Hack3r napísal:
By som chcel vidiet ako by to fizli riesili keby tam bol zrazene ich dieta...


ale tak v zákone nie je dovolená jazda v balíku... to by skôr chcelo aby sme konečne niečo také uzákonili, ako majú v rakúsku. krajina majstra sveta a nikoho nenapadne spraviť nič pre bezpečnosť cyklistu a všeobecne by to bolo aj pre dopravu prospešné... samozrejme nešťastiu ako toto by to ničím nezabránilo, ale mohlo by sa to aspoň inak riešiť.
23.06.2016 - 09:04:04
06
to je na grc toto, nemam slov :puke:
ale inak - cyklisti maju na ceste jazdit za sebou, nie? a zrazu si nejaky polodementny fizel zmysli, ze ti cyklisti nedodrzali odstup? To potom ako mame jazdit? Za sebou a s rozostupom 20 metrov?
23.06.2016 - 09:29:31
00
Nie, za sebou a s takym rozostupom, aby ste mohli bezpecne zabrzdit.
Nerozumiem co je na tom nepochopitelne - cesta nie je stadion.
23.06.2016 - 09:39:27
05
no tak toto povedz vsetkym ziletkarom, co jazdia nalepeni na seba co najtesnejsie. otrieskaju ti to o hlavu.

a aj na MTB, ked na presune po ceste za niekym ides, tak sa ho predsa drzis s minimalnym odstupom, nie? jednak kvoli vetru, jednak kvoli tomu, ze auta lahsie predbiehaju cyklistov co idu tesne za sebou, nez cyklistov co maju medzi sebou vacsiu medzeru.


Naposledy upravil iron.hide dňa 23.06.2016 - 09:53:18, celkovo upravené 2 krát.

23.06.2016 - 09:42:55
00
inac najviac si to odniesol Juro Michalička /majster slovenska juniorov z minuleho roku/ vcera bol kolega pozriet kamosa v nemocnici a Juro lezal v agonii vedla na posteli. tu babu by som dokopal niekde bez svedkov keby to urobila mojmu synovi.
23.06.2016 - 09:48:15
01
iron.hide napísal:
no tak toto povedz vsetkym ziletkarom, co jazdia nalepeni na seba co najtesnejsie. otrieskaju ti to o hlavu.


ved na organizovanych podujatiach so zatvorenymi cestami a inymi vynimkami nech si jazdia ako chcu - normalne cesty ale nie su primarne urcene pre pelotony a tomu nie su prisposobene ani pravidla premavky - takze suck it up, alebo si zaplat pokutu |(
23.06.2016 - 09:57:43
02
To, že justícia na Slovensku nefunguje, ešte ťa neoprávňuje vziať spravodlivosť do vlastných rúk.
By si mohol kopať vodičov do zadku za telefonovanie počas jazdy, prejazd na červenú a mohol by som pokračovať do rána. V zásade platí, že 75% vodičov nevie odhadnúť rýchlosť cyklistu.
23.06.2016 - 10:00:31
02
phil - ja nevravim nic o pelotone, ale o normalnej jazde v jednorade za sebou, kde su medzi bicyklami len par centimetrove medzery. Pripadne pri bocnom vetre sa kryje polka zadneho kolesa s polkou predneho, co vsak nie je jazda vedla seba.
23.06.2016 - 10:01:40
00
prosim vas dnes som cakal na trolej na karpatskej meskal 10 minut zvacsa meska tak 5 alebo do 5minut. ale nie na sancovej sa vsetci musia namrdat furt do krizovatky a zablokovat ju .. ten trolej ma x krizovatiek takehoto typu po ceste takze sa vlastne ani necudujem ze chodi tak neskoro. lebo ludom viete co. urcite je za krizovatkou este pre moje auto miestecko a jeeeb zastavi rovno v strede krizovatky. obmedzenci
23.06.2016 - 10:04:54
01
phil - ja nevravim nic o pelotone, ale o normalnej jazde v jednorade za sebou, kde su medzi bicyklami len par centimetrove medzery. Pripadne pri bocnom vetre sa kryje polka zadneho kolesa s polkou predneho, co vsak nie je jazda vedla seba.


no vidis, ale to nie je normalna jazda tak, ako ju definuju pravidla cestnej premavky - jazdec pred tebou spadne, ty neubrzdis, vraziz donho a pod protiiduce auto, vodic strhne volant a nabura do niecoho ineho - pochop ze na ceste nejazdis sam a tie pravidla su tam na to, aby VSETCI ucastnici boli chraneni.

Pokial nedokazes bezpecne zastavit ked pred tebou iduci cyklista/motorkar/auto necakane zastane, porusujes pravidla cestnej premavky.

Jednoducho bezpecnost ma na verejnych komunikaciach VZDY prednost pred tvojim odporom vzduchu, vetrom a neviem akymi inymi cyklistickymi "problemami".
23.06.2016 - 10:10:59
05
mas pravdu, ale je to tazka tema, asi by to chcelo nejaku zakonnu upravu, ako ma jazdit peloton za plnej premavky...asi z doprovodom, a mali by mat nahlasenu trasu...inak je na problem zadelano...aj ked v tomto pripade holy fakt je, ze vodicka nedodrzala pravidla, zrejme neodhadla rychlost balika...toto su caste umrtia motorkarov, idu dvesto a vodic vychadzajuci na hlavnu si mysli, ze je este daleko
23.06.2016 - 10:15:10
00
Nie som motorkar, ale "SLOW" pre motorkarov znamena nieco ine? :)
(ORIGINAL) GO-PRO [HD] - Kawsaki ZX6R Crash 40ft Off A Cliff thumb_up0thumb_down
23.06.2016 - 10:28:42
01
takyto ked sa zabije tak len urobi sluzbu ludu...
23.06.2016 - 10:37:19
03
petrik napísal:
prosim vas dnes som cakal na trolej na karpatskej meskal 10 minut zvacsa meska tak 5 alebo do 5minut. ale nie na sancovej sa vsetci musia namrdat furt do krizovatky a zablokovat ju .. ten trolej ma x krizovatiek takehoto typu po ceste takze sa vlastne ani necudujem ze chodi tak neskoro. lebo ludom viete co. urcite je za krizovatkou este pre moje auto miestecko a jeeeb zastavi rovno v strede krizovatky. obmedzenci

Povedz mi, naco potom mame dopravnu policiu? Na davanie pokuty za rychlost a za co este? Jaj pardon, este na spisovanie zapisnice o dopravnych nehodach. Konec. Nic viac. Pisal som na policajne riaditelstvo, preco doriti v zapchach nevybehnu tie zabky zelene na krizovatky a preco tam nedohliadaju na premavku. Dostal som predpripravenu odpoved cez 2 A4. Dalo by sa to zhrnut do tejto vety.
"Dopravnu situaciu v meste monitorujeme."
Takze ked budes stat na nejakej krizovatke len preto, lebo ju vzdy niekto zablokuj, spomen si na tuto vetu. "Policia situaciu monitoruje."
23.06.2016 - 11:56:38
02
vymlety idioti. policajny stat policajtov jak nasrane ale nevie sa prist jeden s palickou a pistalkou postavit rano na dve tri krizovatky. (urcite ich je viac) je to asi pod ich uroven. a musia to absolvovat iba ked sa zaucaju vtedy ich postavia k narodnej banke a cely den v prazdnej premavke tam mavaju. ach no nic dobre vypustil som si. uz mi je lepsie.
23.06.2016 - 12:00:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up