Ved nehovorim len o tomto konkretnom pripade. Ale za poslednu dobu je toho nejak moc. Scarponi, Froome, Hayden, v teme o motoristoch je to plne negativnych skusenosti, v inej teme tu niekto posielal video kde strielali na cyklistov ci co.

Viem, ze su to len vypichnute niektore veci. Ked som jednu dobu chodil na motorkarske forum tak tam sa furt nadavalo na plechovkarov. Ono su tie nazory tu dost "prehnane", pretoze aj vela cyklistov robi kktiny a vzdy sa to tu po dvoch komentoch uzavre. Len motoristi su ti najhorsi.

Najlepsie je si vyskusat vsetko (auto, motorka, bike) a potom hodnotit.
Ale vsetko je to aj tak jedno. Pretoze ked je niekto c**j tak je jedno na com ide.

No chcel som povedat to, ze tu je v poslednej dobe nejak vela negativnych videi a clankov. Ze sa clovek niekedy nad tym zamysli, ci chce nieco podobne riskovat.
Ale tak nestane sa na biku moze sa stat inde.
19.05.2017 - 22:21:44
01
Neviem ci to tu uz niekto daval, podla mena som nenasiel.
Bajkerka potrebuje speci operaciu po uraze na bajku. Budem asi aj ja prispievat.
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/4314
21.05.2017 - 20:04:03
00
gulfast ty si magor :D.. skore uzdravenie :)
21.05.2017 - 22:55:58
01
Toto ma nejak stále odrádza od cestného biku. Majster sveta v moto GP Nicky hayden zomrel na následy zrážky s autom ked trenoval na bicykli.
https://sport.sme.sk/c/20539532/zomrel-sampion-motogp-nicky-hayden.html#axzz4hn8gfARt
23.05.2017 - 10:31:07
00
Áno nedal prednosť ... údajne . Pozri aj RIP
23.05.2017 - 10:39:35
00
myslis ze na MTB sa ti to nemoze stat? aj na nom mozes ignorovat stopku a vletiet do auta
23.05.2017 - 10:40:44
00
uz sme to riesili - v lese je ovela mensia pravdepodobnost natrafenia na auto / stopku, ktoru prehliadnes
kto by chcel pokracovat v naznacenej debate, nech si pozrie tuto temu (ale hlavne nepokracovat) ...
23.05.2017 - 11:49:42
00
nezastavil na stopke, nedal prednost ale doplnaju aj rychlost auta ako pricinu - aspon tak som to cital vo viacerych spravach. cize ak vchadzal do krizovatky a videl ze nic nejde ... ale islo, len sa prirutilo ... kazdopadne keby zastal na stopke ... a tak dalej .....
23.05.2017 - 15:02:53
00
každý mi hovorí, že či neviem, že žlté dlažobné kocky sa šmýkajú. ja som to naozaj nevedel a zistil som to na vlastnej skúsenosti. vďaka bohu, že som minulý rok začal používať helmu, asi mi zachránila život, minimálne ťažký otras mozgu. pred pádom som mal podľa garmina cca 35 km/h, ani som nič nezaregistroval, jediné, čo si pamätám je, ako mi tresla hlava o asfalt a ten odraz hlavy. Ostatné som si začal uvedomovať postupne, najprv som cítil len bolesť v oderninách, z ktorým mi tiekla krv, keď som prišiel domov, cítil som rameno. Keď som sa však na druhý deň zobudil, bolo to ako by ma prešiel rýchlik. Narazené rebrá, bedrový klb, ramenný kĺb, bolesť chrbta, krku a panika z toho, že sa mi chce zakašľať, lebo vtedy bolelo všetko naraz.
Foto je smerom na ahoj od figara. Verím, že väčšina z Vás o žltých kockách vie, že keď prší, tak sú ako ľad. Tým, ktorí to náhodou nevedia, ako som to nevedel ani ja, dávam túto informáciu do pozornosti. A mojej zeleno čiernej líštičke vďaka, od dnes ani na krok bez nej.

Prílohy:

IMG_20170525_175750.jpg
IMG_20170525_175750.jpg 1.34 MiB thumb_up0thumb_down

IMG_20170525_200830_1.jpg
IMG_20170525_200830_1.jpg 838.24 KiB thumb_up1thumb_down

27.05.2017 - 13:01:16
01
U nas su takou paradnou cerveno bielou smyklavou farbou namalovane prechody.To aj ked je sucho brzdim a idem opatrne.A ked je mokro,tak sa clovek vie aj pesi pekne smyknut.
27.05.2017 - 13:23:08
00
pmarkus napísal:
každý mi hovorí, že či neviem, že žlté dlažobné kocky sa šmýkajú. ja som to naozaj nevedel a zistil som to na vlastnej skúsenosti. vďaka bohu, že som minulý rok začal používať helmu, asi mi zachránila život, minimálne ťažký otras mozgu. pred pádom som mal podľa garmina cca 35 km/h, ani som nič nezaregistroval, jediné, čo si pamätám je, ako mi tresla hlava o asfalt a ten odraz hlavy. Ostatné som si začal uvedomovať postupne, najprv som cítil len bolesť v oderninách, z ktorým mi tiekla krv, keď som prišiel domov, cítil som rameno. Keď som sa však na druhý deň zobudil, bolo to ako by ma prešiel rýchlik. Narazené rebrá, bedrový klb, ramenný kĺb, bolesť chrbta, krku a panika z toho, že sa mi chce zakašľať, lebo vtedy bolelo všetko naraz.
Foto je smerom na ahoj od figara. Verím, že väčšina z Vás o žltých kockách vie, že keď prší, tak sú ako ľad. Tým, ktorí to náhodou nevedia, ako som to nevedel ani ja, dávam túto informáciu do pozornosti. A mojej zeleno čiernej líštičke vďaka, od dnes ani na krok bez nej.


to je asi najväčšia cyklofľaša akú som kedy videl :lol:
27.05.2017 - 16:37:58
01
pmarkus jazdievam tadial a tiez som nevedel ze sa to tak smyka, vdaka za info :) prilba je dobra vec a pokial nie je nic zlomene tak tiez fajn :)
27.05.2017 - 19:32:45
00
pmarkus ani na krok bez nej - ale novej. ak aj pad prezila, dostala ranu - pri dalsom uz ti pomoct nemusi aj ked sa na prvy pohlad zda ok. (ak si to uz vedel - tuto spravu ignoruj)
27.05.2017 - 21:11:41
00
Nás starších, čo sme zažili žltými kockami vydláždenú Krížnu (vtedy Steinerovu) a Obchodnú (bola bez električiek ale s dopravou, aj trolejbusovou), občas to tam povytierali (bez prilby a sme tu), tri rady žltých kociek nedokážu prekvapiť. Pre istotu ich skáčeme. Aj za sucha.
27.05.2017 - 22:21:42
00
JoKo napísal:
Nás starších, čo sme zažili žltými kockami vydláždenú Krížnu (vtedy Steinerovu) a Obchodnú (bola bez električiek ale s dopravou, aj trolejbusovou), občas to tam povytierali (bez prilby a sme tu), tri rady žltých kociek nedokážu prekvapiť. Pre istotu ich skáčeme. Aj za sucha.


na krížnej bývam :)
27.05.2017 - 22:27:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up