Tentokrat nepotesili:
Bicykel je více než rok starý, bohužel po takto dlouhé době se plášť reklamovat nedá.

sss5xxx napísal:
Určite napíš ako sa k tomu postavili !
13.09.2017 - 12:10:58
00
Nedaj sa odbit, to je vyrobna vada, ktora nie je sposobena pouzivanim. Napis priamo do Continentalu. Oni o tychto problemoch uz urcite vedia. Si predstav, ze by sa ti toto stalo na pneu na aute po roku...
13.09.2017 - 13:04:41
00
do Continentalu som uz pisal, no zatial bez odozvy.
13.09.2017 - 14:30:07
00
neviem co riesite zaruku na plaste po roku od kupi .....plaste za 15e ks....... bezne ti predajca dava zaruku na plaste 3 mesiace... ja som mal napriklad zaruku na lak na biku pol roka....
zbytocne stracas cas a energiu....
13.09.2017 - 15:34:38
05
Rumakk prave preto, aby sa konecne pohli lady. Cena nehra rolu, ide o princip. Dnes Ti predaju vsetko za vybornu cenu ale to nie je dovod nato, aby si sa nedomahal svojich prav. Osobne som rad, ze to niekomu nie je ukradnute

ipocars.com
13.09.2017 - 16:13:10
00
Sesulak napísal:
Nedaj sa odbit, to je vyrobna vada, ktora nie je sposobena pouzivanim. Napis priamo do Continentalu. Oni o tychto problemoch uz urcite vedia. Si predstav, ze by sa ti toto stalo na pneu na aute po roku...

nemožes ocakávat 2rocnu zaruku na niečo, čo sa zodere za 6mesiacov,
tak ako je to napríklad u tesnení vidlic či platničky alebo reťaze...
spotrebák,
aj ked utrhnutá patka je bieda, ale nikdy nevieš, ako sa to nahadzovalo či zhadzovalo, používalo, a atd.
To je ďalšia z x demolacii tejto značky, čo ma utvrdzuje v tom, že si to na bike nekupim.
aj ked jednu sadu kevlarových racekingov 29/2,0 v dielni mám, ale tie som dostal... na uzke hadimršky 46mm čo važia 700g! nedržia vobec tlak... :n:
13.09.2017 - 16:52:47
00
Rumakk neviem kde si prisiel na to ze stoja 15€, ak ich za tu cenu najdes daj vediet.

zihadlo 5 Necakam zaruku na bezne opotrebenie, no toto ma dostalo. A za napisanie par mailov nic nedam.
13.09.2017 - 17:07:46
00
na nove biky sa dávaju lacne OEM verzie biednej kvality, aby znížili cenu biku a viac zarobili :) mapr, lacnejšie verzie vidlic, stredov, kaziet,reťazí,sedadiel, sedloviek, nábojov, rafikov ,výpletov.
napr socialized je v tomto majster :D dokáže na jednom biku skombinovat komponenty od sady alivia až po XTR pančované sramom.... :D
všetko čo si kupujuci len tak nevšimne :D
preto je vždy lepšie si to vyskladať, ak vieš zohnať rám za dobrý peniaz...
13.09.2017 - 17:13:57
08
Je pravda ze conti z krabice a tie co dosli na bajku boli uz na prvy pohlad ine. Hoci rovnaky model aj varianta, tie OEM vyzerali inak, akoby odflaknute. Napisy krive, stred s obrovskymi plutvami a patky skoro hole.
13.09.2017 - 17:30:06
00
na nove biky sa dávaju lacne OEM verzie biednej kvality, aby znížili cenu biku a viac zarobili :) mapr, lacnejšie verzie vidlic, stredov, kaziet,reťazí,sedadiel, sedloviek, nábojov, rafikov ,výpletov.
napr socialized je v tomto majster :D dokáže na jednom biku skombinovat komponenty od sady alivia až po XTR pančované sramom.... :D
všetko čo si kupujuci len tak nevšimne :D
preto je vždy lepšie si to vyskladať, ak vieš zohnať rám za dobrý peniaz...


nemyslim si ze by moja Pike RC bola tak strasne zla vidla v porovnani s RCT3 verziou, gumy boli standardne 3C HR2 a 2C Ardent, a cely pohon bol od vyroby X1, ziadna zmeska toho, co mali akurat poruke... treba pozerat lepsie znacky ako tie, ktore sa snazia odrbat zakaznika peknym logom na rame a podradnymi komponentami
13.09.2017 - 17:36:25
03
...a ktoré su podľa teba tie " lepšie " značky ?
13.09.2017 - 21:23:18
00
bajobb myslel som podobne plaste konkurencnej znacky...

Izzy68 keby slo o ram tak nepoviem ani slovo... ale o spotrebny material.... to ako keby som reklamoval tenisky po 2 rokoch nosenia ze sa rozpadli, ved mam zaruku na ne 2 roky tak mam pravo nie??....
13.09.2017 - 23:39:39
00
Kamaratka je manazerka v znackovom shope s handrami a raz jej prisla zenska reklamovat na konci dvoch rokov tricko z likvidacie/vypredaja tovaru co stalo 1 euro :-) urobila sa jej mala dierka :-D
14.09.2017 - 06:39:50
02
PhilJ : asi vtedy ked si kupoval bajk az tak neodrbavali, zacinali , chceli prerazit, dobre ceny, kvalita a dnes ..
palo1707 : no, ja som nedavno nahadzoval krabicovy protection a dobre som si pamatal, co si vravel o tom, ze fuci, resp. netesni. A je to tak, uz donho slo cez 100ml tmelu, je fuc a stale sfukuje .. je to parada, lahsi o 100g od UST, ale nakoniec to bude vyrazne tazsie od tmelu a ako bonus su tenke bocnice, ktore neumoznuju take nizke tlaky ako UST verzia. Hlavne, ze je to lahke, no ..
14.09.2017 - 08:01:22
00
Rumakk ani podobne plaste nenajdes za 15€ ale o to nejde, plast je uz zlikvidovany - prechadzam na Maxxis. S tymi som zatial problem nemal.

co v pripade ze tebou spominane tenisky mas rok v skrini nove nenosene a po roku ich obujes a do tyzdna jen po nich?
14.09.2017 - 08:14:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up