KenaiMyslis to, co popisuju ked to uploadnes k nim do cloudu? Tam to prevrtia podobnym systemom ako ma Strava a ked ju mas nalinkovanu, uploadnu to aj tam. Presne to mi spravili pri prvom teste. Dnes som to spravil tiez, ale ziadnu korekciu uz nespravili. Musel som rucne /samozrejme hned na zaciatku nastretil dobrych 150 naviac a kdesi nabral dalsich200/. Takze ani toto im nefunguje. A nefunguje im uz ani to spojenie na mobil, ktorym sa tahaju trasy, nevedel sa s tachacom spojit. Musel som ho zapnut/vypnut. Nie su schopni ocividne nic poriadne spravit, kazde 2 tyzdne vydavaju novy fw , jedno pokazia, druhe pokazia este viac
MarKac80: Bryton 310 nepoznam, ale hodil som track do cmaps a prepocital cez SRTM body, sice to tam je tiez nejako divne, ale rozhodne to nevyzera (ani podla cykloserveru), ze to ma viac ako 500m. Bude to nieco medzi 350 az 450. Cize aj to SRTM v mobile , co mas, to robi dako zle :/ .. jo a vlastne to co ukazal Bryton, tak to vyzera skor, ako keby nepocital z barometrom, hmm.
Profi
GPS nema obmedzenia , ako rychlost procesora a kopec dalsich veci, ako antena .. a ano, pocasie. Staci, ze je zamracene, privolany geodet zbali fidlatka a nic sa nerobi, ziadne kolikovanie
Tu niekto pisal, ze GPS urcenie nadmorskej vysky je presnejsie ako barometer ? Ooo, idem si to precitat
.. bezne gpska lietaju tak 20-30m v idealnom pripade, barometer mi ukaze aj 10cm /ak je stupnica/.