Poucenie - nikdy nestat za autom, ale obist ho a stat vpredu pred prvym autom rovno na hranici krizovatky pri semafore.
14.06.2016 - 23:24:53
08
Ten v predu bol nacapeny pri obrubniku. Tak som si povedal, ze pockam. Neda sa na vsetko mysliet.
14.06.2016 - 23:47:25
00
Ja obchadzam aj zlava ked nie je miesto sprava. Dnes som musel takto zlava obist na krizovatke medzimestsky autobus kedze vpravo sa naozaj nedalo. A nepisem to preto, ze chcem mudrovat. Myslim to v dobrom ako radu. A jasne, neda sa mysliet na vsetko, ale po tomto zazitku uz na toto budes asi mysliet tak nejak automaticky vzdy.
14.06.2016 - 23:54:36
02
Cim dalej tym neradsej chodim po frekventovanesjich cestach, dnes som z casovych dovodov siel po Racianskej okolo 1730 smer Figaro, cize premavka uz bola relativne mierna ale znechuteny som zostal zas poriadne. Super je, ze vela vodicov uz obieha cez volny pruh ked su 2 pruhy ale o co mensie percento je tych bezohladnych o to bezohladnejsi su. Dupnut na to a cm okolo riadidiel preleti, hoci 100 m vpredu je koniec vlecucej sa kolony ci krizovatka. Asi dobre ze som uz odbocoval a nedobehol ho. O mobiloch za volantom ani radsej nehovorim...
15.06.2016 - 00:37:43
01
MageZ napísal:
Cim dalej tym neradsej chodim po frekventovanesjich cestach, dnes som z casovych dovodov siel po Racianskej okolo 1730 smer Figaro, cize premavka uz bola relativne mierna ale znechuteny som zostal zas poriadne. Super je, ze vela vodicov uz obieha cez volny pruh ked su 2 pruhy ale o co mensie percento je tych bezohladnych o to bezohladnejsi su. Dupnut na to a cm okolo riadidiel preleti, hoci 100 m vpredu je koniec vlecucej sa kolony ci krizovatka. Asi dobre ze som uz odbocoval a nedobehol ho. O mobiloch za volantom ani radsej nehovorim...


tak ten biely sportage co ta obiehal cez smerovku v druhom pruhu som bol ja.. ak teda si to bol ty.. ale v tom case som tam obiehal 2 kusy.
15.06.2016 - 01:21:19
03
to by sedelo, vdaka, to som sa este na biku usmieval :D ten co mi lizol rajdy bol nejaky cerveny sedlak za krizovatkou pri zvaracaku, neviem ci nemal nejake francuzske pseudoauto a predtym este jeden, ale ten nechal tych cm viac - by ma zaujimalo ci aj kamiony predbiehaju s takym "odstupom", to bud nemaju mentalnu kapacitu aby si uvedomoli co robia, alebo su to vysinuti jedinci ako napr. ten zapratavac z Kobyly, ktori potrebuju nejaku odbornu pomoc. :(
15.06.2016 - 01:37:56
00
Väcsinou je to o tom, ze to nikdy nezazili z pozicie cyklistu, takze si to ani neuvedomuju. Preto je jedina moznost vynutit si priestor jazdenim dalej od krajnice, aby sa tam nevosli a ani neskusali vojst ak ide vo vedlajsom pruhu dalsie auto. Funguje to.
15.06.2016 - 07:21:04
05
ja z včerajšej jazdy po čerešne musím povedať, že okrem jeden mladej blondínečky vo veľkom aute s maďarskou (GA) značkou, ktorá si ma zjavne vôbec nevšimla keď vchádzala do križovatky, jazdili všetci priam ukážkovo a to som pobehal celkom dosť frekventovaných ciest
15.06.2016 - 08:38:16
01
peter1976 napísal:
Ten v predu bol nacapeny pri obrubniku. Tak som si povedal, ze pockam. Neda sa na vsetko mysliet.

Oni to robia schvalne. Aby si sa mu tam nevopchal a aby ta uz nemusel druhykrat predbiehat. Takych bez problemov obehnem z druhej strany a zaradim sa pred neho aby videl, ze ta jeho super finta nezabera.
15.06.2016 - 11:22:14
03
Za dnesne rano udelujem pochvalu vodicovi MHD v PO jazdiacemu v buse c. 45 okolo 6:15 cez mesto v smere do V.Sarisa. Opakovane sme sa minali na zastavkach i mimo nich. Jeho ohladuplnost bola ukazkova.
15.06.2016 - 11:26:24
02
ja som sa raz davnejsie nenapchal dopredu prave na Karpatskej pri Ymce, a bola to vyhoda, lebo zhora po sancovej niekto nevidel cervenu a nadrbal v plnej rychlosti do toho prveho auta co sa pohlo na zelenu, pred ktore som sa mal napchat ked sme mali este cervenu.
15.06.2016 - 11:29:34
00
Za vcerajsie rano udelujem pokarhanie vodicovi MHD v BA jazdiacemu v buse c. 525 okolo 7:15 z Vajnor do Ciernej Vody. Okrem toho ze na par centimetrov lizol predbiehaneho cyklistu, ja som sa mu musel vyhnut tak, ze pravou castou auta som musel ist mimo vozovky. De Bill.
15.06.2016 - 11:48:20
00
Vcera na znamom kruhaci ZVL v Presove. Siel som na biku dnu v kruhaci z boku siel kamion. Vodic zastal, kukol na mna a potom sa rozbehol. Bol som dost blizko, tak som ho chcel este obehnut zvnutra ale on si nedal ani tolko namahy aby pokrutil volantom a presiel kruhac co najviac rovno. Takze ma sprosto zavrel. Nastastie som to dobrzdil, este stastie, ze vodic auta za nim ma videl a pockal kym sa skonsolidujem.
17.06.2016 - 11:35:22
00
nj, sme neviditelni - idem po vyznacenych piktorgramoch pre cyklistov, mal som kriklavo zeleny bicykel, vzadu silnu velku blikacku, relfexny pasik na biku, oranzovu prilbu, kriklavo zelene rukavice a v predu slusne silne cinske svetlo a za chrbtom som registroval nieco poriadne siroke co pripominalo starsi Lexus LS. Pruh relativne uzky a vedla prechadzala elektricka (https://www.google.sk/maps/@48.1492982,17.1171703,3a,75y,21.95h,82.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1shV7pb2sHZhPsXFKdUqTAQQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en), takze na moje obidenie stacilo pribrzdit kym prejde elektricka a normalne ma obist. Zrazu som si vsimol predok auta pod rajdami a strhol som do doprava do odbocovacieho pruhu, kde nastastie nic neslo. Ten kkt ani nepribrzdil za mnou a natlacil sa este doprava aby mal odstup od elektricky. Jedna ruka na volante a spokojny vyraz ako pan ludstva. Zisiel by sa lodny klakson na takychto kktov, nech sa doserie do tej vajcami zapotenej smradlavej kozenky.
17.06.2016 - 11:53:15
06
vzdy ked nechces aby ta niekto natesno obehol, tak musis ist viac do stredu pruhu. Dokonca aj ja - silne defenzivny jazdec - to na niektorych usekoch praktizujem.



-----
pred par dnami nasli pri Modre mrtveho motorkara, nebolo jasne co sa mu stalo, ale vodic usiel. No nie na dlho :y:
http://www.topky.sk/cl/100370/1555233/Policia-obvinila-Mareka--30--z-usmrtenia-a-neposkytnutia-prvej-pomoci-pri-nehode-v-Modre
17.06.2016 - 11:58:27
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up