"To bol policajt":DDD. Zas netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca, ved aj blondinky niesu vsetky blbe ;-), ale mestski policajti to je kapitola sama o sebe.
Pridam svoju skusenost s vodicmi. Vcera som isiel sam na treningu a asi na kilometer dlhej rovinke islo oproti mne auto a za nim este jedno. ***** z toho druheho na starom vytunenom fiate uno zacal obehovat niekolko desiatok metrov predomnou, takze ked prechadzal okolo mna akurat bol na urovni prveho auta, samozrejme som sa musel stiahnut az za krajnicu, ale stihol som vytiahnut flasu a cez otvorene okno ho osviezit :D. Za par sekund debilko otocil, dobehol ma, vedla neho krasavica, tak si chcel zodvihnut ego a krici na mna, ze co som to urobil, ja mu na to, ze ci ma nevidel, ze idem, este raz zopakoval, ze co som to urobil a mam zastavit, tak mu hovorim, ze dobre pod, isiel predomna, ale asi sa pokakal a odisiel :D. Skoda :).
23.05.2012 - 17:30:39
00
strejdo : mne sa stalo to iste len s tym rozdielom ze ja som uz bol takmer v kanale a auto vedla mna cca 10cm lebo ten kreten musel predbiehat kamion ja som isiel vyse 40km a on 90 isiel urcite . To bol moj najhorsi zazitok lebo uz som sa videl v tom aute. Na nestastie som si nestihol pozret ani znacku ani nieco po nom hodit. Je to smutne ale takych kretenov beha po cestach neurekom.
23.05.2012 - 18:47:44
00
"To bol policajt." Hehe. Fotrík bol poliš (šťátny) a sám nadával na mestských a železničných, že prd robia a berú plat. Neraz sa to potvrdilo. Hliadky chodia tam, kde sa nič nedeje. Zbytočná háveď ako tri tajné služby čo máme. Debilov niekde "treba upratať". Do fronty na úrad práce s nimi. Zbytočne cicajú peniaze za nič.
23.05.2012 - 23:04:29
00
Do fronty na úrad práce s nimi. Zbytočne cicajú peniaze za nič.

No tak v tomto prípade budú naozaj cicať peniaze za nič.
23.05.2012 - 23:06:59
00
mno tu by to chcelo aby proste cyklista mohjol zabrat komplet cely pruh pre seba, potom by nehrozilo vytlacanie ani obiehanie v protismere ak by nechodil pri krajnici ale v strede pruhu napr, ale to by asi poniektori co musia spravit blava-ke za 2 hodky neprezili
23.05.2012 - 23:48:05
00
veď a nemože?
23.05.2012 - 23:56:11
00
ja mam "najdradsej" usek ked idem rano po nocnej z prace v karlovke idem v smere od posty a jak sa napajaju auta pri riviere,odtial sa da pekne slapat a este ked chytim komplet zelenu parada ale tam uz davam vzdy potor lebo tam nejako nepozeraju urcity ludia ze ide cyklista,proste sa tam naseru,raz mi tam vbehol taky stary chruno na pikape ktory ledva drzal pokope,ledva som sa uhol do stredu vozovky,keby aspon pridal,tak som trochu nasliapol ,samo ze nervy maximalne vytiahol som pumpicku,jak som bol vedla neho 3 krat som mu prastil po bocnom az som mu ho rozbil po celu dobu som nanho vrieskal ,ze nech zastavy a rozbijem ho,vtedy sa ukazalo ze to auto aj taha a zmizol ,najviac sami pacilo ze akurat isla okolo v mojom smere eletricka a ked som sa pozrel tak mi tam ludia tlieskali hehe.tak ale nebolo mi vsetko jedno by som sa nanom rozplestil ja vajce
24.05.2012 - 07:18:13
00
Včera som šiel cez Kežmarok smerom na Huncovce a tam ma tak tesne obiehal kamión z dvoma návesmi až mi normálne roztriaslo riaditka a nechýbalo veľa a skončil by som v priekope. .
24.05.2012 - 09:20:41
00
takto riesia chodcov co nechodia cez prechod v Johannesburgu :o
http://www.youtube.com/watch?v=HOziJvwiPhY&feature=results_main&playnext=1&list=PLA89FCFDA641AF9D9
25.05.2012 - 00:59:10
00
Včera som šiel cez Kežmarok smerom na Huncovce a tam ma tak tesne obiehal kamión z dvoma návesmi až mi normálne roztriaslo riaditka a nechýbalo veľa a skončil by som v priekope. .

ja som uz aj schytal spatnym po hlave :(
25.05.2012 - 07:27:22
00
JOLI, ako sa to vezme. V extrémnom prípade by bol úrad práce riešením. Cena práce priemerného štátneho zamestnanca je oproti výdajom za človeka na podpore je obrovský. :-)
25.05.2012 - 09:06:16
00
aby sme neboli len negatívni: dnes ráno som skoro odpadol. keď som križoval Devínsku cestu v mieste kde sa na ňu napája zjazd z Dlhých Dielov videl som že zhora sa valí viacero áut, tak som po prejdení prvého kríženia (smer Devín) pred druhým (smer centrum) zastal. Prvé auto prešlo (ešte vytruboval na toho čo odbočoval na Devín lebo si dovolil ho spomaliť :fubar: ) ale potom hneď druhé auto zastalo a vodička ma nechala prejsť hoci som len stál na cyklochodníku. za ňou bolo cca 5-6 ďalších áut a ona zastala :o . som čumel.
28.05.2012 - 08:36:26
00
sa stavim ze vodicka bola bikerka...
28.05.2012 - 08:41:22
00
možno si všimla že máš oholené nohy :devil:
28.05.2012 - 12:35:08
00
Alebo potrebovala poistnú udalosť.
30.05.2012 - 21:33:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up