) minut niekam aspon na okraj mesta, kde je to relativne kludnejsie alebo su podmienky na jazdu vozikom.
Na mieste zlozit bike, zlozit vozik, nalodit kapitana.
Mozes sa chvilu pobajkovat, vratis sa k autu a znova cela tortura so skladanim a trepanim do kufra, na strechu, odvozom domov. Prides domov (mozno najdes podvecer parkovacie miesto blizsie ako 200 metrov od baraku), znova secko povykladat, odlozit...
Viac casu stravis montazou, demontazou, prenasanim veci a soferovanim ako samotnym jazdenim.
V tomto ohlade mi pripada byt znacnou vyhodou, ak mozes vyrazit priamo z domu. No miest, kde ta naozaj po celej trase nebude nikto ohrozovat, je myslim zalostne malo.
Aj preto jazdim vecsinou po lese, hoci je to s 30 kilami za zadkom morda a ked natrafim na blby usek, tak aj otrocka robota.
No co by som nikdy necakal, bol som aj od bajkerov pocastovany, ze co im s tou opachou zavadziam na chodniku a nejdem radsej dakde inde. Chudaci museli zastavit, stiahnut sa uplne na kraj a pol minuty pockat kym prejdem uzkym miestom.
24.05.2013 - 10:44:52
00
hehe tak nejak jazdim aj ja... to nakladanie a vykladanie 2x nosic 2x bike 1x vozik, vsetko namontovat-naložit a potom zhodit-nahodit doma vyložit-demontovať...+ to tahanie 30kg :D
24.05.2013 - 10:50:45
00
ja som práve preto ten vozík predal... veľmi nie je kde bezpečne jazdiť
24.05.2013 - 10:58:07
00
Tak nejako, namontovat a nalozit vsetko do auta, odviest sa 3-4 ulice, ktore by si normalne presiel bikom aby si mohol ist pojazdit na par hodin.

A aj ked napriklad jazdis po hradzy tak to nieje uplne bezpecne ako sa docitas v inej teme.

Najbezpecnejsie sa vidi ostat sediet doma :/
24.05.2013 - 11:07:22
00
Najviac detskych urazov sa stava v domacnosti, nezabudaj... ;-)
Ja som objavil caro lesnych asfaltiek a ak maju este aj rampu, tak nie je o com. Slapem dohora dokedy vladzem alebo dokedy sa mi chce a potom to otocim a som v pripade potreby za chvilku pri aute. Vecsinou sa vyskytne nejaky potok, kde sa moze drobec vymagat do sytosti, pripadne aj nejaka chatka s posedenim, kde si dame bufet z domacich zasob.
24.05.2013 - 11:40:57
00
no ja hodim moj a synov bajk do kufra auta, zaveziem sa niekde do dediny pod horu a jedeme. Trasu si vacsinou naplanujem v GoogleEarth, nahram do mobilu cez Orux alebo Locus sledujem trasu.
24.05.2013 - 11:49:18
00
tak sa potom nestazujte,ked nie ste ochotni to spravit pre svoje ratolesti a mavate super zazitky
24.05.2013 - 21:46:18
00
a neie je lepsia sedacka na hornu trubku ramu? ja som v nej stravil vela casu. a nepamatam si ze by sme co len raz spadli. pripadne dobra je aj sedacka za sedlo, ponad zadne koleso.
25.05.2013 - 00:26:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up