astro napísal:
Vidíš niekde moje vzrušenie? Je vidím len tvoje, zrejme došiel matros...


Nebudem komentovat tvoje hlupe poznamky, poviem ti len dve veci: uz si to urobil druhy krat, ze po mojom videu si dal henten screenshot, najblizsie to urob treti krat, a nespamuj temu ..


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 06.06.2016 - 12:22:47, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2016 - 10:53:43
00
lto napísal:
astro: ty si ten cyklokomponent ? :lol:

Nie, ja by som sa zbalil do krabičky ale hento je trochu nemotorne na posielanie poštou. Ale keď sa inak nebude dať pôjde poštou.
06.06.2016 - 12:19:26
00
JAHMANsvk napísal:
najblizsie to urob treti krat, a druha, nespamuj temu ..

Ja nerozumiet rec tvoja kmen.
06.06.2016 - 12:21:11
00
bludarka12 napísal:
tiriel: no ono ide zrejme aj o to oblečko, ja tiež nemávam na sebe značkové handry, ale skôr o to ,že si žena...môžem potvrdiť, že mi bolo povedané ako sa cyklisti zdravia-z desiatich ťažko kývne jeden...mala som zo začiatku z toho divný pociť-ale teraz či dám 100km s pozdravom od iných alebo bez-neriešim.hlavne že prídem z kopcov plná načerpanej energie...:D


ono to zdravenie je celkom ošemetna vec, samozrejme ze je krajsi vylet ked sa pozdravis a dotycny odzdravi. lenze mala by si si skusit napr. taky vyjazd u nas v karpatoch v lesoparku v sezone, ale po asfaltke, a neviem kolko by si vydrzala zdravit kazdeho cyklistu kt. stretnes, aj keby ta kazdy odzdravil s5, dlho podla mna nie, ked tak na ukor nadychu ci vydychu. Je rozdiel za vyjazd strednut dvoch ci troch cyklistov a sto ci dvesto co v tele v lesoparku nieje problem. Ja to mam tak, ze v lese na trailoch zdravim kazdeho, a na 99percent aj dostanem pozdrav s5. Na asfaltkách nezdravim, by som nerobil nic ine :) , aj ked zdravis, tych 60percent ta neodzdravi. Lesní bajkeri su vychovanejsi a komunitnejsi :)
06.06.2016 - 15:23:49
00
JAHMANsvk-ok dík za názor-celkom rozumný-no ja moc cyklistov nestretám a zas to tak neprežívam-vravím len skúsenosť akú mám-na horských cestách stretnem raz za čas dákych cyklistov-väčšinou chlapov-ja chodím sama-ale skoro nikto z nich ma nezdraví-vlastne neviem žeby ma dakto vôbec pozdravil-a ja už som to ako žena vzdala...:D
06.06.2016 - 15:44:00
00
JAHMANsvk Preto to treba filtrovat :) Ked je cyklistov malo, tak zdravit kazdeho. A ked vela, tak len tych s oholenymi nohami. Ti odzdravia. ;))))))
06.06.2016 - 15:54:38
00
randy vyskusam sa teda zamerat na ohelenych, bludarka12 tak to sa im cudujem ze babu ktora zdravi neodzdravia, to musia byt len chmulovia ja by som ti nedal ani sancu ma pozdravit prvého, uz s pol kilometra by som ti maval. Tak isto mam vyjazdy v lese ked stretnem jedneho dvoch alebo 5tich vtedy mi nevadi drat hubu, ale u nas su niektore cesty v lete mega frekventovane a tam by to nebola bicyklovačka ale zdravovačka :) Ale v tvojich podmienkach ako opisujes by to uvas mala byt samozrejmost pri tych poctoch, ked su si bajkeri vzacny navzájom, tu v sardinkovej blave niekto kto ma full karbon za 6tku (ci colnago na hradzi), ten sa za tebou ani neotoci :D u nas je to tak...


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 06.06.2016 - 19:30:18, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2016 - 16:13:58
00
... nechápem , čo sa nad tým pozastavuješ... To dá zdravý rozum , že ak máš "taliana" za 5 a viacej , si odetý v lycre , tak nezdraviš...
06.06.2016 - 19:02:51
01
http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-celoodpruzene/269230/trek-fuel-ex-98-2012-carbon.html
astro čo si sa nepochválil ?
06.06.2016 - 19:50:15
00
JAHMANsvk napísal:
randy vyskusam sa teda zamerat na ohelenych, bludarka12 tak to sa im cudujem ze babu ktora zdravi neodzdravia, to musia byt len chmulovia ja by som ti nedal ani sancu ma pozdravit prvého, uz s pol kilometra by som ti maval. Tak isto mam vyjazdy v lese ked stretnem jedneho dvoch alebo 5tich vtedy mi nevadi drat hubu, ale u nas su niektore cesty v lete mega frekventovane a tam by to nebola bicyklovačka ale zdravovačka :) Ale v tvojich podmienkach ako opisujes by to uvas mala byt samozrejmost pri tych poctoch, ked su si bajkeri vzacny navzájom, tu v sardinkovej blave niekto kto ma full karbon za 6tku (ci colnago na hradzi), ten sa za tebou ani neotoci :D u nas je to tak...

príznávam-nezdravím chlapov prvá-už to ani neriešim-zvykla som si-a čo sa týka toho cyklooblečka-tento druh snobizmu som nikdy nepochopila-a nielen v cyklistike....
07.06.2016 - 08:16:29
00
Funkcne oblecenie nie je snobizmus. ;) Kuchar tiez nechodi v moterkach...
07.06.2016 - 09:20:18
07
mam otazku.....Nechal som si v cykloservise vypliect koleso.....material som dodal.....Stalo to 17evri....Presiel som s nim 30km a koleso sa rozpadlo, spice sa uvolnili, makke ako motuziky, koleso bolo nejazditelne....Stalo sa to na zavode....Servisak na zavode mi to cele nejako docentroval na biku, nemal centrovaciu stolicu, takze len tak provizorne, jazdit sa na tom dalo.... Zavod som dokoncil.....Teraz mam dilemu-chcel by som ist do toho servisu a reklamovat pracu, ALE koleso je uz akotak vycentrovane, ale samozrejme nie podla mojich predstav. A nedoverujem praci toho servisu.....Mam pytat peniaze naspat??.Sak ma vysmeju.....A este to je taky renomovany servis v BA..kuaaaa
07.06.2016 - 09:34:44
00
Tam kde naozaj kolesá riešia ti dajú v cene kontrolu a precentrovanie po zábehu zdarma /respektíve v cene vypletenia/.
07.06.2016 - 09:43:30
01
johny - zverejni nazov toho servisu
07.06.2016 - 09:48:12
01
no.....Ja neviem ci v tom servise "naozaj riesia" kolesa, ale fakt je, ze im po tomto nejako moc nedoverujem, navyse servisak tiez na mna neposobil uplne doverihodne. Neviem, ci je tam novy.....Potrebujem mat to koleso tip-top...o mesiac musi vydrzat 1000miles. Povazoval som tento servis za dobry, aj na fore ludia celkom chvalili, tak preto ma to prekvapilo.
07.06.2016 - 09:51:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up