kvakob napísal:
miso a teraz si to predstav z opacnej strany a nemysli len na seba :D


tak po prvé.... z akej opačnej strany? tá cesta je v pruhu pri rýchlostiach akými sa tadial jazdí (kedže vačšinu dňa je tam zápcha alebo minimálne zvýšená frekvencia áut) bezproblémov prejazdná...

ja práveže myslím aj na druhých.. hentý sebci teraz budú pol roka jazdiť takto ***** až kým tam nevyjazdia kolaje... a nebude dobrá ani cesta ani cyklopruh...

a oprava sa teda predraži kedže bude treba robiť obe dve..

keby neboli sebecký a ešte jazdili normálne v pruhu (ktorý naozaj neobsahuje diery) tak časom by sa opravila iba cesta a boli by spokojný všetci...

ale slováci sú drbnutý sebecký národ ktorý myslí iba krátkodobo....
30.03.2017 - 12:45:42
00
Misko povinne douzit prvy pad mnozneho cisla aj ked mas pravdu :)
30.03.2017 - 12:50:32
00
nejake diery su aj priamo pod autom, takze vodici sa zjavne vyhybaju dvom miestam na vozovke, ktore presne koresponduju so vzdialenostou kolies... a akoze sorry, ale v takomto pripade ked v pruhu nie je ziadny cyklista ktoreho by som ohrozil, ma ani nenapadne ist cez tie jamy - obidem ich bez akychkolvek vycitok uplne rovnako ako vsetci ostatni... tych 20cm co zasiahnem do cyklopruhu aby som sa vyhol prekazke na ceste urcite nic neznici...

a to ze sofer-cyklista si namiesto toho aby sa venoval riadeniu foti mobilom inych soferov aby druhym ukazal ako niekto zle jazdi, tak to uz je fakt sila :facepalm:
30.03.2017 - 13:14:16
06
Zaujímavé video .
https://m.youtube.com/watch?v=wCA4n1weebI&feature=youtu.be
02.04.2017 - 11:06:23
00
Hosť napísal:
nejake diery su aj priamo pod autom, takze vodici sa zjavne vyhybaju dvom miestam na vozovke, ktore presne koresponduju so vzdialenostou kolies... a akoze sorry, ale v takomto pripade ked v pruhu nie je ziadny cyklista ktoreho by som ohrozil, ma ani nenapadne ist cez tie jamy - obidem ich bez akychkolvek vycitok uplne rovnako ako vsetci ostatni... tych 20cm co zasiahnem do cyklopruhu aby som sa vyhol prekazke na ceste urcite nic neznici...

a to ze sofer-cyklista si namiesto toho aby sa venoval riadeniu foti mobilom inych soferov aby druhym ukazal ako niekto zle jazdi, tak to uz je fakt sila :facepalm:



Ked to v tom isto mieste urobi dalsich 1000 tak mas na svete kolaje ako lusk
02.04.2017 - 11:21:17
00
Chýbajú ti tam najmenej tri nuly...
02.04.2017 - 11:44:37
01
Fire napísal:

Oproti bus, za nim auto a on sa cuduje? Pochybujem za tam mal este tolko miesta aby sa mu vyhol na meter. Ja jazdim tak aby som neohrozil hlavne seba a nespolieham sa na to ze ostatni jazdia s rozumom. Elegantne riesenie by bolo pribrzdit, ist vpravo medzi tie zaparkovane auta (tam mal luxusne vela miesta), nechat auto prejst a kludne pokracovat dalej. Na co sa zbytocne stresovat? :)
02.04.2017 - 11:51:06
00
Vcera okolo 17.00 sme schadzali z Dlhych Dielov na Devinsku cestu a v pripajacom pruhu smerom do Karlovky stali blikajuca sanitka a 2 policajne auta, pri ceste v trave som registroval 2 biky a jedneho bikera, nevsimol som si, ale ziadne znamky nehody. Neviete niekto co sa tam stalo?
02.04.2017 - 11:58:53
00
Pali65 napísal:
Chýbajú ti tam najmenej tri nuly...



Este raz je to cyklocesta nie cesta pre auta a neverim ze je dimenzovana na take zatazenie... a cislo bolo napisane obrazne samozrejme tisic aut tadial prejde kazdy den...
02.04.2017 - 12:05:15
00
Bavil som sa s majiteľom firmy, ktorá stavia dopravné stavby a poznamenal, že ak sa rozširuje takáto cesta, krajnica musí mať rovnakú únosnosť, ako pôvodná vozovka, lebo bez ohľadu na to, že je na nej primárne nakreslený cyklopruh, stále sa musí počítať s tým, že sa na ňu dostanú nápravy vozidiel, ktoré majú oprávnenie po tej ceste jazdiť (treba pozrieť povolené zaťaženie náprav na slovenských cestách). Ak by to neplatilo, musela by byť cyklocesta fyzicky oddelená od vozovky.
02.04.2017 - 13:02:21
05
Fire napísal:


Hmmm....keby mi takéto liznutia na cesťáku prekážali, tak by som po mojej prvej jazde v premávke bicykel zahodil do jarku a presedlal na šach.
02.04.2017 - 19:50:52
04
zas na druhú stranu treba na to neustále poukazovať, trochu tento tupý a zadubený národ vzdelať... lebo príjemné to asi nie je nikomu, keď ho líže auto, aj keď na slovensku je to bohužiaľ normálny stav... keď je na cesta jama, tak nemá problém ísť do protismeru nikto..


Naposledy upravil Hosť dňa 02.04.2017 - 20:56:13, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2017 - 20:43:01
09
ten palec hore som ale nedal za pravopis :D
02.04.2017 - 20:52:12
01
dík za upozornenie, nejak som pri slove národ podvedome uvažoval o množnom čísle :D
02.04.2017 - 20:56:54
00
Ale šak musel sa trepat, inac by nestihol červenu
02.04.2017 - 21:03:31
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up