dnes som ho (rider 310) vyskusal - mal som sucasne zapnutu aplikaciu RunTheMap na nokii 630. no hmm - co sa tyka polohy - sklamanie - oproti telefonu ziadne zlepsenie - by som povedal dokonca ze nokia v lese bola presnejsia. vyska po navrate bola ina o 2m ale nastupane 974 naklesane 965 - siel som okruh - navrat na to iste miesto. co mozno nieje az taka tragedia. nokia mala nastupane 1062 naklesane 1068. priemerka rovnaka, v maximalke 3km/h rozdiel. vo vzdialenosti rozdiel 0.5km (celkova vzd. 45,8km). casy sa celkom zhoduju.
oproti telefonu a app zadarmo .... ak to bude spolahlive tak ok. kupovat
GPS na
bike bez barometra by fakt nemalo skoro ziaden prinos oproti telefonu.
Kde si pozerate vystup? vyskusal som tu ich stranku BrytonSport a nic moc. Aj ked udaje vypise vsetky. Chyba mi tam napr. graf teploty. Export do GPX maju dost biedny. Ked si pozriem na ich stranke fit subor v
mape a nasledne exportovane GPX niekde inde tak je vynechanych dost bodov.
Prezeranie historie priamo v brytone je tiez dost bieda - zobrazilo mi len cas jazdy, km, priemerku, kalorie (nechapem naco), a maximalku. napr. prevysenie, teplotu, celkovy cas jazdy si nepozriem.
auto pauza funguje dobre - ked som stal na mieste prestal pocitat cas jazdy. stacilo pokyvat bikom do stran a cas zacal bezat. takze auto pauza sa nezapne ani pri pomalom funeni do nejakej stojky, pripadne tlaceni. chcelo by ju este vyskusat niekde v lese kde je mizerny signal - ci to nebude blbnut. ked ma to napadlo mal som uz vyjazd cez hodinu a nevidel som sekundy tak neviem. napr. runthemap sice cas stopne ale log bezi dalej - cize je tam machula bodov podla toho ako skace poloha koli presnosti.
a asi som pochopil preco mam vzdy ine hodnoty priamo v telefone v app a na strave - kedze na stravu uz ide exportovane GPX z app. preto su aj rozdiely v hodnotach na roznych strankach. v zime som sa tym zapodieval lebo rozdiely boli velke a ja som nevedel ktore su tie "najspravnejsie". napr. fit subor z brytonu uploadnuty na ich stranku ma presne tie iste hodnoty ako v zariadeni, po uploade fit suboru na endomondo su tam tiez tie iste hodnoty. po uploadnuti GPX uz su ale rozdiely.
na stravu sa mi teraz neda prihlasit tak analyza nieje kompletna
(pripona fit nieje povolena - neprida mi sem subor)
edit: ok brytonsport.com je stara stranka. nova je active.brytonsport.com ale ta je este horsia ako stara