Som netusil ze aj rtvs sa mu zbierali, my sme ina firma :) no zda sa ze chlapec v tom vedel chodit ... a ano umrel, viem
08.06.2021 - 20:01:40
00
Tesak, megabiznis urcite nie, ale istota, stabilita ... defakto to, co chceme vsetci
08.06.2021 - 20:02:57
00
jaka ina firma ved ty robis v banke predsa ci?
08.06.2021 - 20:05:08
00
Ano, cak ina ako rozhlas :D teraz som otvoril clanok, nepoznal som tuto zbierku, som sa snim bezne bavil a kolega mu pomahal ist na socialku a podobne veci okolo, som myslel ze prispievam len na tu socialku nie ze je tam aj ina zbierka, som ani netusil, ze tolko sa vyzbieralo
08.06.2021 - 20:17:58
00
Minule na parkovisku pred Tescom v TT ku mne dosla pani s Nota Bene, ze ci si nekupim za 2 alebo kolko €. Ja ze ok, podal som jej peniaze a ona zacala pomaly cuvat. Ja ze "aj mi date to Nota Bene? a ona ze "viete, to mam uz posledny, ale zajtra budem mat viac, pridte si zobrat" :)
08.06.2021 - 21:56:55
00
Treba si dať pozor na falošných predajcov ;) . Viac info tu: https://www.notabene.sk/?falosni_predajcovia
08.06.2021 - 22:10:50
03
Odomňa dakedy dávno pýtal týpek vo vlaku v BA peniaze, že ide z Paríža či odkiaľ a ukradli mu batožinu. Nemal som, tak som mu nedal. O asi mesiac bol za mnou tiež ten istý a zas mu len cestou do Bratislavy ukradli batožinu 🤭 tak som mu poprial veľa šťastia pri "práci" 😁 podľa mňa nerobí nič zlé. Proste si vypýtal peniaze. Čo je na tom? Spraval sa slušne. Nik zdravý nemôže čakať od cudzieho človeka návratnosť a to ani nesľuboval. Ktovie ako sa mu vodí... Na túto tému odporúčam knihu "Na dně v Paříži a v Londýne", zmení pohľad na bezďákov
08.06.2021 - 22:52:34
00
no co je na tom? no klame ludi aby im ho bolo luto
08.06.2021 - 23:06:10
00
A? Nekradne. Využíva využiteľné. Akú rozprávku ti povie, to je jedno. Jeden Talian predal neviditeľnú sochu, aký je v tom rozdiel?
08.06.2021 - 23:15:13
00
Pridam postreh z dneska, tu je toasiviac k teme ako v Cyklolegislative.
Nie som ani jemnocitny ani 100% dodrziavac vsetkeho, ale toto ma fakt prekvapilo.
/asi som nebol dlho medzi ludmi... ? alebo aj oni su viac free ako pred 2rokmi/

Dnes peso ako chodec vecer okolo 20 medzi Tovarenskou, po Karadzicovej a nábreží pod most SNP. Za tu cca polhodinku som videl minimalne 20 priestupkov alebi zvláštnosti rozneho typu, niektore viackrat (chodci na cervenu a prichadzajuce auto,ani nezrychlili, cyklisti na chodniku mnohokrat, telefonujuca cyklistka, elektrokolobezkari obmedzujuci chodcov, alebo so sluchadlami na ceste,autobus iduci na cervenu, ziletkari vedla seba v druznom rozhovore, kolobezkari neelektricki blokujuci prechod pre chodcov kvoli mojkaniu sa so psikom v kosiku, cyklistka valiaca si to 30+ na chodniku na nabrezi, dvojica cyklistov obiehajucich dvojicu chodcov kazdy zo svojej strany, dieta natlaciace sa do uzkeho chodnika so znacku Zosadni pri Propeleri, matka ho sice napomina, ze co to robi ale frci za nim, bawormak hlukom vyfuku upozornujuci na to,ze prekracuje MPR, ...)
sodoma gomora
Dobra sprava, nikto sa nevykyblil, nezranil - tentokrat.
(nie je priamo Cyklolegislativa, skor postreh zo spravania sa obyvateľstva tohto kuta SK, kludne presunte do lepsej prislusnej temy)
08.06.2021 - 23:30:36
00
vymenoval si skoro vsetko co robim bezne aj ja :)
08.06.2021 - 23:46:05
00
To snad nie ;)
Netvrdim, ze nikdy nejdem po chodniku,ale urcite nebudem pretekat/kluckovat v rychlosti medzi chodcami/jazdit so sluchadlami/vliect sa na cervenu, atd
08.06.2021 - 23:52:51
00
Den predtym, cesta spod SNP smer tunel, zlty 'prizemny' sportiak hranaty (Lamborghini?) s AT ecv (tusimze GF) nahanajuci sa so zanovnym BMW sk ecv, v rannej doprave, bolo ich počuť zdaleka. Rychlost odhadom 80-100. Rakusan vysiel na most, Slovaci to otocili pri Rybarskom cechu a podho naspat.
Postihovat, ine (podla mna) nepomoze.
09.06.2021 - 00:03:29
00
corsair napísal:
A? Nekradne. Využíva využiteľné. Akú rozprávku ti povie, to je jedno. Jeden Talian predal neviditeľnú sochu, aký je v tom rozdiel?

Cize BMG invest a Horizont Slovakia je vlastne ok a tie prachy su ich a nemali by ich vobec sudit 😁
09.06.2021 - 00:48:19
01
Za mnou boli bezďáci po peniaze viackrát a nik mi zatiaľ nesľuboval, že mi tie prachy vráti - nebodaj so ziskom.

BMG a Horizont je iná rozprávka, nepostavili si biznis na ľútosti ale na ľudskej chamtivosti sklbenej s nevzdelanosťou a preto tam skončilo asi dosť peňazí. Ako dnes Forex, XTB atď.
09.06.2021 - 06:31:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up