lakko Strava berie celkovy cas, takze je dobre pouzivat len LAP a potom si pozriet jednotlive okruhy. Celkovo tempo bude uplna hlupost. Ale pravda, Strava to plavanie nejak dobre neriesi, garmin to ma podstatne lepsie. Pozri si moj profil (strava, garmin connect) - mam tam zopar plavani, tak to pekne vidno.
10.07.2016 - 10:15:21
00
ale vsak som pisal ze ked som zastal po 1000 m stlacil som pauzu cize tlacitko "LAP". Celkovy cas ziskam stlacenim tlacitka "Stop" cize na konci plavania.
10.07.2016 - 18:38:47
00
stop je aj pauza :) Aj ked dnes ked som bol behat, tak som mal stopnute hodinky a tie spiny aj tak logovali, ale v lapoch to nebolo zaznamenane. Asi to bude poslednou betou pre F3.
10.07.2016 - 18:49:52
00
Napiste mi prosim navod, ako sa da vyhladat konkretna aktivita konkretneho uzivatela v Strave?
Ked vyhladavam uzivatela cez Explore --> Athlete search, tak mi sice vyhlada uzivatela, ale ziadna z jeho aktivit sa nezobrazi...
Napriklad spominane plavania od lakko. Alebo keby som chcel porovnat jazdu, trat a aktivitu celkovo od Imroman (s 1. umiestnenym Pro pretekarom) na Sella Ronda Hero, alebo trebars ako si pocinal Bikejoring na Seredmaratone...
Ako na to? :^)
10.07.2016 - 21:26:33
00
ReHMn Len ak si premium, tak vies exportovat aktivity a aj to iba svoje. Na porovnavanie mas jedine Flybys. Mozno sa da pouzit nejaky externy nastroj, ale neviem o ziadnom...
10.07.2016 - 21:31:51
00
ReHMn randy Da sa akakolvek vyexportovat, tu je postup: post883789.html#p883789 funguje to.

Pokial mas premium mozes si vyexportovat tiez od kohokolvek, ak ju nema ako private samozrejme.
10.07.2016 - 21:39:20
00
Sesulak Cize externy nastroj ;) Priamo idu len svoje ;) Mam premium od 2012
10.07.2016 - 21:47:10
00
Mne sa zdá, že sa pýtal na niečo úplne iné :-)
10.07.2016 - 21:58:35
01
whitemamut A pravdu mas ;) Neviem preco som tam videl export ;)))))

ReHMn Aktivity by si mal vidiet, dokym nie su privatne. Ved jukni na mna . Ja ich privatne nemam a tak ich urcite uvidis.
10.07.2016 - 22:02:59
00
https://www.strava.com/activities/584154227 tu máš môj záznam zo seredi, nič som tam nezajazdil, bol to prvý pretek po ATB, síce som tam mal x nástupov a potrhal som celý balík, ale po havrane mi došlo, prišli mierne kŕče, ušla mi skupina a šiel som veľa km proti vetru sám.. došla mi voda a to bol to najhoršie.. postupne som sa prepadol ešte cez jednu skupinku a jedna ma dobehla tesne pred cieľom..
10.07.2016 - 22:17:00
00
randy napísal:
Sesulak Cize externy nastroj ;) Priamo idu len svoje ;) Mam premium od 2012

Jj cudzie nejdu, to ma zmiatli trasy ludi, ktorych sledujem. Tie sa daju stiahnut priamo.
10.07.2016 - 22:41:04
00
Bikejoring
Edo, napriek tomu ako si tie preteky popisal, celkovo 37. z 200 pretekarov a 13. vo svojej kategorii, ja by som to klasifikoval ako skvely vykon!

Spat k problemu Strava.: Kebyze nedas link priamo na tu aktivitu, tak nie je sanca ju vyhladat. Moja otazka sa tykala prave sposobu vyhladavania na Strave. Totiz da sa najst uzivatel, ale je nemozne najst aktivitu. Aspon ja to neviem.
Na Garmin Connect sa da vyhladat na urcitom uzemi, v hociktorom casovom intervale a ked najdes uzivatela (a ma otvoreny profil) hned vidis aj aktivity...
11.07.2016 - 21:07:22
00
ReHMn napísal:
Spat k problemu Strava.: Kebyze nedas link priamo na tu aktivitu, tak nie je sanca ju vyhladat. Moja otazka sa tykala prave sposobu vyhladavania na Strave. Totiz da sa najst uzivatel, ale je nemozne najst aktivitu. Aspon ja to neviem.
Na Garmin Connect sa da vyhladat na urcitom uzemi, v hociktorom casovom intervale a ked najdes uzivatela (a ma otvoreny profil) hned vidis aj aktivity...


Ak potrebuješ najsť aktivitu v ktorej niekto spravil KOM tak v tabulke vysledkov len klikneš na datum kedy KOM dal a malo by ti to vyhladať tu aktivitu, v ktorej ho dal, pripadne podla tych datumov sa to da aj pri ostatnych v tabulke na dany segment......ak teda maš toto na mysli.....inak to hadže tak 2 možno 3 vyjazdy daneho bikera ak to teda nema bloknuté....pripadne sa ešte da ked si vyhladať bikera a nefollowuješ ho tak si len klikneš na tu frekvenciu vjazdov počas roka (ten modry graf).....tam si vyberieš mesiac a hodi ti to jeho aktivity v tom mesiaci......pri niektorych to tak funguje.....ale da sa to aj bloknuť a tam sa asi s tym neda nič robiť.....aspoň neviem ten postup
11.07.2016 - 21:25:50
00
ReHMn napísal:
Bikejoring
Edo, napriek tomu ako si tie preteky popisal, celkovo 37. z 200 pretekarov a 13. vo svojej kategorii, ja by som to klasifikoval ako skvely vykon!


spokojný byť nemôžem, pred tým ako som u zubára dostal angínu som mal lepšiu formu bol som 15. v slovenskom pohári v silnejšej konkurencii a na výživnejšej trati.. a viem kto bol včele a viem, že jazdíme veľmi podobne, takže za bežných okolností som mal prísť v prvej skupinke :) našťastie sa mi aspoň podarili teraz preteky volcano a beskyd tour
11.07.2016 - 21:48:52
00
Prihlasis sa. Hore v liste das explore -> athlete explore. Napises meno, najde ti jazdca. Kliknes na jeho modre meno (nie na follow) a otvori ti jeho profil. Ked prelezies cez vsetok balast dole najdes graf tyzdennych najazdov a pod tym aktivity. Kliknes si na tyzden ktory ta zaujima a pod tym zobrazi aktivity toho tyzdna. Kliknes na aktivitu a mas
11.07.2016 - 23:10:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up