Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

11.06.2016
5. kolo - XCM Tour
3. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (66)
ace123alex8Alexiusalfismizany1amulet314AndrejD1bajobbblazobrunicekbybColovladocripodanciwoDomestikdon281DURI76DyonexeborisenniofabkofeltoGaliPetIgor 55ikar1968janovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29JurajMTVLaciRockLIGRlubo_sulolukassamomajkoMajkyFmali6MarekGT4MarianPavkomartinko76minco87MKoMullopica500patas125patrikdePETER1014peter1976peter22peterppPetJagPogo89portoRaddyRadoCsiso33solvoStrenkistriezastriezotatranecvladisrewendozboZdejak
lubo_sulo spýtaj sa iron.hide, ale tuším to posielal do http://www.carbonfactory.sk/
13.06.2016 - 09:41:03
00
lubo v greenbike
kde ma zbernu carbonfactory ;)
13.06.2016 - 09:41:24
00
jj, v greenbiku robi brat cloveka z carbonfactory, staci sa dohodnut a zaniest to tam.
13.06.2016 - 09:44:11
01
Ono nie je to nič hrozné vyzerá to len na oškrené vrchnu vrstvu samozrejme odborníci povedia lepšie ako ja ale ani po klepaní na ráme nie je počuť, že by bol rám vyslovene prasknutý takže skôr pojde o kozmetickú úpravu. Dal som viac negatívny predstavec so starým by sa mi to iste nestalo :-/
13.06.2016 - 10:29:26
00
lubo_sulo napísal:
Pádov bolo niekolko aj ja som mal jeden naštastie nemám nič zlomené okrem ega pád bola moja chyba. Pri páde sa mi pretočili riadidlá a predstavec mi tak trochu načechral rám nemate nietko tip kde vedia kvalitne opraviť karbon? Okolie BA najlepsie.

Mne p. M.Guniš s carbonfatctory opravil Ghost Lector. Je to profík :-D

Prílohy:

FB_IMG_1445965756494.jpg
FB_IMG_1445965756494.jpg 46.18 KiB thumb_up0thumb_down

13.06.2016 - 10:30:08
00
Znacil som s Ondrom v piatok poobede velky okruh okolo Kobyly + vrchol a prilahle zjazdy a mozem na 100% povedat, ze ziadne drevo, resp. prekazka braniaca bezpecnemu prejazdu na trati nebola (samozrejme, nerobime to prvy rok). Za tym si na 101% stojim. Dokonca som bol prekvapeny, ze klasicky zapratavacov usek bol uplne bez konarov. Bol som v tom, ze to tam budeme musiet odhadzoavat.
Podla reakcii je to ale ozaj dielo nejakej zlomyselnej osoby, kedze sa to trciace drevo v stope objavovalo a mizlo...Velke stastie, ze tie pady neskoncili nejakou vacsou tragediou.
13.06.2016 - 10:31:40
04
podal niekto trestne oznamenie na neznameho za ublizenie na zdravi? asi nic nevysetria, ale mozno nejake stopy by nasli, ak by silno chceli... takto tu budeme pisat, ze ake stastie, ze len dolamene kosti... ale nenapada mi nic ucinne proti tomu - mozno po odstraneni podobnej prekazky nahlasit regulovcikovi miesto a ten nech to posunie organizatorom a rovno tam poslat policajtov - ak je tam zapratavac blizko, mozno psovod by ho nasiel


Naposledy upravil robulus dňa 13.06.2016 - 10:53:04, celkovo upravené 1 krát.

13.06.2016 - 10:44:40
01
ináč veľká škoda, že si organizátori nezazmluvnili aj na tento rok toho regulovčíka, čo stál minulý rok, na konci stúpania po zjazde od vysielača..tam sa veľmi hodil hentaký týpek, čo povzbudzoval..niečo ako stabilná zostava na konci v Juri. Najaktívnejší bol tuším pánko s barlami na križovatke. Je mi jasné, že sú to zväčša decká na brigáde a zase iba sledovať okoloidúce bicykle tiež nič moc.. Ale zišlo by sa ich trochu namotať - nech si tam donesú kamarátov alebo čo..
13.06.2016 - 10:48:00
01
janovarga napísal:
ináč veľká škoda, že si organizátori nezazmluvnili aj na tento rok toho regulovčíka, čo stál minulý rok, na konci stúpania po zjazde od vysielača..tam sa veľmi hodil hentaký týpek, čo povzbudzoval..niečo ako stabilná zostava na konci v Juri. Najaktívnejší bol tuším pánko s barlami na križovatke. Je mi jasné, že sú to zväčša decká na brigáde a zase iba sledovať okoloidúce bicykle tiež nič moc.. Ale zišlo by sa ich trochu namotať - nech si tam donesú kamarátov alebo čo..


tiez som cakal pred koncom toho regulovcika... skoda ze nebol. snad na stupavskom... no ujo s barlou je tiez fajn :D
no a este k padom. bolesti mam stale nemozem sa poriadne pohnut ani odkaslat ani nic. dnes som bol este u doktora a na rontgen a nastastie nie je nic zlomene ani prasknute.. nakoniec to celkom dobre este dopadlo. bike je v pohode kombineza v ktorej zavodim tiez :D mrzi ma ze som mal ist v sobotu do Liberca na Malevil cup kedze idem seriu marathon man europe. takto pojdem do Puchova ako divak. ja bez zavodnej atmosfery nevydrzim :D
P.S. kaktusacky maraton bol moj 120 pretek... takto na neho urcite nezabudnem :)
13.06.2016 - 11:02:05
01
romanx napísal:
Znacil som s Ondrom v piatok poobede velky okruh okolo Kobyly + vrchol a prilahle zjazdy a mozem na 100% povedat, ze ziadne drevo, resp. prekazka braniaca bezpecnemu prejazdu na trati nebola (samozrejme, nerobime to prvy rok). Za tym si na 101% stojim. Dokonca som bol prekvapeny, ze klasicky zapratavacov usek bol uplne bez konarov. Bol som v tom, ze to tam budeme musiet odhadzoavat.
Podla reakcii je to ale ozaj dielo nejakej zlomyselnej osoby, kedze sa to trciace drevo v stope objavovalo a mizlo...Velke stastie, ze tie pady neskoncili nejakou vacsou tragediou.

Túto časť som v nedeľu ráno odznačoval a nebolo zapratané :-)
13.06.2016 - 11:23:42
01
robulus napísal:
podal niekto trestne oznamenie na neznameho za ublizenie na zdravi?

Ja som sa s nim asi 7-8 rokov dozadu "pobil"... zavolal som aj policiu a podal trestne oznamenie ale nic nevyriesili :D
13.06.2016 - 12:50:34
01
To fakt? a čo to bol za typek?
13.06.2016 - 13:04:03
01
jakub023 napísal:
Ja som sa s nim asi 7-8 rokov dozadu "pobil"... zavolal som aj policiu a podal trestne oznamenie ale nic nevyriesili :D


Pre nedostatok dokazov? Asi by nas viacerych zaujimalo, kto to bol, ak to robi ten isty
13.06.2016 - 13:23:10
00
jelo520 napísal:
no a este k padom. bolesti mam stale nemozem sa poriadne pohnut ani odkaslat ani nic. dnes som bol este u doktora a na rontgen a nastastie nie je nic zlomene ani prasknute..


Tak to máš dobré! Mne vo štvrtok operačne bodymechanici ;-) nasadia naspäť vyvalenú kľúčnu kosť :-( Velice sa teším na presko, ktoré ma bude v piatok čakať doma! Držte mi palce! Nech som čím skôr v sedle! Najskôr asi greenbiketour alebo až dubničák ;-)
13.06.2016 - 13:53:00
07
Greenbike teda bude ? Lebo nenašiel som ho v kalendári :)
13.06.2016 - 14:13:27
00
keyboard_arrow_up