Tak ale sú to určité možnosti, aj keď skladanie sa aj mne zdá byť už riešenie mimo reality... Skôr úprava nejakého kompletu, len ak by sa tlačilo na hmotnosť tak s pevnou vidlicou by to v teréne mohlo citeľne utrpieť (aj taká zlá crossová môže pár cm pružiť čo pomôže). To by bolo prijateľné keby je toho terénu ozaj minimum.

V KE, údajne dostupný: http://www.cyklocentrum.eu/sk/produkt/felt-qx65-2012-vypredaj/982#.U4bysviYX0o . Len má asi 7 rýchlostí a nemá kazetový náboj, podľa popisu na stránke výrobcu. Cena by sa vyšplhala na nejakých 400€ aby to bolo plne použiteľné. Tá hmotnosť by bola oproti tomu Mayo bicyklu o dosť nižšia, nechcem trepnúť nejakú hlúposť ale mám taký pocit že minimálne 2 kilá rozdielu by to mali byť. Výber veľkostí je obmedzený, inde by mohli byť ešte aj iné.
29.05.2014 - 10:49:50
00
rýchle natukanie na kupkole... hmotnosť reálna niekde pod 12kg

Prílohy:

skladačka dámska.jpg
skladačka dámska.jpg 466.56 KiB thumb_up0thumb_down

29.05.2014 - 10:59:05
00
Uz v tej cene oproti tomu Mayo za 339 € chybaju "len" blatniky, Al nosic, stojan, predne a zadne led svetlo, postovne, cena za poskladanie (co bude peknych par desiatok €) a samozrejme treba mysliet aj minimalne na 2 tyzdne straty (dorucenie tovaru a poskladanie v obchode).

Skusim porozmyslat:
339 € za kompletny bajk na pockanie od lokalneho predajcu so zarukou a garancnym servisom bez starosti

alebo

450-480 € za starosti s objednavanim jednotlivych suciastok zo zahranicia + starosti s riesenim kto a za kolko to posklada + starosti pri pripadnej reklamacii niektorej suciastky atd.

Hmm, tazke rozhodovanie pre neskuseneho cloveka, ktory ma cenovy strop pre bajk na urovni 330 €...
29.05.2014 - 11:35:20
01
Ahojte, možno už tu táto téma je ale chcel by som Vás poprosiť o pomoc pri výbere bicykla. Som potencionálny cyklista chcel by som investovať cca 400€ mal by to byť trekový bicykel, nie som rozhodnutý pre žiadnu značku. Čo by ste mi odporučili za túto cenu? Ďakujem.
05.08.2016 - 19:43:32
00
keyboard_arrow_up